Tuvalet Tıkanıklığı Açma Ankara

Firmamız Tuvalet tıkanıklığı açma Ankara ilinin bütün ilçelerine ilgili konu kapsamında hizmet vermektedir. Tuvalet tıkanıklığının neden olduğu bütün sorunlara çözümsel bir bakış açısı ile en kaliteli hizmeti sağlayan firmamız yardımı ile bina giderleri, kanalizasyon giderleri ve ev, iş yeri vb. yaşam alanlarının giderlerini açma konusunda çeşitli teknikler geliştirmiştir. Bu sayede makineler ve bu makinelerin donanımlı aparatları sayesinde öncesinde günleri, haftalar alabilecek bir işlemi saatler içerisinde tıkanıklığın durumuna bağlı olarak çözebilmektedir. 

Hafif ve sadece dairede yaşanılan bir tıkanıklık bulunuyor ise bu işlemi de maksimum bir saate kadar çözümlemektedir. Bina tuvalet gideri tıkanıklığının oluştuğu geniş kapsamlı çalışmalarda bu süre biraz daha uzayabilmektedir. Sonuç olarak en temiz bir şekilde gider açma işlemini layıkıyla yerine getirmektedir. En uygun fiyatlara en kaliteli hizmet çözümü prensibi ile çalışan firmamızdan tuvalet açma konusunda yardım almak için en kısa sürede iletişime geçmenizi beklemekteyiz. 

Ankara Tuvalet Açma

Ankara Tuvalet açma işlemi, Ankara’ da bulunan tuvalet tıkanıklıklarının önüne geçilmesi amacı ile sunulmuş olan bir hizmettir. Bu hizmet dahilinde de Ankara’ da bulunan bütün tıkanıklık açma çözümlerinin oluşturulması için çalışılmaktadır. 

Ankara tuvalet açma işlemleri için, kameralı robot makine kullanılmaktadır. Sorunun tespitinin yapılması bir sonraki tıkanıklığın önlenmesi için büyük önem taşır. Bu nedenle ucunda kamera bağlanmış boru aparatları ile tıkalı olan tuvalet giderine bu makine bağlanır. Görüntü alınır e tıkanıklığın nedeni öğrenilir. Bu neden bazen bir kireçlenme yağlanmaya bağlı madde akımının oluşmaması ya da yabancı madde atımı olabilmektedir. Tesisat döşemelerinin yanlış bağlanmasından ortaya çıkan sorunlar da robot makinede görüntülenmektedir. Sorunun çözümü yapıldıktan ve tuvalet gideri açıldıktan hemen sonra bir daha robotlu makine borulara gönderilir. Tıkanıklığın açıldığından emin olunur. Varsa çatlak, kırık vb. boru sistemi incelenir. Sorun varsa düzeltilir. Sorun yoksa direkt kimyasal basımı ile boru içlerinin kayganlaşması ve buna bağlı olarak kolay bir şekilde uzun süre tıkanıklık yaşanmadan tuvaletlerin kullanımı sağlanır. 

Tıkanan Tuvaletleri Makine Yardımı ile Açma

Tıkalı tuvalet giderleri yaşam alanlarının karşılaşmış olduğu büyük problemlerden bir tanesidir. Özellikle toplu yaşam alanlarında AVM, okul, hastane, iş yeri vb. tuvaletlerin toplu olarak kullanıldığı yerlerde kullanıcı hartasına bağlı olarak ne yazık ki sıklıkla tuvalet tıkanıklıkları yaşanmaktadır. İşte bu tarz sorunların sürekli oluşumu ve bir çözüme kavuşturulamayıp tuvaletleri yarı tıkalı bir şekilde kullanım için zorlamaya çalışmak daha büyük sorunların başlangıcı olabilmektedir. 

Bu sorunların başında kanalizasyon borusu çatlakları, su kaçakları, pis su kaçağının temiz su şebekesine sızması, su kaçağı oluşumunda duvar ve yüzeylere yayılma vb. durumlar söz konusu olabilmektedir. Konu tuvalet tıkanıklığı iken bir anda su kaçağına dönüşebilir, kırım, döküm, onarım işlemleri getirebilecek, boru değişimine yol açabilecek büyük hasarlara dönüşebilir. İşte bu sorunların yaşlanmaması için yapılması gereken tek işlem tuvalet tıkanıklığı olması durumunda öncelikli olarak kişinin kendi imkanları ile gideri açmaya çalışmasıdır. 

Küçük çaplı tuvalet tıkanıklıklarında kendi imkanlarınız ile gider açma işlemleri işe yarayabilir. Ancak tıkanıklık büyük ise ya da sürekli olarak ayda birden fazla tıkanıklık problemi ile karşı karşıya kalıyor iseniz bu işlem sorun çözümü için yeterli gelmeyecektir. Firmamız yetkilileri ile iletişime geçmeniz sonucunda Ankara tuvalet açma ekiplerimiz sizler ile iletişim halinde olacak en kısa sürede tıkanıklığın yaşandığı yere gelerek sorun çözümüne dahil olacaklardır. 

Tıkanan tuvaletler makine yardımı ile açılmaktadır. Bunun için su basıncı verilmekte ve gider borularına aşırı yüklü su tazyikleri ile giderde meydana gelen tıkanık oluşumlarının temizlenerek kanalizasyon borusuna dökülmesi sağlanacaktır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

Tıkalı Bahçe Gideri Açma

Tıkalı Bahçe Gideri AçmaMüstakil evinizde ya da bahçeli dairenizde kullandığınız bahçe alanı sizlerin

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?

Tuvalet Deliği Tıkandı Ne Yapmalıyım?Yaşam alanlarında ortaya çıkan en pis sorun tuvalet giderinin tıkanmasıdır.

Tıkanmış Lavabo Açma

Tıkanmış Lavabo Açma Bir evin en önemli kullanım alanlarından biriside mutfak ve banyo bölümüdür.

Klozetten Su Geri Taşıyor

Klozetten Su Geri TaşıyorKlozet en çok kullanılan ve temel ihtiyaçların kullanılması adına alafranga

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.