Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Tıkalı Tuvalet Açma

Ev ve işyerlerinde sıklıkla rastlanan tesisat sorunlarının başında yer alan tıkanıklık durumu, hayatı kötü yönde etkilemektedir.

Eski yıllarda bir hayli zor ve zahmetli olan tıkanıklık açma hizmetleri, günümüz teknolojileri sayesinde artık çok daha kolay yöntemler ile sunulmaktadır.

İstanbul’un tüm semtlerine acil servis hizmeti için hemen bizi arayın.

Garantili Tıkalı Tuvalet Açma Hizmetleri

Profesyonel bir ekip ile sunulan garantili tuvalet açma hizmetleri, modern cihazlar sayesinde başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Bir çok kişinin karşı karşıya kalmış olduğu tıkalı tuvalet açma sorunları, zamanında çözülmediği takdirde beraberinde başka sorunları da getirmektedir.

Kullanılan teknolojik makineler sayesinde tıkanıklık sorununa kısa sürede çözüm bulunabilmektedir. Tuvalet açma işlemine geçmeden evvel uzman ekip ilk olarak tespit yapmakta ve buna uygun bir yöntem seçerek işlemlerini tamamlamaktadır.Tıkalı Tuvalet Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

En sık kullanılan bölümlerden biri olan lavabolarda yaşanan tıkanıklık durumları bir hayli ciddi sorunları da beraberinde getirmektedir. Günümüz modern dünyasında tıkanıklığı gidermek için artık bir yerin kırılmasına ya da sökülmesine gerek yoktur.

Uzman ekip hiçbir alana zarar vermeden kısa süre içerisinde tıkanıklığın ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Tuvalet açma durumu, hangi evrede olursa olsun başarılı bir biçimde ve hızlıca çözüme kavuşturulabilmektedir.

Tuvalet tıkanıklığı açma için ilk olarak modern robotlar ile tıkanıklığın meydana geldiği yer ve nedeni tespit edilmektedir. Yapılan tespitin ardından ise yine teknolojik cihazlar kullanılarak tıkanıklığın giderilmesi sağlanmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi fiyatları, yapılan işin içeriğine göre değişiklik göstermektedir.

Mutfak Lavabosu Tıkanıklığı Açma

Geliştirilmiş olan en özel yöntemler ile yerine getirilen mutfak lavabosu tıkanıklığı açma işlemleri, kısa sürede sonuca ulaştırılmaktadır. Bir çok farklı sebep ile tıkanan mutfak lavabolarını kendi yöntemleriniz ile açmaya çalışmanız size daha büyük maliyet olarak geri dönebilmektedir.

Modern cihazlar ile yerine getirilen mutfak lavabosu tıkanıklığı açma işlemlerinde herhangi bir yerde kırma ya da dökme durumu söz konusu olmamaktadır. Siz de mutfak lavabosu tıkanıklıklarında kendiniz müdahalede bulunmak yerine uzman firmalardan yardım almayı ihmal etmeyin. Mutfak tıkanıklığı ile ilgili aklınıza takılan her tür soru için iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...