Tıkalı Boru Açan Firma

Ev gibi çoğu yapıda en sık yaşanan sorunların başında boru tıkanıklığı ve su sızdırma arızaları gelir. Ülkemizde ister yeni bina olsun isterse eski yapılarda olsun bu sorun kaçınılmazdır. Ancak asıl önemli olan konuyu tıkalı boru nasıl açılır sorusu oluşturur. Çünkü bu işlemi yapmak çoğu firma tarafından en ilkel şartlara sahiptir. Duvar içlerinde, yer zeminlerinde gömülü olan bu borulardaki tıkanıklığı bulmak için duvarı ya da yer zeminini tıkalı alana ulaşıncaya kadar kıran firmalar bulunmaktadır. Bu işlem her türlü yapıda büyük sorunlar ve masraflar oluşturmaktadır.

Tıkalı Boru Nasıl Açılır?

Her türlü mekânda çalışma kapasitesine sahip olan firmamız özel ekip çalışmasıyla tüm tesisat sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Firmamız tıkalı boru, gider, pimaş açma, petek temizliği yapma alanında yıllardır profesyonel hizmetler sunmaktadır. Çalışma prensibimizde asıl amacımız sorun odaklı olmaktır. Zarar gördüğünüz hususta ve almak istediğiniz hizmet dâhilinde firmamızdan güvenilir hizmet alabilirsiniz. Tıkalı boru açma hizmetimizde Ridgid Microdrain marka termal görüntüleme cihazı kullanmaktayız. Bu makinemiz sayesinde evinizin hiçbir alanını kırıp dökmeden, tıkalı olan alanı kolayca bulmaktayız.tıkalı boru açan firma

Tıkalı Tuvalet Açmak

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında tesisat ve alt yapıya yönelik arıza giderme işlemleri sunmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı ve duş gideri tıkanıklığı için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sorunun kaynağını kısa sürede tespit etmekte ve en makul fiyat seviyesinde çözüme kavuşturmaktayız. Duş çekmeme, tuvalet tıkanıklığı, lağım tıkanıklığı gibi tüm sorunlarınız için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Ev ortamında büyük sorunlara yol açan bu problemleri tecrübeli ekibimizin çalışmalarıyla zor olmaktan çıkarmaktayız.

Su Kaçağına Ulaşmak

Su kaçağını tespit etmek için kamera cihazı kullanmakta, sorunun sebebini belirleyerek o doğrultuda tamirat işlemi uygulamaktayız. Kaliteli ve güvenilir bir firmadan tesisat hizmeti almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Yapılarınızda bulunan tesisat ürünlerini yıllarca sorunsuz olarak kullanmak için çalışma alanlarımızı sitemizde paylaşmaktayız. Yaşadığınız sorunu bizlerle paylaşmanız durumunda yapılması gereken işlemi sizlere iletmekte ve yaptırmak istemeniz durumunda kısa sürede sorunu çözmekteyiz.

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212