su kaçağı bulma işlemi

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Su tesisatında oluşan su sızıntısını kırmadan bulma işlemine su kaçağı tespiti denir. Su kaçağı bulma kırma ve dökme işlemi yapılmadan su kaçak tespiti yapıyoruz. Patlayan borunun yerini tespit etmek için uzman ekip ve ekipman kullanılmalıdır. Boğaziçi Tesisat 8 yıldır İstanbul genelinde profesyonel olarak servis hizmeti vermektedir.

TIKLA ARA   0532 359 0 212

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Su kaçağı bulma işlemi konusunda kullanılan bazı teknik ekipmanlar bulunuyor. Kullandığımız teknolojiksu kaçağı tespiti istanbul ekipmanlar ile kaçağı kısa sürede buluyor ve onarım işlemine geçiyoruz. Bura da dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ekipmanların uzman kişi tarafından doğru bir şekilde kullanılmasıdır.

Bunun için tespit işlemini yapan kişinin alanında uzman olması gerekir. Ancak ve ancak güvenilir ve garanti verebilen uzmanlar doğru çözümü getirebilir. Hemen hemen her tesisat şirketinin kaçak bulmak için kullandığı 3 farklı cihaz vardır:

Su kaçak tespit videosunu izleyin.

Dinleme Cihazı  Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespiti konusunda en etkili yöntemlerden biri olan dinleme cihazları kısa sürede kaçağın bulunmasına yardımcı olur. Su kaçaklarını bulmak için en çok kullanılan yöntemdir. Su kaçağının yerini dakikalar içerisinde bulabilen dinleme cihazı, kaçağın yerini noktasal veriler ile kullanıcıya sunan oldukça etkili bir cihazdır.

Sayfa sonunda bulunan müşteri yorumlarını okumalısınız.

TIKLA ARA   0532 359 0 212

WhatsApp : 0532 359 0 212

TEL:               0212 703 16 74

Çağrı Merkezi:  0850 255 0 212

 

Termal Kamerayla Yer Altı Su Kaçağı Bulma

Termal kameralar, sıcak su borularında meydana gelen kaçakların tespit edilmesi için kullanılır. Termal kamera yöntemi ile sıcak su borularının yeri tespit edilir. Daha sonra da dinleme cihazı ile kaçağın hangi noktada olduğu bulunur. Termal kamera su kaçağını bulmada yardımcı ekipman olarak yer alır.

Pis su kamerası atık gideri su kaçağı tespiti

İnsan elinin ulaşamadığı noktalara gönderilen kamera yöntemi ile kırılan veya hasar gören pimaş boruların yeri su kamerası ile tespit edilir. İlgili hasarlar cihazın ekranında net olarak görülür. Böylece sorunlu yerlere müdahale edilebilir.

TIKLA ARA  0532 359 0 212

su kaçağı bulma işlemi

Boğaziçi Tesisat sizin için kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmak için çalışmaktadır. 8 yıldır  birçok kurumsal ve bireysel  müşterimizin yanı sıra cihazı olmayan yüzlerce  meslektaşımızın da çözüm ortağı olduk. Şimdi sıra sizde sizde kalite güven ve uygun fiyatı deneyimlemek için bizi tercih edin.

Kullanmış olduğumuz malzemeler TSE ve İSO 9001 belgelerine ve bir çok uluslararası kalite standartlarına ve belgelerine sahip malzemelerdir. Malzemenin yanı sıra tüm yapılan işçilik işlemleri içinde garanti vermektedir. Kalite Güven ve Uygun fiyat için firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Hemen şimdi bizi arayın. 0532 359 0 212

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçağı tespiti fiyatı nedir? Sayfamızın sonuna Diğer firmaların ve Boğaziçi Tesisat karşılaştırmalı su kaçağı tespit fiyat tablosu ekledik. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Su Kaçağı Tamir Fiyatı

Su kaçakları tamir fiyatı nedir? Müşterilerimizin telefonda en çok sorduğu sorulardan biri su kaçağı tamir fiyat nedir? Bu konuda çok haklısınız fakat takdir edersiniz ki arızanın ne olduğunu bilmeden tamir fiyatı vermemiz mümkün değildir. Fakat sorun temiz su hattında ise su kaçağı tamir fiyatı 100 TL den başlamaktadır.

Peki bu fiyat neye göre değişir?

