Su Tesisatçısı Pazar Günü dahil 14 Saat Açık

Pazar Günü Açık Su Tesisatçısı

SAAT  08;00 & 01;30 saatlerinde hizmet vermekteyiz 

WahatsApp :0538 955 59 74

İlkel yöntemler kullanan şirketlere paranızı harcamayın! Sizin paranız bizim için değerli. Son teknoloji aletlerimiz ve işinden anlayan ustalarımızla tüm tesisat problemlerinizi uygun fiyatlarla yapmak için hazırız! Modern hayatın düzeni içinde nerede, ne zaman, başımıza ne geleceği belli olmaz. Karşılaştığımız sorunların çoğu zaman kendi başımıza üstesinden gelebiliriz. Fakat özellikle evimizle ilgili problemlere kendimiz müdahale edemediğimiz gibi, sorunun ne zaman nüksedeceğini de bilemeyiz. Neyse ki günün her saati imdadınıza hızır gibi yetişen Boğaziçi Tesisat var. İster sabahın çok erken saatleri olsun, ister gecenin bir yarısı biz tesisatınızla ilgili her problemin çözümü için, uzman ekiplerimizle hazırız.

İstanbul’daki tüm ilçelerimize hizmet veren ekiplerimizin uzmanlık alanları, tüm sıhhi tesisat problemlerinize yetecek kadar geniş. Su tesisat problemleriniz, lavabo- tuvalet tıkanıklıklarını açma, kalorifer petekleri için temizlik, su kaçakları bulma, su tesisatlarınızdaki arıza tespitleri ve onarımı için haftanın her günü, her saati hizmet adına kollarımızı sıvıyoruz. Tüm bunların yanında paranızın değerini biliyoruz. Cebinizi fazla maliyetlerden kurtararak, işimizi uygun fiyatlara ve güvence altında yapıyoruz. Yaptığımız ve teslim ettiğimiz her iş için garantimize tabisiniz. Boğaziçi Tesisatı neden tercih etmelisiniz? Çünkü biz kusursuz hizmet anlayışımızla, daha kaliteli bir yaşam sürmenizi için çalışıyoruz. Bunu yaparken günlük hayatınızı sekteye uğratmamak için son teknolojinin takipçisiyiz. İşinin ustası personellerimiz ile temiz ve kusursuz işler çıkarıyoruz.

Sorunların hafta sonları, bayram günlerinde, resmi günlerde canınızı sıkmaması için biz hep görev başındayız!

dahil haftanın her günü, her saati, bayramlarda eviniz ve sizin için telefonlarımızın diğer ucundayız.

Kombi bakımı Petek Temizliği

 

 

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212