Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Tıkanıklık Açma İşlemi

Tesisatlarda yaşanan en önemli sorunlar arasında tıkanıklık ilk sırada yer almaktadır. Birçok kişinin başına gelen bu olay, zamanında çözülmediği takdirde çok önemli sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Tıkanıklık açma işlemi hizmetlerinde sahip olduğumuz en ileri teknolojiler ile sizlere hizmet sunmaktayız.

En İleri Tekniklerle Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemleri eski zamanlarda ilkel yöntemler ile yapılmakta ve istenilen sonuçlar elde edilememekteydi. Şimdi ise tıkanıklık açma işlemlerinde en modern cihazlar ve yöntemler kullanılmaktadır. Uzman personelimiz tıkanıklık açarken ilk olarak sorunun kaynaklandığı alanı tespit etmekte ardından ise çözüm yollarını uygulamaya başlamaktadır. Uygulanan yöntemler sonrasında tıkanıklık kalıcı olarak ortadan kaldırılmaktadır.

Mutfak Lavabosu Tıkanıklık Açma

Mutfak lavabosu en çok tıkanan giderler arasında yer almaktadır. Böyle durumlarda kendi çabalarınız ile tıkanıklığı açmaya çalışmanız daha kötü sonuçlar yaşamanıza neden olabilmektedir. Kullanılan lavabo açıcı kimyasallar da gereksiz yere giderlere zarar verebilmektedir.

Başarılı bir çalışma prensibi ile işe koyulan ekibimiz, en ileri yöntemler ile tıkanıklığın ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma işlemleri sırasında giderlere herhangi bir zarar verilmemektedir. Kalıcı olarak tıkanıklığa çözüm bulan ekibimiz, bu sırada kameralı sistemleri tercih etmektedir. Mutfak lavabosu tıkanıklığı açarken herhangi bir şekilde kırma ya da dökme işlemi uygulanmamaktadır. Lavabo tıkanıklığının zamanında çözülmemesi kötü kokuların yayılmasına da sebebiyet verebilmektedir.

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Ev ve işyerlerinde sıklıkla yaşanan tuvalet tıkanıklığı sorunları, hayatı ciddi yönde etkilemektedir. Tuvalet tıkanıklığı açarken öncelikle tıkanıklığın yerini tespit ediyoruz. Daha sonra teknolojik cihazları kullanarak hızlıca sonuca ulaşmakta ve tıkanıklığı ortadan kaldırmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı ile ilgili belirtileri yaşadığınız zaman hemen bir profesyonel yardım alarak sorunun daha da ileriye taşınmasını engelleyebilirsiniz. Aksi takdirde daha büyük maliyetler ile karşı karşıya kalabilme sorununu yaşama ihtimaliniz bulunmaktadır. Robotla gerçekleştirilmekte olan tuvalet tıkanıklık açma hizmetleri, profesyonel ekip eşliğinde sorunsuz bir biçimde tamamlanmaktadır. Siz de yaşadığınız tuvalet tıkanıklığı sorunlarında gönül rahatlığıyla bize ulaşabilir ve garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları uygulanan işlemlerin durumuna göre değişiklik göstermektedir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri AçmaKış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo AçmaBir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212