Fiyatlar işin zorluğuna göre değişir aşağıda fiyatları etkileyen unsurları sıraladık.

 • Su tesisat hattı demir boru ise
 • Su tesisatında birden fazla kaçak varsa
 • Su kaçakları mutfak veya banyo dolabı altında arkasında gibi zor noktalarda ise
 • Pis su hattında kaçak var ise ( Pimaş çatlak kırık vs.)
 • Kaçak temiz su hattında fakat merkez konumda ve birden fazla işlem gerekirse

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti işlemi artık eskiden olduğu gibi tahmini kırma yöntemi ile değil teknolojik açıdan gelişmiş cihazlar ile yapılmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerini son teknoloji gelişmiş kameralı cihazlarla yapmaktayız. Su kaçaklarının oluşma nedenleri arasında birçok etken bulunuyor.

Tesisat borularının zaman içerisinde yıpranmasıyla tesisatın yanlış uygulanması da su kaçaklarının oluşmasına neden olabilir. Su kaçağı konusunda hizmet almak istediğinizde mutlaka kurumsal firmaları seçmeye özen gösterin. Çünkü bu işlem uzmanlık ve deneyim gerektiren bir konudur.

Firmamız su kaçağı bulma konusunda sektörde lider firmalardan biridir. Bu Konuda Profesyonel hizmet veriyor ve bu hizmetini de alanında uzman kadrosu ile sürdürüyor. Su kaçağı bulma işlemi teknolojik makineler yardımı ile yapılıyor. Kısa sürede ilgili kaçak tespit edilerek onarım işlemine geçilebiliyor. Sunulan tüm hizmet içeriği garanti kapsamı içerisinde yer alıyor.

TIKLA ARA  0532 359 0 212

Su Tesisatında Kaçak Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Su kaçakları ilk dönemde kendini belli etmez. Duvar içlerinde yer alan tesisat içerisinde kaçak oluştuğunda biriken su duvar içlerinden akmaya başlar. Eğer duvarınızın bir kısmında nemlenme var ise bu kaçağın olduğunu gösterir. Bu duruma müdahale edilmez ise kaçak giderek büyür ve maddi sorunlara yol açabilir.

Bu yüzden zamanında yapılacak tespit ve müdahale işlemi çok önemlidir. Su kaçaklarını anlamanın bir diğer yolu ise tüm muslukları kapattığınızda su saatiniz dönüyor ise bu da kaçağın olduğunu gösterir.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Aşağıda yazdığımız ipuçlarıyla evinizde su kaçağı olup olmadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu sayede erkenden müdahale ederek sorunu çözebilirsiniz.

Eğer; Musluklar açık olmadığı halde su sayacınız sürekli dönüyorsa, Kullandığınızdan daha fazla su faturası ödüyorsanız. Banyonuza tadilat yaptırdığınız halde alt katın tavanından su damlıyorsa, Islak ya da kuru zeminlerde yüzeye sürekli su çıkıyorsa, Duvarlarda rutubet ve ıslanma oluyorsa, Seramiklerin arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başladıysa dairenizde su kaçağı meydana gelebilir.

Su kaçağının erken zamanda tespiti, sorunun büyümeden çözülmesi için önemlidir.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti tavan kabarması, su sızıntısı gibi şikayetler nedeniyle evde kolaylıkla yapılabilir. Dairenin kötü kokması duvarlarda oluşan nemlilik ve küflenme evde su kaçağı tespitinin diğer belirtileridir. Ancak noktasal su kaçağı tespiti için profesyonel firmalardan destek alınmalıdır. Geçmiş yıllarda su kaçağı tespiti için fayansların kırılması gerekmekteydi ve su kaçağı bulunana kadar kırma işlemi devam ederdi. Günümüzde artık kırmadan su kaçağı tespiti yapmak mümkündür. su kaçağı

Kırmadan Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Su kaçağının profesyonel bir şekilde bulunabilmesi için tecrübe ilk sırada yer alır. Bunun için özel olarak belirlediğimiz tüm yöntemleri deneyerek ilgili kaçağı kısa sürede tespit ediyoruz. En iyi cihazları kullanarak, seramikleri ya da duvarlarını kırmadan su kaçaklarını tespit ediyoruz. Aşağıda sizlere en çok kullandığımız su kaçağı bulma yöntemlerini sıralıyoruz:

 1. Akustik dinleme cihazı ile
 2. Termal kamera ile sıcak su kaçaklarının tespiti
 3. Boru kamerası kullanılarak görüntüleme
 4. Boyalı su kullanmak
 5. Ortamda en fazla nem bulunan bölgeyi tespit etme

TIKLA ARA  0532 359 0 212

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Boğaziçi Tesisat cihazla su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında önde gelen firmalardan biridir.

