Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Halkalı Kaçak Su Bulma

Halkalı Kaçak Su Bulma

Halkalı kaçak su bulma işlemlerinde son sistem teknolojiler ile üretilmiş olan ve işlem kapasiteleri çok yüksek olan tesisat cihaz sistemleri kullanılmaktadır. Su kaçağı tespiti işlemlerinden bu şekilde cihaz sistemleri ile kırmadan dökmeden işlem uygulanabildiği gibi cihaz sistemleri kullanmadan hizmet veren tesisat firmaları da bulunmaktadır.

Su kaçağı bulma işlemlerinde kesinlikle cihaz sistemi kullanan tesisat firmalarının seçilmesi çok önemlidir. Gerek temiz su tesisatı kaçak tespiti işlemlerinde gerekse pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemlerinde cihaz kullanımı olan tesisatı firmaları su kaçağının tespiti ve onarımı işlemlerini kırma dökme yapmadan ve saatlik işlem süreleri ile kaliteli bir şekilde sonuçlandırmaktadır.

Su tesisatı kaçağı işlemlerinin banyodan su damlıyor, üst kattan sızan su var veya duvarda su sızıntısı ve nemlenme var gibi problemlerde fark etmek ve hemen önlem almak gerekir. Çünkü yapının duvarlarının içinde biriken sular artık yüzeye çıkmaya başlamıştır ve önlem alınmaması taktirde de evler su baskınlarına uğrayacaktır.

Halkalı ’da Su Kaçağı Bulma İşlemlerinde Teknolojik Gelişmeler Yaşanmaktadır 

 • Kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemleri sadece profesyonel hizmet kalitesini benimsemiş ve tesisat alanında uzmanlaşmış firmalar sunmaktadır.
 • Tesisatta kaçak su tespiti işlemlerinde hizmet veren bu tesisat firmaları akustik dinleme cihazları ile tüm su borularının geçtiği alanları dinlemekte ve bu alanların üstünden su kaçağı olan bölgeleri cihazdan gelen sinyaller doğrultusunda saptamaktadır.
 • Akustik dinleme cihazları ile yapılan su tesisat kaçak tespiti işlemlerinin ardından ise kameralı görüntüleme sistemleri ile çalışmalar devam etmektedir.
 • Kameralı görüntüleme sistemleri ile borularda meydana gelen su kaçakları görünür kılınmakta ve hasar boyutu görülerek nasıl bir işlem uygulanacağı belirlenmektedir.

Halkalı Su Kaçak Tespitinde Teknolojik Yöntemleri Seçin Karlı Çıkın

 

Cihaz sistemleri kullanan profesyonel tesisat firmalarına yöneltilen su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusu bu çalışma şekilleri ile cevaplandırılmaktadır. Fakat cihaz sistemleri olmadan su sızıntısı tespiti ve onarımı hizmetleri veren tesisat firmaları da bulunmaktadır. Bu tesisat firmalarına yöneltilecek olan duvarda su sızıntısı nasıl bulunur sorusunda alınacak olan ilk yanıt ise duvar bölgelerinde kırma dökme işlemlerinin uygulanmasının şart olacağıdır. Çünkü bu tesisatı firmalarının duvarların altında gömülü olan su borularına başka şekilde ulaşma şansı yoktur. Bu şekilde düşük kalitede bir hizmetin ise en çok zarar gören tarafı ev sahipleri olmaktadır.

 

Halkalı da Cihaz Olmayan Tespitlerde Hem Sorunlu İşlemler Hem de Yüksek İşlem Bedelleri

 

Halkalı kaçak su bulma işlemlerinde olduğu gibi cihaz sistemleri kullanmadan hizmet veren tesisat firmalarının su tesisatı kaçağının bulunması işlemlerinde yapacakları ilk zarar yapıya olacaktır. Yapının duvarlarının ve fayanslarının kırılması tüm evin kirleneceği ve yaşamsal düzenlerin bozulacağı anlamına gelmektedir. Cihaz sistemleri olmadan yapılacak olan su tesisatı kaçakları bulma ve onarma işlemleri günlerce sürecek ve yapının içinde bu süre zarfından tesisat kullanımı olmayacaktır. Su kaçağı bulma işlemlerinde bu şekilde bir çalışma düzeni ayrıca işlem ücretleri açısından da oldukça yüksek olacaktır.

 

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...