Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Tıkanıklık Açma İşlemi

Tesisatlarda yaşanan en önemli sorunlar arasında tıkanıklık ilk sırada yer almaktadır. Birçok kişinin başına gelen bu olay, zamanında çözülmediği takdirde çok önemli sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Tıkanıklık açma işlemi hizmetlerinde sahip olduğumuz en ileri teknolojiler ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Robotla Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemleri eski zamanlarda ilkel yöntemler ile yapılmakta ve istenilen sonuçlar elde edilememekteydi. Şimdi ise tıkanıklık açma işlemlerinde en modern cihazlar ve yöntemler kullanılmaktadır.

Uzman personelimiz tıkanıklık açarken ilk olarak sorunun kaynaklandığı alanı tespit etmekte ardından ise çözüm yollarını uygulamaya başlamaktadır. Uygulanan yöntemler sonrasında tıkanıklık kalıcı olarak ortadan kaldırılmaktadır.

►TIKLA ARA 0532 359 0212

Tıkanıklık Açma


Su tesisatlarında tıkanıklık sorunları sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bu gibi tıkanıklık durumlarında sorunların büyümemesi adına hızlı bir şekilde giderilmesi gerekir. Bunun için tıkanıklık açma hizmetleri alınmalıdır.

Su tesisatında yaşadığınız tıkanıklık sorunlarında ekiplerimiz teknolojik cihazlar yardımıyla tıkanıklık sorunlarının hızlı bir şekilde açılmasını sağlar. Pis su ve temiz su borularında tıkanıklık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda iki borunun açılma yöntemi aynı değildir.

 
Temiz su tesisatı tıkanıklıklarının açılması için bu işe uygun olan cihazların kullanılması gerekir. Tıkanıklık açma konusunda bilgi sahibi olmayan kişilerin bu konu ile alakalı herhangi bir çalışma yapmaması son derece önemlidir. Aksi takdirde sorunun daha da büyümesine neden olabilirsiniz. Ekibimizde çalışan ustalarımızın tamamı alanında uzman ve deneyimli kişilerdir. 


Çözüm Odaklı Tesisat Hizmetleri


Tıkanıklık açma konusunda ekiplerimiz her zaman çözüm odaklı olarak çalışmalarını sürdürür. Tıkanık olan tesisatın açılmasında su jeti isimli cihazı kullanırız. Tıkanıklık sorununun pis su tesisatın olması durumunda bu sorun tıkanıklık açma cihazı ile giderilir. Temiz su tesisatlarında ise tıkanıklık açma işlemleri farklılık gösterir.


Tıkanıklık açma cihazları sadece pimaş borularda kullanılabilen bir cihazdır. Bu nedenle bu cihazların çapları temiz su borularına uygun çapta değildir. Fakat alanında uzman ekiplerimiz temiz su borularında meydana gelen tıkanıklık sorunlarını açmak için farklı yöntemler kullanır. Bu sayede sorunlardan en kolay şekilde ve mağduriyet yaşamadan kurtulabilirsiniz. 


Su Borusunda Medyana Gelen Tıkanıklıklar Nasıl Açılır?


Temiz su tesisatları musluktan akan suya verilen isimdir. Bu tesisatta yer alan borular beyaz renklidir ve çapları son derece küçüktür. Pis su tesisatları atık suların dışarı atılması için kullanılır. Çapları temiz su borularına göre daha büyüktür. Bu tesisatlar pimaş borulardan oluşur.


Su tesisatlarında meydana gelen tıkanıklık sorunları insanlar için oldukça sıkıntılıdır. Özellikle pis su borularında tıkanıklık yaşanması hijyenik açıdan da tehlikelidir. Sektörde uzun yıllardır tıkanıklık açma konusunda tecrübeli olan ekiplerimiz sorunların kısa sürede giderilmesi adına çalışmalarını sürdürür. Yaşadığınız tıkanıklık sorunlarında ekiplerimiz öncelikle tıkanıklığın yerini tespit eder. Sonrasında ise bu sorunun en iyi şekilde çözülmesi adına çalışmalar yapar.


