Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Su Sızıntısı Tespiti Nasıl Yapılır?

Tükenmesi olmayacak meslek gurupları içerisinde yer alan su tesisatçılığı, klasik ve modern ev ve işyerlerinde daima ihtiyaç duyulacak bir meslektir. Tesisatçılık bir kaç işi aynı anda yapabilmekte iken bazı tesisatçılar sadece bir alana yoğunlaşmaktadır.

Her Alanda Hizmet

Uzun yıllardan beri sektörde yer alan firmamız zamanın gerektirdiği teknolojiyi de kullanarak su sızıntısı tespit etmek konusunda yeterli bilgi ve birikime sahip eleman ve teçhizatla 7/24 çalışır. Özellikle en olmadık anda oluşan bu sızıntıları en kısa sürede çözecek olan firmamız tuvaletten alt kata su sızması gibi sıkıcı durumlarda da yardımınıza koşar.

Olay yerinde yapılan ön inceleme sonrası kırmadan, hasar vermeden sızıntıları bulur ve yerinde onarır. Değişmesi gereken gider borularını değiştirir ve sorunsuz su sızıntısını ortadan kaldırır.

Verdiğimiz Hizmetler

 • Firmamız 7/24 hizmet anlayışı ile
 • Su kaçağı bulma,
 • Kombi Arıza işlemleri,
 • Alt ve üst kattan su sızıntısı tamir ve onarımları
 • Yedek parça satış işlemleri
 • Performans artırıcı petek temizleme işlemleri

gibi tesisat işlemlerini yapar.su sızıntısı tespiti

Yapmanız Gereken

İsster modern ister klasik yaşam alanlarından birinde yaşamınızı sürdürürken alt kata su sızması sorunu yaşıyor iseniz; yapmanız gereken tek şey internet ortamından https://www.bogazicisitesisat.com adresinden bizimle iletişime geçmek.

Firma elemanlarımız en kısa zamanda bulunduğunuz adrese araç ve gereci ile gelerek en kısa sürede gerek klasik yöntemlerle gerekse modern robotik cihazlarla sızıntıları tespit ederek sonuca yönelecektir.

Apartman hayatında genelde bu arızalar üst kat su sızıntısı olmaktadır. Böyle bir durumda üst kat komşunuzu uyararak bulunulan bölgede su kullanılmamasını tembihlemek ve bizimle iletişime geçmek. Bundan sonrası elemanlarımızın kontrolünde olup her daim olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Uygun Fiyat

Su sızıntıları konusunda işi ehline bırakmak maliyet açısından daha uygun olacaktır. Ehil olmayan kişilerin yapacağı onarımlar kısa vadeli çözümler üretse de sonrasında daha büyük sorunlara ve maliyetlere yol açacaktır.

Müşteri güvenini yıllardan beri kazanmayı başarmış firmamız işin ehli tesisatçı olarak çevrenizde hizmet vermektedir. Ekonomik maliyetlerle sızıntılarınızdan kısa sürede sizi kurtarmaktayız.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...