Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Tıkanan Tuvalet Boruları Nasıl Açılır?

Evlerde ortamdaki nefesi etkileyen en önemli durum enfeksiyon yayan arızalardır. Bu arızalar içinde en çok sıkıntı yaratanını ise, tuvalette oluşan gider tıkanıklığı sorunu oluşturur. Bu arızanın bir an önce giderilmesi, ev sterilitesini sağlamak için şattır. Yalnızca evlerde değil, bu sorunu yaşayan her ortam enfeksiyon yayılımı bakımından büyük bir risk altındadır. Hastalıklara davetiye çıkarak tıkanıklık sorunu bilinçsiz kişilerce tamir edilebilecek türden arızalar değildir. Bu arızalarda yapılabilecek en ufak bir hata gider borularının patlamasına sebep olabilmektedir. Bu durumu yaşamak hem yüksek maddi bir kayba, hem de sağlıksız bir ortamın ortaya çıkmasına sebep olur.

Bu nedenle konuda uzman olan bir tesisat firmasından destek almak şarttır. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında tıkanan tuvalet boruları nasıl açılır konusunda destek ihtiyacı duyan herkese hizmet vermekte olan bir firmayız. Yıllardır edindiğimiz deneyim, teknolojiyi kullanma kapasitemiz ve müşteri dostu yapımızla beğeni toplamakta, sizlere sıkıntı yaşatan bu problemleri yok etmekteyiz. Firmamızdan tesisat alanına giren her türlü problem için hizmet ve destek alabilirsiniz.

Tıkanan Tuvalet Giderlerini Temizleme

Ülkemizde yeni yapılarda bile genellikle gider sorunu yaşanmaktadır. Yeterli şekilde alınmayan önlemler, kalitesiz ürün kullanımı ve yanlış kullanımlar gider tıkanıklığına sebep olmaktadır. Firma olarak bu sıkıntılara özel çözüm yöntemleri uygulamakta, en az zarar ve masrafla bu sorunları hızlı bir şekilde çözmekteyiz.

Tesisat Sorunlarına Hızlı Çözümler

Ev içlerinde yaşanan tesisat sorunları, ev halkı tarafından çözümlenmeye çalışılır. Ancak bazı arızalar, vakit kaybedilmeden uzmanları tarafından giderilmesi gereken arızalardır. Firmamız kameralı ölçüm cihazlarıyla giderlerde oluşan tıkanıklığı kırmadan dökmeden çözüme kavuşturur. Sizlere en kısa sürede hizmet vermekte ve tüm tesisat sorunlarınızı tamir etmekteyiz. Arızanıza yönelik olarak en gelişmiş teknolojiyle hizmetlerimizi tamamlamakta ve söz verdiğimiz süreç içerisinde problemlerinizi gidermekteyiz.

Tuvalet Tıkanıklığını Açma

Tıkanmış tuvalet, su tıkanıklığı, banyo gider tıkanıklığı, makine su giderlerinde oluşan tıkanıklıklar gibi tüm tesisat sorunlarınız için tadilat çözümleri sunmaktayız. Firmamıza ulaşarak, tuvalet, banyo ve tüm giderlerinizde oluşacak tıkanıklık sorunlarınıza son vermekteyiz. Yaşadığınız soruna yönelik olarak bizlere ulaşabilir, hızlı çözüm yöntemlerimizden yararlanabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...