Boğaziçi Tesisat Güven kalite ve profesyonel çözümlerin adresidir. Gelişmiş ekipman ve eğitimli uzman ekiplerimizle hızlı hizmet sunmaktayız.

Doğrudan müşterilerimiz yanı sıra bir çok kurumsal firmanın çözüm ortağıyız. Bunun yanında ekipmanları arasında kameralı su kaçak tespiti cihazı olmayan tesisatçı meslektaşlarımıza çözüm ortağıyız.

Alanında uzman tesisatçıların dahi tercihi olmak bize gurur veriyor.

Ücretsiz su kaçağı tespiti ücretsiz su kaçağı tespiti nasıl olur? Firmamız adresinize gelir ve su kaçağını bulamaz ise servis ücreti, yol parası, mazot parası, el emeği gibi gibi sebepler için hiçbir ücret talep etmez.

Su kaçağı bulma oranımız %95 dir, diğer yüzde beşlik kısımda kalan müşterilerimizden şimdiden özür dileriz. %5 lik oranı düşürmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

99 TL su kaçağı tespiti gibi ilanlara dikkat! Mahalledeki tesisatçının dahi 50 TL servis alıyorken, 20-30 bin TL’lik cihazlarla adresinize gelen servislerin 99 TL alması mümkün değildir.

İstanbul için de profesyonel olarak hizmet veren on firmadan sekizinde su kaçağı tespit fiyatı 150 TL’dir. İstisnai durumlarda bu fiyat yükselebilir fakat daha düşük olması mümkün değildir. Altında fiyat veren firmalara Dikkat!!!

Su kaçağı bulma firması mı arıyorsunuz? Evinizde iş yerinizde su kaçağı var ve tesisatçı arayışı içerisinde misiniz? Size tavsiyemiz aşağıdaki maddelere dikkat etmeniz.

Güvenilir Garantili Su Kaçağı Bulan Firma Garantili Güvenli Firma evinize gelen personel ne kadar güvenilir. Su kaçağı bulma konusunda ne kadar tecrübeli ucuz su kaçak tespiti yerine bu gibi durumları araştırmanızda fayda var su kaçağı cihazı ekipmanları yeterli derecede mi ? son teknoloji akustik dinleme cihazları başarı oranı %99 dur bu da sizin için zaman ve para tasarrufu demektir.

Garantili su kaçağı bulma garantili mi ? Boğaziçi tesisat su kaçağı tespitini bulma garantili olarak yapmaktadır. Bulunamayan su kaçaklarından para talep etmiyoruz. Su kaçağı tamiri garanti veriyor musunuz? Evet Boğaziçi tesisat yaptığı tamir işlemine garanti vermektedir.

TIKLA ARA  0532 359 0 212

67 thoughts on “Cihazla Su Kaçağı Bulma

 1. 10 numara bir hizmet veriyorlar. Aklınıza gelebilecek her türlü sıkıntı için gözünüz kapalı bir şekilde Boğaziçi Tesisat’ı arayabilirsiniz. Adam gibi firma…

 2. Tesisat ve teknik konularda düzgün usta bulmak zordur. Ancak Boğaziçi Tesisat personelleri gibi işine sadık ve temiz yapanı şimdiye kadar hiç görmedim. Ellerinize sağlık

 3. Tuvaletim su akıtıyor. Önce vanadandır dedik, vanayı değiştik ama sorun halen devam ediyor. Bu konuda da hizmetiniz bulunuyor mu? Bilgi talep edeceğim

 4. 2 gün önce telefonla derdimi anlattım. Bıkmadan usanmadan her sorduğum soruya yanıt verdiler. Bugünde öğle saatlerinde gelip sorunu 10 dakika içerisinde çözdüler. Allah razı olsun sizlerden

 5. 2 yıldır su kaçağı şikayetim var. Lavabodan su akıtıyor ama hangi ustayı çağırdıysam bir türlü sorunu çözemedi. Randevu talep ediyorum sizlerden

 6. Komşu tavsiyesi üzerine sizi buldum ve iyikide bulmuşum. Son derece kibar ve iş bilen insanlarsınız teşekkür ederim her şey için.

