Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Hakkımızda

 Boğaziçi Tesisat  sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Her geçen yıl teknolojinin gelişmesiyle birlikte teknik ekipmanlarımızı yeniliyoruz, bu sayede siz değerli müşterilerimiz sürekli profesyonel hizmet sunmaktayız. Peresonellerimiz gerekli iş güvenliği ve mesleki yeterliliği eğitimlerini almış bulunmaktadır.

Firmamız Güven Kalite ve Garantili hizmet prensibini benimsemiş bu doğrultuda yaptğı işleri en hızlı şekilde kaliteli olarak yapıp teslim etmektedir.

Güven; Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firmamız müşterilerimizin güvenini kazanmış olup başka bir kişiye önerildiğimizde güvenilir firma olarak önerilmekteyiz.

Kalite; Kaliteli çalışmak ve kaliteli malzeme kullanmak bize çok şey kazandırıyor gerek kullandığımız malzemeler gerekse işçilik konusunda kaliteli çalışmak önceliklerimiz arasında ilk sıradadır.

Garanti; Yapmış olduğumuz tüm onarım işlemlerine 1 yıl garanti vermeketeyiz yapılan işlemler bir yıl icerisinde oluşabilecek servis tekrarında ücretsiz onarım hakkı sunmaktayız. 

 

Boğaziçi Tesisat

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...