Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Tıkalı Otopark Gideri Açan Firma

Tıkalı otopark gideri açma yaşam alanlarımızın tesisat bakımlarının yapılması normal bir durumdur. Aynı şeyler otoparklar için de geçerlidir. Otopark sisteminde bulunan giderlerin bakımlarının yapılması gerekmektedir.
Aksi takdirde gider suları çekilmez ve otopark su basma riski ile karşı karşıya kalır. Otopark giderleri suyu çekmiyor konusunda sıkıntı yaşıyor iseniz, şuanda doğru yerdesiniz. Bu yazımızda bir otopark giderinin neden suyunu çekmediği anlatacağız. 
 
Otoparklarda bulunan ızgara şeklindeki su tahliye kanalları bakım yapılması gerekmektedir. Bunun nedeni zaman içerisinde oluşabilecek pislik ve kir nedeniyle tıkanma yaşayabileceğidir. Otoparklar evlerimizin içi gibi değildir. Araç ile birlikte her tülü pislik buraya taşınmaktadır. Araç tekerleri yollarda topladığı her türlü pisliği otoparka getirir.
 
Toprak, katı madde, katı kirler vb. Birçok kötü şeyler otoparka taşınır. Herhangi bir yağmur yağması, aracın otopark içinde yıkanması ya da otopark temizliğinin yapılması durumunda bu giderler kullanılır. Dolayısı ile hepsi bu ızgaralardan geçerek giderlerde birikir. Zaman içinde katılaşan ve taşlaşan bir yapıya bürünür. Bir süre sonra artık bu giderlerden su bile geçmemeye başlar. Dolayısıyla da yapılabilecek en önemli durum anında buranın açılmasıdır.
 
Özellikle müstakil bina içlerinde en alt katta bulunan otoparklarda bu durum evin su baskınlarına varmasına kadar uzanabilir. Herhangi bir su patlaması durumu, ani su taşkınları ve sık yağan yağmur nedeni ile biriken suların bir şekilde ızgaralardan geçerek kanalizasyona ulaşması gerekir. Eğer alt yapı hizmetlerinde sıkıntı duyuluyor ise, bu durum su baskınları ve sel taşkınları olarak otopark sahibine dönecektir. 
 
Hem ev içine hem de otoparkta bulunan araçların motorlarına arıza veren birikmiş sular farklı yerlerden, hiç beklenmedik alanlardan masraf kapısı açar. Bu gibi durumların yaşanmaması adına sizler de tıkalı otopark gideri açan firma ile çalışmalısınız. Firmamız tıkalı otopark gideri açma işini layıkıyla yerine getirmektedir. Sizler de firmamızın kapsamlı çalışmalarından her zaman yararlanabilirsiniz.
 
Otopark su tahliye boruları tıkalı olması durumunda robota gider açma yapılmalıdır. Otopark giderini açan firma olarak vermiş olduğumuz yılların deyimi ile garantili hizmet anlayışını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yapmış olduğumuz kaliteli hizmetler neticesinde otopark giderleri tıkanıklığı kısa bir süre içerisinde yok edilmektedir. Sadece otopark gideri açma işlemleri için değil her zaman otopark giderlerinin bakımı için de bizi arayabilirsiniz.
 
Belirli dönem bakım periyotları gerçekleştirmeniz olası problemlerin önüne geçmek için önemli bir rol oynamaktadır. Zamanında temizliğin yapılması bakım çalışmaları sırasında olursa olası bir sorunda sizlere fazla maliyet çıkması önlenmiş olur
 
Otopark zemininde bulunan ızgaralardan su gitmiyor ise, sizler de otopark gideri tıkanıklığını açma işlemleri için bizleri 7/24 olarak arayabilirsiniz. Ücret bilgisi ve çalışma bilgisi için lütfen en kısa süre içerisinde iletişime geçiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...