 7. İyi akşamlar, kaçak tespiti işlemi ortalama ne kadar sürüyor? Yeni evliyiz eve tam taşınmadan halletmek istiyoruz bu problemi

 8. Tesisat ile ilgili problem yaşayacağım zaman bundan sonra tek adresim kesinlikle siz olacaksınız.

 9. Mutfağın tavanı hep akmış durumda… Üst kat komşumuza kaçak olduğunu söylüyoruz. Usta gelip bakmış ama herhangi bir sorun bulamamış. Bu durumda ne yapmamızı önerirsiniz?

 10. Uygun fiyat, uzman ekip, temiz ve titiz çalışma… Aradığınız bunlar ise kesinlikle Boğaziçi Tesisat’ı öneririm. Çok beyefendi ve işi bilen bir firma

 11. İyi akşamlar, su kaçağı tespiti ne kadar sürüyor ve tespit edildikten sonra hemen müdahale ediliyor mu?

 12. Banyodan alt kata çok su sızıyor bu sorun nasıl çözülür? Komple fayanslar kırılacak mı ve ne kadar sürer?

 13. Tespit ve boru değişimi ücretleri hakkında net bilgi alabiliyor muyuz yoksa gelip görmeniz mi lazım?

 14. İlk olarak ustalarıma teşekkür ediyorum. Beni mağdur etmeyip kısa sürede geldikleri için. Emeğinize sağlık ustam

 15. Kısa süre içerisinde eve gelip yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok kaliteli insanlar ve oldukça dürüstler.

 16. Su kaçağı yazınızı okudum ama bir şey sormak istiyorum. Bu hizmetinize tamir masrafları içinde mi yoksa tamir için ek bir ücret mi ödeniyor? Şimdiden teşekkür ederim.

 17. İşlerinin ehli insanlar… Kesinlikle aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Diğer ustalar gibi evi hallaç pamuğuna da çevirmiyorlar. Oldukça temiz çalışıyorlar.

 18. Mutfak lavabom su akıtıyor. Ayrıca banyo küvetimde de tıkanıklık mevcut. Yıllardır denemediğim yöntem kalmadı ama su çok az gidiyor. Yardımcı olur musunuz?

 19. Merhabalar bizim banyo alt kata su sizdiriyormus daha önce bir tesisatçı çağırdık ama sorun sizden değil dedi. Sizler makine ile mi kaçak kontrolü yapıyorsunuz. Birde fiyatlarınız nedir teşekkürler.

 20. Firmadan bu 3. kez hizmet alışım. Daha önce kombi ve peteklerle ilgili hizmet aldım. Şimdi de küçük tuvaletimdeki su kaçağını bulmaları için anlaştım. Çok memnunum.

 21. Aciliyet durumumu bildirdikten sonra hızla geri dönüş sağlayıp aynı gün işimi hallettiler sağolsunlar çok teşekkür ediyorum

 22. Bu kadar kolay sorunun tespit edileceğini hiç düşünmezdim.Problem hemen tespit edildi ve müdahale edildi.

 23. Son derece başarılı ekipler tebrik ediyorum. Fiyat politikaları da oldukça güze her şeyden memnun kaldık

 24. Bugün Boğaziçi Tesisat ile iletişime geçtim. Pazar günü bile iletişim konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gerçekten de söylenildiği gibi çok ilgililer… Bu tutumlarından ötürü kendilerine çok teşekkür ediyorum.

 25. Banyo borularımızda problem var sanırım. Kaçak tespiti fiyatlandırması nasıl ve neye göre oluyor

 26. Merhaba Senem hanım öncelikle geçmiş olsun. Boğaziçi tesisat İstanbul genelinde hizmet vermektedir ve Avcılar Cennet mahallesinde de hizmet veriyoruz.Sorunuza gelecek olursak su borusunun nereden geçtiğini bulmanın yanı sıra tam olarak nereden patladığını da bulabiliyoruz yani su kaçağını cihazla noktasal olarak bulup tamir edebiliyoruz.

 27. mutfakta su borusu patladı fakat fayans altından geçen boruların yerini göremiyoruz su borusunun nereden geçtiğini bulabiliyormusunuz birde İstanbul Avcılar Cennet de geliyormusunuz?

