Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Tesisat Kaçakları

Kaçak problemi, özellikle tesisat kullanımını etkileyen önemli problemlerden biridir. Bu konuda çözüm odaklı hareket eden firmamız, özel cihazlarla kaçak problemini ortadan kaldırıyor. Kaçak tespiti için tercih edilen akustik cihazlar, kaçağı tam isabet tespit edebiliyor. Açma işleminde fayans ve mermerler kırılmamaktadır. Sadece kaçak olan noktanın üzerinden küçük bir bölge kazılıyor. Bu şekilde inşaat masrafına girmeden kaçak sorunu çözebilirsiniz. Tesisat kaçakları konusunda müşteri hizmetlerimizi her zaman için arayabilirsiniz.

Bu özellik sayesinde kaçak tespit işleminde sorun yaşanmamaktadır. Deneyimli eleman kadrosuna sahip firmamız, bütün mekânların pis su giderleri konusunda uzmandır. Servisimiz, pratik çözüm seçeneklerinin yanı sıra zamanı da en iyi şekilde kullanıyor.

Servisimiz Randevu Sistemiyle Çalışıyor

Profesyonel elemanlarla kısa sürede tıkanıklık açma ve kaçak tespiti işlemini gerçekleştiren şirketimiz, randevu sistemiyle çalışıyor. Servis ekiplerini aradığınız zaman, servis elemanlarımız sizin için en uygun zamana randevu veriyor. Evinize gelmeden önce elemanlarımız size telefon açıyor. Acil bir işiniz çıkarsa sizin için en uygun saate yeni bir randevu işlemi gerçekleştiriyoruz.

Randevu işleminde bilgileri doğru bir şekilde vermelisiniz. İletişim, adres ve arıza bilgileri yanlış verildiğinde zaman kaybı meydana gelir. Zaman kaybı meydana gelmemesi için ve servis hizmetinin daha çabuk gerçekleşmesi için verdiğiniz bilgilerin doğruluğuna dikkat etmelisiniz.Tesisat Kaçakları bulan firma

Firmamız Sektöründe Söz Sahibi

Pis su gider tıkanıklığının yanı sıra pimaş yıkama, bulaşık gideri açma, mutfak gideri açma, wc açma, petek temizliği, kombi bakımı ve su kaçağı tespiti gibi konularda da şirketimizi arayabilirsiniz. İstediğiniz zaman adresinize gelen elemanlarımız, yedek parça konusunda pratik çözüm sunuyor. Gerekli yedek parçalar araçta hazır bekletiliyor. Müşteri onayı alan elemanlarımız montaj işlemini kısa sürede gerçekleştiriyor.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul

Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul Kameralı Su Tesisat Kaçak Kontrolü İstanbul – Su tesisat kaçak kontrolü

Alt kata su sızması neden olur?

Alt kata su sızması neden olur?Çok katlı binalarda uzun yıllar kullanılan tesisatlar belirli bir zaman sonunda

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları Su kaçağı tespiti fiyatları firmaların hizmet kalitesine göre değişmektedir.

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti

Eyüpsultan Su Kaçağı Tespiti Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Bulma Eyüp Su Kaçağı

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...