Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Su Kaçakları Tespiti Ve Tamiri

Su Kaçakları Tespiti Ve Tamiri Kurumsal bir hizmet anlayışıyla ele aldığımız su kaçakları tespiti desteğini sunmaktan memnuniyet duyarız. Gelişen teknoloji ile birlikte artık kırma ve dökme yaşanmadan, güvenli şekilde su kaçak tespiti yapılmaktadır. Üstelik zamandan kazanç elde edilmekte ve çevrede herhangi bir gürültü oluşturulmadan su kaçakları bulma yöntemleri uygulanmaktadır.

Bu yöntemler kullanılacak olan cihazların teknolojisine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Ancak ortak şekilde tüm cihazlar nokta atışısu kaçakları tespiti tespit gerçekleştirmekte; tespit edilen bölge aracılığıyla tamir işlemi uygulanmaktadır. Uzman kadromuz ile ele aldığımız çalışmalar doğrultusunda sizlere akılcı çözümlerle en iyi desteği sağlıyoruz.

Su Kaçakları Tamiri

Eskiden olduğu gibi artık kırma ve dökme yaşanmadan, artık teknolojik cihazları eşliğinde su kaçakları için tespiti gerçekleştirilmektedir. Bu tespiti tecrübeli teknisyenlerimizle duruma uygun olarak doğru teknolojiler üzerinden ele almaktayız. Daha sonra tespit edilen alan için su kaçak tamiri çalışmasını gerçekleştiriyor ve sağlıklı şekilde alanı yeniden kullanmanıza olanak tanıyoruz. Tamir sırasında belli bölge üzerinden işlem tamamlandıktan sonra, sadece o alan için özel olarak fayans kullanarak yeniden eski haline döndürmekteyiz.

Su Kaçakları Tespiti İçin Kullanılan Teknolojiler

Çalışma prensiplerine bağlı olarak farklı teknolojik cihazlar su kaçakları tespiti konusunda ele alınır.
– Termal yöntemle çalışan cihazlar
– Kameralı sistemler
– Akustik dinleme yoluyla kaçak tespiti sağlayan cihaz çeşitleri

Hasarın bulunduğu alana ve büyüklüğüne bağlı olarak bu teknolojik cihazlar arasından tercih yapılır. Renk ayrışımı üzerinden kullanılan termal yöntem düzenli kullanılan sistemler içerisinde yer almaktadır. Borulardan sarkıtılan kameralı sistem yine etkin çözüm yöntemidir. Özellikle nokta atışını kısa sürede sağlayan dinleme üzerinden kullanılan cihazlar çok daha fazla tercih edilir. Fakat belli kriterlere bağlı olarak bütün cihazları amaca uygun şekilde kullanmaktayız.

Su Kaçak Tespiti Nasıl Anlaşılır?

Su sızıntısı ve duvarının kabarması gibi basit yöntemler üzerinden evde su kaçak tespitini gerçekleştirmeniz mümkün. Ayrıca dairenin kötü bir koku ortaya çıkarması, duvarlarda küflenme ve nem oluşması diğer görsel tespitler arasında yer almaktadır. Fakat su kaçağının bulunduğu noktanın tam olarak tespit edilmesi adına, mutlaka profesyonel bir süreç ele alınması gerekir.su kaçakları neden olur

Kırma veya dökme yaşanmadan ele aldığımız su kaçakları bulma hizmetini, yüksek teknolojiye sahip cihazlar eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ve tecrübeli teknisyenlerimiz; akustik dinleme cihazı, termal cihaz, kameralı cihazlar veya nem ölçer üzerinden tespit sağlamaktadır. Önemli olan yüksek maliyet çıkmaması için, su kaçak tespitini anladığınız anda bizimle iletişim kurmanızdır. Böylece sorun çok daha kısa süre içerisinde çözüme uygun maliyetlerle kavuşur.

Teknolojik Cihazlar ile Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağını bulmak için kullanılan belli başlı bazı teknolojik sistemler bulunmaktadır. Mekanın durumuna ve hasarın derecesine bağlı olarak farklı teknolojik cihazları kullanıyor; tecrübeli teknisyenlerimiz eşliğinde müdahale gerçekleştiriyoruz. Daha önceki deneyimlerimizle dayanarak ele aldığımız su kaçak tamiri konusunda, onarımı en iyi süreç altında tamamlanmaktan memnuniyet duyarız.

Profesyonel Su Kaçak Tespit ve Tamir Hizmeti

Su kaçağı tespitiyle beraber tamir işlemi çok hassas bir çalışma gerektirir. Eğer bireysel olarak ele alınırsa çok daha büyük sorunlar ve maliyetler ortaya çıkarabilir. O yüzden mutlaka doğru ve etkin teknolojik cihazlarla uzman kadro eşliğinde sürecin ele alınması gerekmektedir. Bu noktada devreye giriyor ve sizlere en uygun fiyatlarla su kaçağı tespitiyle onarım desteği sağlıyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...