 28. Sizden petek temizliği hizmeti alacaktım tekrar ama sitenizi incelerken su kaçağı bulma hizmetinizi de gördüm. Bu konuda da destek rica edeceğim sizden…

 29. Su kaçağı bulma işleminde tüm cihazlarınızı getiriyor musunuz? Ya da en iyi performans olan cihazınızla mı su kaçağı bulma işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

 30. Yazınızı baştan sona çok dikkatli bir şekilde okudum. Verdiğiniz hizmeti çok güzel bir şekilde anlatmışsınız. Yarın kapalısınızdır büyük ihtimal, pazartesi iletişime geçeceğim.

 31. Daha önce sizlerinde belirttiği gibi merdiven altı firmadan hizmet aldım. Söyledikleri alanı yıktılar ama su kaçağının orada olmadığı anlaşıldı. Boşuna boşuna 2 farklı yerden kırma işlemleri yaptıkları için yeni yaptırdığım banyom mahvoldu. Bu yüzden kesinlikle Boğaziçi Tesisat gibi kurumsal firmalarla çalışmak lazım.

 32. Boğaziçi Tesisat’tan bugün su kaçağı bulma hizmeti aldım. Son derece teknolojik aletlerle banyomdaki su kaçağını hiç abartmıyorum 1 dakika bile olmadan buldular. Tamir konusunda da kendileri ile anlaştım. Hayırlı olsun.

 33. Çağatay bey dublex dairelerde yapılan işlem normal dairelere göre farklılık göstermektedir. Bundan dolayı fiyat farkı olmakta

 34. Ayhan bey Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 35. Deniz hanım iletişim numaralarımızdan bizi ararsanız size detaylı bilgi verilecektir.

 36. Fatma hanım küf oluşması su kaçağına bağlı olmadığını düşüyorum sıcak soğuk ve yeterli havalandırma olmadığından kaynaklanır.

 37. Benim evim Dublex ama dublexler için neden fiyat farklı o kısmı anlayamadım. Randevu almak için yarın sizlerle iletişime geçeceğim. Teşekkür ederim.

 38. Güvenilir firma deyince akla direkt Boğaziçi Tesisat gelir. Yaklaşık 3 yıldız petek temizliği ve kombi bakımı konusunda çalışıyoruz. Temiz ve dürüst insanlardır.

 39. Su kaçağı ile ilgili fiyat almak istiyorum. Bir de su kaçağını tespit ederken kırma işlemi yapıyor musunuz diye soracaktım.

 40. Su kaçağı ile birlikte petek temizliği yaptırmak istiyorum. Malum kış ayı gelmeden yapmak lazım. Her ikisi içinde toplam fiyat rica edeceğim.

 41. Yatak odasının tavanı hep küf içinde… Ancak bu suyun dışarıdan geldiğini düşünüyoruz. Bu şekilde de kaçak bulabiliyor musunuz?

 42. Evimizle ilgili en ufak sorunda arayacağımız tek firma Boğaziçi Tesisat’tır. Kendileri hem çok ilgili hem de profesyonel bir firmadır. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 43. Gönül hanım su kaçağının nedenini belirleyebilmemiz iççin yerinde tespit yapmamız gerekmektedir. Kesin çözüm için lütfen randevu talep ediniz.

 44. Elbette Demir bey lütfen su kaçağı tespiti için 0532 359 0 212 numaralı telefondan bize ulaşın.

 45. Banyomuzun tavanındaki tüm boyalar döküldü. Sizden su kaçağı hizmeti almak istiyoruz.

 46. Daha önce bir usta çağırdık ama banyo tekrar su akıtmaya başladı. 1 sene bile olmadı. Alt komşumuzla kavga edecek seviyeye geldik bu neden k

 47. Bu kadar teknolojik çalışacağınızı tahmin etmezdin helal olsun son derece memnun kaldık hizmetlerinden

 48. Ümmü Gülsüm Hanım Su kaçağı bulma işleminde İstanbul da sayılı firmalardan arasında önde gelen bir firma olan Boğaziçi Tesisat su kaçak tespitlerini noktsa olarak bulup yine en uygun fiyata su kaçağı tamir işlemlerini yapmaktadır.

 49. Su kaçağı bulma işlemini kırmadan yapabilir misiniz? Ve de patlayan su borusunu tamir edebiliyor musunuz acaba?

 50. Asiye hanım güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Boğaziçi tesisat olarak teknolojiyi yakıdan takip ediyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için ekipmanlarımızı sürekli yeniliyoruz buda bize daha iyi hizmet verme şansını sunuyor.

