Bağcılar Su Kaçağı Bulma

2010 yılından bu yana Bağcılar su kaçağı bulma işlemlerinde yapılan çalışmalarda son teknoloji tesisat cihazları kullanılmaktadır. Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemleri sayesinde de nokta tespiti yapılıp onarım yapılmaktadır.

OFİS0212 703 16 74 

Bağcılar Su Kaçağı Bulma

Evlerde ve iş yerlerinde kırma dökme olmaz ve işlemler çok çabuk sürelerde biter.

Bağcılar Su kaçağı tespiti işlemlerinde iki türlü tespit işlemi bulunmaktadır.

Bunlar Temiz su tesisatı kaçak tespiti ve Pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemleri olmaktadır. Farklı tesisat sistemlerindeki kaçakların etkileri ve zararları aynı boyutlarda olmaktadır.

Duvarların içinde bulunan su borularının bir şekilde delinmesi ve yıpranması sonucunda su sızıntısı veya su damlaması oluşturmasına su kaçağı problemi denmektedir.

GSM : 0532 359 0212

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır Video

 

 

Bağcılar’da Su Kaçak Tespiti

 • Tesisatta kaçak su tespiti için profesyonel tesisat firmaları akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanmaktadır. Bu cihazların sinyal seviyeleri oldukça yüksek olduğu için su damlamasından su sızıntısına kadar her türlü su tesisatı kaçağı tespit edilmektedir.
 • Akustik dinleme cihazlar ile tüm duvar noktaları dinlenir ve kaçak olan bölgeler noktasal olarak tespit edilir.
 • Su tesisatı kaçak tespiti işlemlerinde akustik dinleme cihazlarından sonra da kameralı görüntüleme sistemleri kullanılarak boruların hasarlarına bakılmakta ve nasıl onarım yapılacağı belirlenmektedir.
 • Kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde Su kaçağının tespiti ve onarımı sırasında kesinlikle kırma dökme olmaz ve işlemler kısa çalışma süreleri sonrasında son bulur.

Bağcılar’da Cihazlı Tesisat Firmalarının İşlemleri Kaliteli ve Garantilidir

Cihazlı işlemler uygulayan tesisat firmaları dışındaki tesisat firmalarına duvarda su sızıntısı nasıl bulunur diye bir soru yöneltildiğinde bu firmaların işlemlerinde öncelikle kırma dökme olacaktır.

Su borularının geçtiği tüm duvar noktaları kırılacak ve su tesisatı kaçağının bulunması ancak bu şekilde mümkün olacaktır. Bu şekilde yapılacak su tesisatı kaçakları bulma işlemleri ise hem ev düzenlerini bozacak hem de çok yüksek maliyetlere denk gelecektir.

Çünkü bu işlemlerde sadece su sızıntısı tespiti bedelleri değil aynı zamanda kırılan yerlerin inşaat malzemesi ücretleri ve kırılan yerlerin onarım ücretleri gibi ekstra rakamlar da çıkmaktadır.

Kameralı Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar su kaçağı bulma işlemlerinde banyodan su damlıyor, duvarda su sızıntısı var ve üst kattan sızan su gibi tüm problemlerde kırma dökme olmaz ve işlemlerde son sistem tesisat teknolojileri kullanılır.

İşlemler çok kısa sürelerde bitirilir ve işlem sonrasında uzun yıllar garanti verilir. Bu işlemlerin maliyetleri ise oldukça düşük rakamlara denk gelecek ve su kaçağının tüm zararlı etkilerinden bir seferde kaliteli olarak kurtulunmuş olacaktır.

 Su kaçakları eski yöntem kullanan tesisat firmaları tarafından kırma dökme yaparak bulunduğu halde cihaz sistemleri kullanan tesisat firmaları tarafından

Bağcılar su kaçağı bulma işlemlerinde tek duvar noktası bile kırılmaz ve işlemlerde asla inşaat olayları yaşanmaz. Su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusunun yöneltileceği cihazlı işlem uygulayan bir tesisat firması şu şekilde yanıtlayacaktır.

BOĞAZİÇİ TESİSAT
Adresi: İSTANBUL un Tüm Semtlerine Servisimiz vardır. 

Merkez: Barboros Mahallesi 227 sokak No:22/ A Bağcılar,
İstanbul.Tel: 0850 532 1 536 0212 703 16 74
GSM: 0532 359 0 212
bogazicitesisat.com

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.