Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma Bulma

Tuvalet tıkanıklığı açan firmalar kameralı sistem ile çalıştığı zaman daha çözüm odaklı yaklaşım sergilemektedir. İstanbul tesisat kategorisinde bu sektörde tuvalet açma işlemi başta olmak üzere her türlü tesisat işlemini İstanbul’ un her bölgesinde düzgün olarak çalışan bir sisteme dahil etmiş bulunmaktayız.

Bu sayede İstanbul’ un bütün ilçe ve semtlerinde hızlı randevu sistemi ile çalışmaktayız. Tuvalet açma işlemi kırmadan ve dökmeden yaşam alanlarında oldukça hassas bir şekilde gerçekleştirilmelidir. İstanbul tesisat firması olarak bu konuda yaşam alanlarına zarar vermeden iş yapma hassasiyetimizi sürdürmekteyiz. Bu sayede arkamızda binlerce memnun müşteri bırakmış bulunmaktayız. 

Önceden robot sistemi yokken ne yazık ki bu işlemler çeşitli kimyasallar ile yüzeysel olarak yapılmaktaydı. Bazen de kırıp dökülme yaşanarak oldukça fazla masraf ile su giderleri, tıkanık tuvaletler açılmaya çalışılırdı. Su basması, yeterli alt yapı sisteminin olmaması durumunda yaşam alanlarını hijyen açısından tehdit edebiliyordu.

Oysa günümüzde teknolojik gelişmeler her alana yayılmış durumdadır. Hem binaların yeni yapılan tesisat sistemleri kaliteli olabilmekte, basınca dayalı olarak kanalizasyona açılan tuvalet giderleri her türlü çatlak ve sızıntıya karşı dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Bununla beraber ömrünü doldurmuş ürünlerde de çeşitli tıkanıklar ve çatlaklar meydana gelebilmektedir. Olası durumda gene teknolojik imkanlardan faydalanarak tıkalı tuvalet gider açma işlemini robot makinesi yardımı ile maksimum yarım saat içerisinde çözebilmekteyiz. 

Tıkanmış Olan Tuvaleti Makine ile Açan Firma 

Tıkalı klozet giderleri ne yazık ki sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesidir. Bunun nedeni oldukça fazladır. Özellikle sifon ile klozet arasındaki su basıncı uyumsuzluğu, klozet giderinin çapının küçük olması, yanlış kullanım gibi nedenler klozetleri tıkamaktadır. Kameralı robot makinayla tuvalet gideri açan firmalar sayesinde artık bu işlem sık karşılaşıldığı gibi sık da çözümü olan durumlar oldu.

Tıkalı tuvalete gönderilen gider açıcı robot makine yardımı ile tıkanıklığın nedeni tespit edilmekte ve anında tıkanıklık açma işlemi çözüme kavuşmaktadır. Cihazda tıkanıklık açan usta gider problemlerini çözümlemek için boru içini görüntüleme yapan kamera ile çalışmaktadır. Bu sistem oldukça kullanışlıdır. Tesisat firmaları tarafından da sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Gene de ülkemizde çoğu tesisatçı bu makineyi kullanmadan hala kırma yöntemi ile çalışmaktadır.

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı

Taşmış Olan Tuvalet Gideri Nasıl Açılır?

Tuvalet giderlerinde tıkanıklık oluşma nedenleri oldukça farklıdır. Özellikle tuvaletler arasındaki farklılık tıkanma nedenlerinde de farklılık yaratabilmektedir. Görüntülü cihazla tuvalet gideri açan firmalar, ilgili kamera sistemi yardımı ile birçok neden tespitinde bulunmaktadır. Bu nedenler aşağıda listelenmiştir. 

Hatalı döşenmiş olan gider boruları tıkanıklığa yol açar. Özellikle eğim verimemesi bu tıkanıklığı güçlendiren etmenler arasındadır. 

Klozete katı madde atımı oldukça fazla olmaktadır. Özellikle evcil hayvan beslenen ya da bebeği olan evlerde özel olarak tuvalet kilitleri bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde içeriye kaçan birçok katı madde nedeni ile klozetler tıkanma gösterebilmektedir. 

Kalitesiz olan ve suda erimeyen tuvalet kağıdı kullanımı, kağıt havlı ya da peçetelerin tuvalet içine atılması durumu tuvaletlerin tıkanmasına yol açmaktadır. 

Tuvaletin pimaşı tıkandı gibi sorunlar ile sürekli karşılaşan robotla tıkalı tuvalet açan firmalar bunun çözümünü de hızı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Taşmış olan tuvaletin açılması gerekir. Bunu kendi kendinize çözümleyemezsiniz bunun için firmamızın desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Kanalizasyon borusu açma işlemi taşmış olan klozetlere uygulanmaktadır.

Tıkalı tuvaleti açmak için kameralı tuvalet gideri açan ustalarımız yardımı ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Ustalar teknik servis ile birtakım bilgi ve deneyimlerini de kullanarak tıkanan tuvaleti açar. Ardından da taşmış olan tuvaletlerin bakım ve onarım işlemlerini yapar. Temizlik ile sonuçlanan tuvalet tıkanıklığı uzun bir müddet yalanmayacaktır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...