Tıkla AraWhatsApp

Banyo Tıkanıklığı Açma Firması

Banyo Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Bilinçsiz kullanımdan kaynaklanan boru tıkanıklığı sorunu, mutfaklar ve tuvaletlerin yanı sıra banyolarda da karşınıza çıkabilir. Özellikle yaz aylarında banyolar en çok kullanılan alanlardan bir tanesidir. Çünkü yazın kavurucu sıcaklarından kurtulmak isteyen herkes, banyo yaparak rahatlamaya çalışır. Fakat kullanılan banyolar için, bilinçsizce davranılması sonucu, büyük sorunlar meydana gelir. Banyo tıkanıklıklarına neden olan en büyük etken, banyo sırasında delikten gönderilen saç kılları veya diğer yabancı atıklar olacaktır. Halbuki bu durumun önüne geçilmesi çok kolay yöntemler ile sağlanabilmektedir. Marketle satılan lavabo kapatıcı ürünler ile, gider borularına yabancı cisim ve diğer unsurların kaçması engellenebilir.

  Banyo gider açma işi için yapılan en büyük hata, kendi çabalarınız ile yapmaya çalıştığınız işler oluyor. Satın alınan kimyasal madde içerikli ürünler, sorun çözümünü sağlıyor gibi görünse de aslında boruların kimyasal maddeler sebebi ile erimesine yol açıyor. Bu gibi farklı durumlar, zamanla daha büyük sorunlar olarak kendini gösteriyor. Yurt dışında üretilmiş olan özel cihazlar ile, banyo tıkanıklığı açma çalışmaları son derece sorunsuz ve tamirat illeri olmadan halledilebilmektedir. Gider tıkanıklığı sebepleri, bilgisayar teknolojili cihazlar ile kolayca belirlenip, doğru çözüm yöntemlerinin yine aynı cihazlar ile yapılması sağlanmaktadır.

Banyo tıkalı gider açma sorunları halledildiğinde genellikle bu sebeplerin saç kılları olduğu ortaya çıkıyor. Çünkü, genellikle saç kıllar çöpe atılmak yerine, klozetlerin içerisine veya küvet gider deliklerinin içerisine atılıyor. Bu durumda, kıllar, boruların bir tanesine takılarak diğer pisliklerin birikmesine ve zamanla tıkalı boru sorununun ortaya çıkmasına sebep oluyor. Robotla gider açma işlemi, son derece güvenilir ve kısa sürede sonuç veren kaliteli bir hizmet ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. Boğaziçi  gider borusu tıkanıklığı açma firmamız bünyesinde çalışan nitelikli elemanlarımız ile, bu sorundan az maliyet ile kurtulmanız mümkündür. Eski tıkanmış gider açma yöntemlerinde tesisat ustaları ellerindeki aletler ile banyoları kırarak sorunu bulmaya çalışıyorlardı. Fakat cihazlar içerisinde bulunan modern teknolojiye sahip kameralı çubuklar sayesinde sorun bölgesi görülebiliyor. Boru tıkanması yaşıyor ve bu sorundan kısa sürede kurtulmak istiyorsanız, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi puanlamak ister misiniz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...