Tıkalı Boru Açan Firma

Ev gibi çoğu yapıda en sık yaşanan sorunların başında boru tıkanıklığı ve su sızdırma arızaları gelir. Ülkemizde ister yeni bina olsun isterse eski yapılarda olsun bu sorun kaçınılmazdır. Ancak asıl önemli olan konuyu tıkalı boru nasıl açılır sorusu oluşturur. Çünkü bu işlemi yapmak çoğu firma tarafından en ilkel şartlara sahiptir. Duvar içlerinde, yer zeminlerinde gömülü olan bu borulardaki tıkanıklığı bulmak için duvarı ya da yer zeminini tıkalı alana ulaşıncaya kadar kıran firmalar bulunmaktadır. Bu işlem her türlü yapıda büyük sorunlar ve masraflar oluşturmaktadır.

Tıkalı Boru Nasıl Açılır?

Her türlü mekânda çalışma kapasitesine sahip olan firmamız özel ekip çalışmasıyla tüm tesisat sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Firmamız tıkalı boru, gider, pimaş açma, petek temizliği yapma alanında yıllardır profesyonel hizmetler sunmaktadır. Çalışma prensibimizde asıl amacımız sorun odaklı olmaktır. Zarar gördüğünüz hususta ve almak istediğiniz hizmet dâhilinde firmamızdan güvenilir hizmet alabilirsiniz. Tıkalı boru açma hizmetimizde Ridgid Microdrain marka termal görüntüleme cihazı kullanmaktayız. Bu makinemiz sayesinde evinizin hiçbir alanını kırıp dökmeden, tıkalı olan alanı kolayca bulmaktayız.tıkalı boru açan firma

Tıkalı Tuvalet Açmak

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında tesisat ve alt yapıya yönelik arıza giderme işlemleri sunmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı ve duş gideri tıkanıklığı için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sorunun kaynağını kısa sürede tespit etmekte ve en makul fiyat seviyesinde çözüme kavuşturmaktayız. Duş çekmeme, tuvalet tıkanıklığı, lağım tıkanıklığı gibi tüm sorunlarınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Ev ortamında büyük sorunlara yol açan bu problemleri tecrübeli ekibimizin çalışmalarıyla zor olmaktan çıkarmaktayız.

Su Kaçağına Ulaşmak

Su kaçağını tespit etmek için kamera cihazı kullanmakta, sorunun sebebini belirleyerek o doğrultuda tamirat işlemi uygulamaktayız. Kaliteli ve güvenilir bir firmadan tesisat hizmeti almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Yapılarınızda bulunan tesisat ürünlerini yıllarca sorunsuz olarak kullanmak için çalışma alanlarımızı sitemizde paylaşmaktayız. Yaşadığınız sorunu bizlerle paylaşmanız durumunda yapılması gereken işlemi sizlere iletmekte ve yaptırmak istemeniz durumunda kısa sürede sorunu çözmekteyiz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo Açma Bir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.