Tıkanılık Açarken Kullanılan Aletler Nelerdir?

Evlerdeki sıhhi tesisatlar aslında büyük önem taşıyor. Bu tesisatların düzgün çalışmaları ve bakımlarının yapılması gerekiyor. Bakımları düzgün yapılmazsa bozulabilirler ve bu durum daha pahalıya patlayabilir. Bu nedenle tesisatların düzenli olarak kontrol edilerek herhangi bir tıkanıklık durumunda hemen müdahale edilmesi gerekir. Elbette ki tıkanıklık açarken kullanılan birçok alet bulunuyor. Son yıllarda bu amaçla birçok sistem geliştirildi. Peki, tıkanılık açarken kullanılan aletler nelerdir? Bu yazımızda bu tür aletleri ve nasıl kullanıldıklarını inceleyeceğiz.

Tıkanıklık Giderici Aletler

Son yıllarda tıkanıklıkları gidermek için birçok farklı yol geliştirildi. Modern tekniklerle tıkanıklık durumları kırmadan tespit edilebiliyor. Tespit edilen bu tıkanıklıklar robotlar yardımıyla hızlı ve çok daha temiz şekilde çözülebiliyor.

Birçok kişinin korkusu tesisat tıkanıklıklarında kırma dökme işlemleri yaşanması. Boğaziçi Tesisat olarak tıkanıklık gidermede hemen hemen hiç kırma dökme yapmıyoruz. Tıkanıklık yerleri özel aletlerimiz tarafından kırmadan dökmeden tespit edilebiliyor. Tıkanıklık tespiti yapılan tesisatlara robotlarımızla müdahale ediyoruz. Bu sayede hiç kırıcı alet kullanmadan tıkanıklıklar kolayca açılmış oluyor.tıkanıklık açma aleti

Tıkanıklık Giderme Hizmetlerimiz

Su kaçağı ve tıkanıklığı bulmak eskiden çok zor bir işlemdi. Tıkanıklığı bulana kadar kırmak gerekiyordu ve ufak bir tıkanıklık çok büyük bir maliyete mal olabiliyordu. Boğaziçi Tesisat olarak kendi gelişmiş cihazlarımız sayesinde en ufak su tıkanıklıklarını dahi tespit edebiliyoruz.

Herhangi bir gider tıkanıklığı durumlarında da bize başvurabilirsiniz. Ustalarımız sizler için evinize kadar gelecek ve gelişmiş aletlerimizle tıkanıklıkları giderecektir. Neredeyse hiç kırmadan robotlu kameralı makineler yardımıyla tüm tıkanıklıklar açılabiliyor. Bu konuda teknoloji gün geçtikçe ilerliyor. İleriki yıllarda daha gelişmiş teknolojilerle sizlere hizmet vereceğimiz açık.

Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Lavabo ya da mutfak gideri açmada eskiden gider açıcı ilaçlar kullanılırdı. Bu açıcı malzemeler yabancı maddeleri giderlerden uzaklaştırmaya yarıyordu. Ancak bu ilaçlar aynı zamanda giderin kendi aksamına zarar veriyordu. Giderlerin contaları yanıyordu ve aslında bu işlem yarardan çok zarar veriyordu. Bu nedenle tıkanıklık problemlerinizde bizi derhal arayarak gider aksamına zarar vermeden temiz bir şekilde giderlerinizdeki tüm tıkanıklıkları hızla çözüyoruz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo Açma Bir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.