Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Su Tesisatçısı Pazar Günü dahil 14 Saat Açık

Pazar Günü Açık Su Tesisatçısı

SAAT  08;00 & 01;30 saatlerinde hizmet vermekteyiz 

WahatsApp :0538 955 59 74

İlkel yöntemler kullanan şirketlere paranızı harcamayın! Sizin paranız bizim için değerli. Son teknoloji aletlerimiz ve işinden anlayan ustalarımızla tüm tesisat problemlerinizi uygun fiyatlarla yapmak için hazırız! Modern hayatın düzeni içinde nerede, ne zaman, başımıza ne geleceği belli olmaz. Karşılaştığımız sorunların çoğu zaman kendi başımıza üstesinden gelebiliriz. Fakat özellikle evimizle ilgili problemlere kendimiz müdahale edemediğimiz gibi, sorunun ne zaman nüksedeceğini de bilemeyiz. Neyse ki günün her saati imdadınıza hızır gibi yetişen Boğaziçi Tesisat var. İster sabahın çok erken saatleri olsun, ister gecenin bir yarısı biz tesisatınızla ilgili her problemin çözümü için, uzman ekiplerimizle hazırız.

İstanbul’daki tüm ilçelerimize hizmet veren ekiplerimizin uzmanlık alanları, tüm sıhhi tesisat problemlerinize yetecek kadar geniş. Su tesisat problemleriniz, lavabo- tuvalet tıkanıklıklarını açma, kalorifer petekleri için temizlik, su kaçakları bulma, su tesisatlarınızdaki arıza tespitleri ve onarımı için haftanın her günü, her saati hizmet adına kollarımızı sıvıyoruz. Tüm bunların yanında paranızın değerini biliyoruz. Cebinizi fazla maliyetlerden kurtararak, işimizi uygun fiyatlara ve güvence altında yapıyoruz. Yaptığımız ve teslim ettiğimiz her iş için garantimize tabisiniz. Boğaziçi Tesisatı neden tercih etmelisiniz? Çünkü biz kusursuz hizmet anlayışımızla, daha kaliteli bir yaşam sürmenizi için çalışıyoruz. Bunu yaparken günlük hayatınızı sekteye uğratmamak için son teknolojinin takipçisiyiz. İşinin ustası personellerimiz ile temiz ve kusursuz işler çıkarıyoruz.

Sorunların hafta sonları, bayram günlerinde, resmi günlerde canınızı sıkmaması için biz hep görev başındayız!

dahil haftanın her günü, her saati, bayramlarda eviniz ve sizin için telefonlarımızın diğer ucundayız.

Kombi bakımı Petek Temizliği

 

 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...