Su borusu tıkanma durumunda özel cihaz kullanımı yoktur. Bunun yerine tesisata hava ve su verme işlemi yaparak tıkanıklığın açılmasını sağlarız. Pis su giderlerinin açılmasında da robot denilen cihazları kullanırız. Ancak bu cihazların temiz su borularında kullanımı mümkün değildir. Pis su tesisatlarında gerekli görüldüğü zaman kameralı cihaz kullanımı da vardır. Ancak temiz su tıkanıklık durumlarında bu işlemler gerçekleştirilmez.


Temiz Su Borusundaki Tıkanıklık Nasıl Açılır?


Temiz su tıkanıklığında tıkanıklık açma pis ve temiz su borularına göre değişiklik gösterir. Lavabo muslukları sonuna kadar açıldığında bile az su gelmesi halinde tıkanıklık durumunda şüphelenmek gerekir. Temiz su tesisatlarında hem demir hem de plastik borularda tıkanıklık sorunları meydana gelebilir. 


Ekiplerimiz temiz su borularındaki tıkanıklık problemlerinde ilaçlı ve basınçlı sular yardımıyla tıkanıklık sorunlarının açılmasını sağlar. Demir tesisatlar da tıkanıklık sorunları diğerlerine göre daha fazla görülür. Çünkü bu tesisatlar da zaman içerisinde demir boruların içinde paslanma sorunu meydana gelebilir. Basıncın düşük olması durumları da tıkanıklık sorunlarını beraberinde getirir. Regülatör muslukları düzgün bir şekilde ayarlanmadığı zaman musluklardan su çok daha zor bir şekilde akar.


Ekiplerimiz temiz ve pis su tesisatlarında yaşanan tıkanıklık problemlerinde titiz bir şekilde çalışır. Teknik ekiplerimizin tamamı uzman olduğu için sorunların kısa sürede giderilmesi sağlanır. Bu sayede tıkanıklık sorunlarına günlerce maruz kalmak zorunda kalmazsınız. Bu gibi durumlarda ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. 

Mutfak Lavabosu Tıkanıklık Açma

Mutfak lavabosu en çok tıkanan giderler arasında yer almaktadır. Böyle durumlarda kendi çabalarınız ile tıkanıklığı açmaya çalışmanız daha kötü sonuçlar yaşamanıza neden olabilmektedir. Kullanılan lavabo açıcı kimyasallar da gereksiz yere giderlere zarar verebilmektedir.

Başarılı bir çalışma prensibi ile işe koyulan ekibimiz, en ileri yöntemler ile tıkanıklığın ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma işlemleri sırasında giderlere herhangi bir zarar verilmemektedir.

Kalıcı olarak tıkanıklığa çözüm bulan ekibimiz, bu sırada kameralı sistemleri tercih etmektedir. Mutfak lavabosu tıkanıklığı açarken herhangi bir şekilde kırma ya da dökme işlemi uygulanmamaktadır. Lavabo tıkanıklığının zamanında çözülmemesi kötü kokuların yayılmasına da sebebiyet verebilmektedir.

İstanbul Logar Açma 

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Ev ve işyerlerinde sıklıkla yaşanan tuvalet tıkanıklığı sorunları, hayatı ciddi yönde etkilemektedir. Tuvalet tıkanıklığı açarken öncelikle tıkanıklığın yerini tespit ediyoruz. Daha sonra teknolojik cihazları kullanarak hızlıca sonuca ulaşmakta ve tıkanıklığı ortadan kaldırmaktayız.

Tuvalet tıkanıklığı ile ilgili belirtileri yaşadığınız zaman hemen bir profesyonel yardım alarak sorunun daha da ileriye taşınmasını engelleyebilirsiniz. Aksi takdirde daha büyük maliyetler ile karşı karşıya kalabilme sorununu yaşama ihtimaliniz bulunmaktadır.

Robotla gerçekleştirilmekte olan tuvalet tıkanıklık açma hizmetleri, profesyonel ekip eşliğinde sorunsuz bir biçimde tamamlanmaktadır. Siz de yaşadığınız tuvalet tıkanıklığı sorunlarında gönül rahatlığıyla bize ulaşabilir ve garantili hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları uygulanan işlemlerin durumuna göre değişiklik göstermektedir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...