Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Tıkalı Boru Açma Yöntemleri

Yaşam alanlarında farklı ihtiyaçların karşılandığı atık su giderleri ve temiz su boruları bulunmaktadır. Borulardan temiz suyun gelmesi ve giderlerden kullanılan atık suyun sağlıklı akışı için boruların kontrol edilmesi önemlidir. Ancak bazı durumlarda borularda tıkanmalar meydana gelebilir. Böyle durumlarda tıkalı boru nasıl açılır ve tıkanıklık nasıl tespit edilebilir? Temiz su gelen borularda meydana gelen tıkanıklık su basıncının az olmasıyla anlaşılabilir. Temiz su borularında tıkanıklık metal boru kullanımından kaynaklı zamanlı oluşan pas ve kireçlenmeden meydana gelebilir.

Atık su borularında ise tıkanmanın birden fazla sebebi olabilir. Bunlardan sıkça karşılaşılan durumlar mutfak lavabolarında yemek ve yağ atıklarından, banyo lavabolarında saç, takıların düşmesi ve sabun artıkları olabilir. Tuvalet borularında meydana gelen tıkanıklıklar yoğun olarak tuvalet kâğıdı, temizlik bezlerinin kaçması, havlu vb. düşmesinden kaynaklanabilir.

Boruların Tıkanması Nasıl Tespit Edilir

Boruların tıkandığı noktaların tespiti eskiden gözle yapılır ve çoğu zaman tespit edilemediği için tesisat komple sökülerek duvarlara ve yaşam alanlarına büyük tadilat işleri çıkmaktaydı. Ancak, günümüz teknolojisi ile borularda meydana gelen tıkanıklık kısa sürede nokta olarak tespit edilmektedir.

Yüksek kalite görüntü ve hassas dinleme cihazları kullanılarak borulardaki tıkanıklık veya su kaçakları çok kısa sürede bulunarak gerekli tamirat ve bakım işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede duvarlarda birçok noktanın kırılmasına gerek kalmadan küçük bir noktada çalışmalar tamamlanmaktadır.boru tıkanıklığı

Boğaziçi Tesisat Hizmetleri

Boğaziçi Tesisat sürekli kendisini yenileyerek en son teknoloji kamera ve yüksek hassasiyete sahip dinleme cihazları kullanarak borularda meydana gelen tıkanıklık ve su kaçaklarının yerini kısa sürede tespit ederek gerekli bakım onarımı yapmaktadır.

Lavabo ve tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar kamera sistemi ile kontrol edilerek tıkanıklığa anında müdahale edilir ve çoğu zaman kırılma ve dökülme olmadan sorun çözülmektedir.

Temiz su veya gider borularında meydana gelen tıkanıklık boruların hasarlı olması sebebiyle ortaya çıkmış ise en küçük çalışma alanı oluşturulmakta ve sökülmesi gereken karo, fayans gibi zeminlerde düzgün bir şekilde sökülerek geri yerine takılmaktadır. Böylelikle görüntü estetiği korunmuş olmaktadır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl AçılırTıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Tıkanmış gider açma hakkında pratik bilgiler

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon açma İstanbul, belirli

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • ariston kombi filtresi ariston kombi filtresi nerede ariston kombi filtre temizliği Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta ferroli kombi filtre temizleme Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme kombi baca filtresi temizleme kombi bakımı kombi bakımı filtre temizliği Kombi Bar Düşmesi kombi filtre bakımı kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.