Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Tıkalı Banyo Gideri Nasıl Açılır? Gider Açma Yöntemleri

Evlerde kullanılan banyo, klozet, mutfak gibi yerler zamanla tıkanırlar. Kişiler banyo gideri tıkandı nasıl açabilirim diye düşünürken çoğu zaman evde yapılan kişisel müdahaleler yeterli olmaz. Özellikle fazla miktarda tıkanıklık meydana gelmişse, bu aşamada profesyonel destek almak gerekir. Firmamızı arayan birçok müşteri banyo gideri tıkandı nasıl açılır diye sormaktadır. Bunun için değişik yöntem ve uygulamalarımız bulunmaktadır.

Banyo Giderinin Tıkınması

Banyo gideri özellikle saç ve kıl türevi maddelerin giderde birikmesi sonucu tıkanır. Bazen gideri kaplayacak büyüklükle başka bir cisim atılması, özellikle ıslanınca büyüyen maddelerin gidere atılması sonucu banyo giderleri tıkanır. Kişiler hemen banyo gideri tıkandı ne yapabiliriz diye düşünmeye başlarlar. Evdeki çabalar işe yaramadığı takdirde bizi ararlar.

Banyo Giderinin Açılması

Firmamız kapanan banyo giderlerinin açılması için çeşitli robotlar kullanır. Bu robotlar etrafında dönme hareketi yapan ve çelikten üretilen robotlardır. Tıkalı pimaş güçlü bir vakumlama ile açılabilse de zaman zaman bu vakumlama tek başına yeterli olmaz ve yanına bahsedilen dönerli robotlardan ister. Bu robotlar aracılığı ile banyo giderleri açılabilir.

Tıkalı banyo giderinin açılması işlemi firmamız aracılığı ile yapılan ve 20 dakika gibi kısa bir süre de tamamlanan kullanıcıya konfor sağlayan bir işlemdir.

Banyo Giderinin Tıkanmaması İçin Yapılması Gerekenler

Banyo giderinin tıkanması herkes için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bu olumsuz durum ile karşılaşmamak için kullanım esnasında bazı durumlara dikkat etmek gerekir. Bunların başında; banyoda en çok bulunan kıl ve saç türevi atıkların gidere gitmesinin engellenmesi gelir. Çünkü bu saç ve kıllar zamanla borunun daralmasına ve su akışının kesilmesine neden olur. Bir diğer dikkat edilmesi gereken madde ise gidere başka herhangi bir atık atılmamasıdır. Hatta kullanılan sabun, şampuan gibi maddelerin dahi banyodan sonra bol su ile durulanması sağlanmalıdır. Sabun, şampuan, duş jeli gibi maddelerin fazlaca kullanılması ve duşakabin, banyo gideri gibi yerlerde bırakılması sonucu zamanla belli bir miktar tortu oluşur. Bu tordu sabunlaşarak sertleşir ve gideri tıkar. Bu nedenle her kullanımdan sonra banyo bol su ile temizlenmelidir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...