 51. Cok güzel bi firma bundan once su kacagi icin baska kisiler cagirmistik onlar yapamadi ama bogazici tesisat yaptı ben tavsiye ederim

 52. Kerem bey memnun kalmanız bizi sevindirdi Boğaziçi tesisat olarak sürekli kendimizi geliştiriyoruz. ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli sunuyoruz.

 53. İki tesisatçı çağırdık su kaçağı sorunu için iki firmada su kaçağını bulamadı sonra boğaziçi tesisatı aradık geldi 10 dk buldular tşk

 54. Merhaba İbrahim bey; Öncelikle geçmiş olsun poblem temiz su hattındaysa akustik cihazla su kaçağının noktası buluyoruz veya pis su hattında bir problem var ise kameralı sistemlerle pimaş içi görüntüleme yapıyor sizi bilgilendirip birlikte tamir için yol haritası çiziyoruz.

 55. Merhabalar banyomuzdan alt kata su damlama yapıyor. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 56. Merhaba Serap hanım alt kata su gitmesinin nedeni 90% üst komşu oluyor bunun için yerinde kırmadan su kaçağı tespiti yapabiliriz

 57. Alt dükkanda mağaza var pirizlerin içinden su geliyormuş bizden gitme durumu varmıdır birde bizim borular seramiklerin içinden gidiyor bu durumda ne yapmamiz gerekiyor

 58. Meraba ben ankara sincandan murat şener çok sıkıntılıydi petekler o kadar usta çağırdım cozemediler İsmet ustayı aradım sağolsun çözüm ortağımız oldu işini severek yapıyor kemdisine tşk ediyorum sağolun ucuz yapanlara aldanmayın anca kandırıyorlar maalesef işini yapana verin hak ettiğini sağlıklı mutlu günler dilerim

 59. Mutfaktan asagida ki, komşuya su damladigini bildirdi, bir gun temiz suyu kestik sudan oldugu anlasildi, kendimce musluk diplerini lasdiklerini yeniledim olmadi, 0850 255 0212 veya 0212 703 16 74 internetten sorguladım söz konusu telefonları aradım şu kaçağını sıcak su borusunun zeminde iki kalbodru kırarak 5 dakikada bulup yaptı çok memnun oldum, usta çok bilgili çıktı teşekkür ettim.

 60. Su kaçağı konusunda uzman ve profesyonel olduğunuz gelen yorumlardan da belli oluyor. Banyodaki giderlerden su kaçağı var. Yerini bir türlü tespit edemedim. Yardım eder misiniz?

 61. Alt komşunun şikayeti ile borularda su sızıntısı olduğunu öğrendik. İnternetten yaptığımız aramalarda Boğaziçi tesisat ile ilgili çok güzel yorumlar gördük. Bu yüzden sizden randevu talep ediyorum.

 62. Üst kat komşumuzdan su kaçağı sebebiyle sürekli olarak su akıntısı mevcuttu. Kaç usta çağırdılarsa yapamadılar. Onlara sizin telefonunuzu verdim. Ertesi gün gelip robotlu bir alet ile hemen kaçağı bulup tamir ettiler.

 63. Yeni bir ev aldık fakat 21 yıllık olduğundan dolayı tesisatın eskimiş olabileceğini düşünüyoruz. Eve henüz taşınmadan tüm bu işlemleri yaptırmak istiyoruz. Genel bir fiyat alabilir miyim?

 64. Eğer sizde ya da komşunuzdan su sızıntısı sorunu varsa kesinlikle Boğaziçi tesisatı öneririm. Son teknolojik aletler ile hiçbir yeri kırmadan kaçağı tespit ediyorlar.

 65. Kırmadan su kaçak tespiti hizmetinizle ilgili bilgi almak istiyorum. Saat biraz geç olduğu için aramak istemedim. Bu hizmetiniz %100 sonuç verir mi? Eğer öyle ise bana dönüş yapabilir misiniz?

 66. Üst komşumdan su sızıyor. Tavanım hep küf içinde kaldı. Usta getiriyor ama bir türlü sızıntıyı bulamıyorlar. Son çaremiz olarak siz kaldınız. Lütfen yardım edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

TIKLA ARA 0532 359 0 212