Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Van Su Kaçak Tespiti – Kameralı Cihazla

Su kaçağı sorunları evlerde meydana gelen en büyük tesisat sorunları arasında yer alır. Su kaçakları kullanıma bağlı olarak zamanla meydana gelen problemlerdir. Kırmadan su kaçağı tespiti Van firmamız sorunun giderilmesi adına çeşitli çalışmalar yapar. Su kaçağı durumu suyun borulardan kanala gittiği esnasında meydana gelen küçük çatlaklara verilen isimdir. 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Van

Su kaçağı nedeniyle borularda meydana gelen çatlaklar çok küçük olabileceği gibi büyük de olabilir. Bu gibi durumlardan şüphelenmeniz durumunda çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirsiniz. Ekiplerimiz aynı gün içerisinde adresinize gelir ve kaçakları kırmadan tespit eder. Su borularında küçük bir çatlak olması ile büyük sorunların yaşanmasına neden olabilir. Bu sebeple sorunla hızlı bir şekilde ilgilenilmesi oldukça önemlidir.


Van Su Kaçak Tespiti


Eski zamanlarda su kaçağı sorunlarının anlaşılması için kaçak olduğu düşünülen yerin kırılması işlemi yapılırdı. Ancak günümüz teknolojisinde bu gibi istenmeyen durumlara gerek yoktur. Kırmadan su kaçağı tespiti Van firmamız kaçak sorunlarının bu iş üreten teknolojik cihazlar ile tespitini gerçekleştirilir. Sorunun yeri noktasal olarak bulunduğu için kaçağın onarılması işlemi de daha kolay olacaktır. Su kaçağı tespiti fiyatı sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Su kaçağı ile ilgili teknolojiler sayesinde ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde kaçakların tespit edilmesi işlemi gerçekleştirilir. Uzman ekiplerimiz son teknoloji cihazlar sayesinde su kaçağının nerede olduğunu nokta atışı tespit eder. Su kaçak durumunun tespit edilmesinin ardından onarım işlemleri küçük bir alanda gerçekleştirilir. Su kaçaklarının onarım işleminin ardından çalıştığımız alanın temizliğini gerçekleştirerek müşterilerimizin mağdur olmasının da önüne geçeriz.

Van Su Tesisatçısı Kameralı


Duvar ve zeminlerde meydana gelen su kaçaklarının tespiti teknolojik ve modern cihazlar sayesinde çok daha kolaydır. Kırmadan su kaçağı tespiti Van firmamız boru boyunca ilerleyen kameralar yardımıyla arızaların tespit edilmesini sağlar.

Bunun yanında su kaçağı tespitlerinde en çok kullanılan kameralardan biri de termal kameralardır. Termal kameralar su kaçağı olan alanları farklı renklerde gösterir. Bu sayede kaçak yeri noktasal olarak belirlenmiş olur. 


Kamera dışında en çok kullanılan cihazlar arasında akustik cihazlar bulunur. Akustik dinleme cihazları sayesinde su kaçağı olan bölgenin belirlenmesi çok daha kolaydır. Su kaçakları tespitinde en çok tercih edilen cihazlardan biri de nemölçer cihazlardır.

Van Su Kaçağı Bulan Firmalar


Su tesisatlarında ucuz borular kullanılması, eskiyen binalardaki demir boruların zaman içerisinde çürümesi, su tesisatındaki yüksek basınç, boruların yanlış şekilde döşenmesi gibi durumlar su kaçaklarına sebebiyet verebilir. Van kırmadan su kaçağı tespiti firmamız su kaçağı durumlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlar. 
Firma olarak sizlere hızlı ve rahat hizmet sunabilmek adına çalışmalarımızı sürdürürüz. Ekiplerimiz su kaçağı tespitlerini belirlerken kaçağın neden meydana gelmiş olduğu ile ilgili de bilgi verir. Kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlarımız ile dairede farklı alanlarda kaçak olup olmadığı ile ilgili olarak da çalışmalar yaparız.


Van Su Arıza Servisi


Su kaçakları bazı zamanlar kendini belli etse de sinsi bir şekilde de ilerleyebilir. Su kaçakları fark edildiğinde hızlı bir şekilde müdahale edilmesi son derece önemlidir. Van su kaçağı tespiti Van firmamız su kaçaklarını tespit ettikten sonra arızaların hızlı bir şekilde onarımını sağlar. 
Su kaçağının tamir edilmemesi durumunda bu sorun giderek büyür ve içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu sebeple su kaçakları çok tehlikelidir ve hızlı bir şekilde onarımının yapılması son derece önemlidir. Ekiplerimiz temiz ve titiz çalışmaları ile su kaçağı onarımlarını gerçekleştirir. 
 

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Kameralı Su Kaçağı Tespiti Avcılar

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Avcılar Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Avcılar su tesisatlarında meydana gelen

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Sarıyer

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti SarıyerKırmadan Su Kaçağı Tespiti Sarıyer su kaçağı günümüzün en önemli problemleri

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler

Kırmadan su kaçağı tespiti Bahçelievler   Boğaizçi Tesisat™ Bahçelievler Kırmadan

Başakşehir Kameralı Gider Açma Servisi 

Başakşehir Kameralı Gider Açma Servisi  Boğaizçi Tesisat  Başakşehir'de Kırmadan Kameralı

Bahçelievler Kameralı Gider Açma Servisi 

Bahçelievler Kameralı Gider Açma Servisi  Boğaizçi Tesisat™ Bahçelievler'de Kırmadan Kameralı

Küçükçekmece Kameralı Gider Açma Servisi 

Küçükçekmece Kameralı Gider Açma Servisi  Boğaizçi Tesisat™ Küçükçekmece 'de Kırmadan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...