Tıkalı Otopark Gideri Açan Firma

Apartmanların ya da müstakil binaların bulunduğu site kapsamında geniş ve toplu yaşam alanlarında otopark giderleri bulunmaktadır. Otopark giderleri genellikle otopark önlerinde bulunmaktadır. İstanbul gibi kalabalık bir yerleşim yerinde her metrekare değerli bir alanken yaşam alanlarımızda araçlarımıza ait bir yer olması da oldukça önemli bir durumdur.

Trafik sorunlarını göz önünde bulundurduğumuz zaman apartman önlerinde konulan ve kişiye özel olarak ayrılan otoparklar görmek mümkündür. Bu sayede hem konutlarımızın hem de araçlarımızın güvenliğini sağlamış oluruz. Otoparklar bir bina için oldukça büyük şans demektir. Ancak her ne kadar yaşam alanlarımızın tesisat bakımlarının yapılması normal bir durum ise, aynı şeyler otoparklar için de geçerlidir. Otopark sisteminde bulunan giderlerin bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Aksi takdirde gider suları çekilmez ve otopark su basma riski ile karşı karşıya kalır. Otopark giderleri suyu çekmiyor konusunda sıkıntı yaşıyor iseniz, şuanda doğru yerdesiniz. Bu yazımızda bir otopark giderinin neden suyunu çekmediği ve bu iş ile ilgili hangi çalışmaların yapılması gerektiğini anlatacağız. 

Otoparktaki yerde bulunan ızgara şeklindeki su tahliye kanalları bakım yapılması ve zaman zaman kontrol edilmesi gereken yerlerdir. Bunun nedeni zaman içerisinde oluşabilecek pislik ve kir nedeniyle tıkanma yaşayabileceğidir. Otoparklar evlerimizin içi gibi değildir. Araç ile birlikte her tülü pislik buraya taşınmaktadır. Araç tekerleri yollarda topladığı her türlü pisliği otoparka getirir.

Toprak, katı madde, katı kirler vb. Birçok kötü şeyler otoparka taşınır. Herhangi bir yağmur yağması, aracın otopark içinde yıkanması ya da otopark temizliğinin yapılması esnasında bütün bu malzemeler giderler aracılığı ile buradan taşınır. Dolayısı ile hepsi bu ızgaralardan geçerek giderlerde birikir. Zaman içinde katılaşan ve taşlaşan bir yapıya bürünür. Bir süre sonra artık bu giderlerden su bile geçmemeye başlar. Dolayısıyla da yapılabilecek en önemli durum anında buranın açılmasıdır.

Özellikle müstakil bina içlerinde en alt katta bulunan otoparklarda bu durum evin su baskınlarına varmasına kadar uzanabilir. Herhangi bir su patlaması durumu, ani su taşkınları ve sık yağan yağmur nedeni ile biriken suların bir şekilde ızgaralardan geçerek kanalizasyona ulaşması gerekir. Eğer alt yapı hizmetlerinde sıkıntı duyuluyor ise, bu durum su baskınları ve sel taşkınları olarak otopark sahibine dönecektir. 

Hem ev içine hem de otoparkta bulunan araçların motorlarına arıza veren birikmiş sular farklı yerlerden, hiç beklenmedik alanlardan masraf kapısı açar. Bu gibi durumların yaşanmaması adına sizler de tıkalı otopark gideri açan firma ile çalışmalısınız. Firmamız tıkalı otopark gideri açma işini layıkıyla yerine getirmektedir. Sizler de firmamızın kapsamlı çalışmalarından her zaman yararlanabilirsiniz.

Otopark su tahliye boruları tıkalı olması durumunda yapılacak olan işlemler için robotla temizlik önerisi sunulmaktadır. Otopark giderini açan firma olarak vermiş olduğumuz yılların deyimi ile garantili hizmet anlayışını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yapmış olduğumuz kaliteli hizmetler neticesinde otopark giderleri tıkanıklığı kısa bir süre içerisinde yok edilmektedir. Sadece otopark gideir açma işlemleri için değil her zaman otopark giderlerinin bakımı için de bizi arayabilirsiniz.

Belirli dönem bakım periyotları gerçekleştirmeniz olası problemlerin önüne geçmek için önemli bir rol oynamaktadır. Zamanında temizliğin yapılması bakım çalışmaları sırasında olursa olası bir sorunda sizlere fazla maliyet çıkması önlenmiş olur. 

Otopark zemininde bulunan ızgaralardan su gitmiyor ise, sizler de otopark gideri tıkanıklığını açma işlemleri için bizleri 7/24 olarak arayabilirsiniz. Ücret bilgisi ve çalışma bilgisi için lütfen en kısa süre içerisinde iletişime geçiniz.