15 Haziran 2014

Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Elektromanyetik ve akustik cihazlarla, eskiden tadilat, zorluk ve masraf demek olan ve evde yaşayan herkesi tedirgin eden, su kaçağı tespiti ve işlemi artık uzman çalışanlar tarafından çok basitçe hallediliyor. Su kaçağı, su tesisatının tam olarak cihazla-su-kaçağı-bulmaneresindeyse teknolojik aygıtlarla bulunuyor ve en kısa sürede tadilatsız olarak işlem gerçekleştiriliyor.  Komşularınıza rahatsızlık vermemek, güvenli, sağlıklı, huzurlu bir ev hayatı, kullanmadığınız halde fazla ödediğiniz su faturalarından kurtulmak için profesyonel, garantili ve güven veren uzmanlarla çalışmanız çok önemli.  Artık teknolojinin gerisinde kalmış yöntemlerle, sızıntıyı bulmak için sızıntının kaynağına kadar kırılan fayanslarla, duvarla başa çıkmak zorunda değilsiniz. Elekromanyetik ve akustik su kaçağı tespit teknolojisiyle sorunlarınızın kaynağına çok hızlı ve size hiç zahmet bırakmayan bir şekilde çözüm getirilir. Her ne kadar evinizde görmediğiniz yerlerdeki sorunların çözümleri size çok büyük zorluk olarak gözükse de, profesyonel ve güvenilir uzmanların sayesinde bu iş bir ızdırap olmaktan çıkacaktır. Evinizde koltuğun altını süpürmek kadar kolay artık su kaçağı tespiti ve çözümü. Doğru ve garanti verebilen uzman doğru çözümü getirir.

Su Kaçağı Neden Önemli Bir Sorundur?

İstanbul, uçssu-kaçağı-tespiti1uz bucaksız bir metropol ve dünya kenti. Milyonlarca insanın yaşadığı bu mega kentte , artık hizmet sektöründeki tüm işler profesyonelce yapılmak zorunda. Eğer siz de İstanbul’da yaşıyorsanız, bu güzel kentte yaşanan gündelik zorlukların da farkındasınızdır. Her gün eviniz ve işiniz arasında mekik dokurken, akşamları ve hafta sonu gönlünüzce dinlenmek istersiniz. Ancak nasıl bir şehir altyapısı ve üst yapısıyla güvenilir ve rahat yaşanır bir şehre dönüşüyorsa ,evler de tesisat sistemiyle güvenilir ve sorunsuz bir yere dönüşür. Özellikle su tesisatındaki bir su kaçağı evinizdeki sorunsuz ortamı bozar ve bunu düzeltmek de güvenilir bir firmanın işidir. Müşterilerine %100 güven ve garanti verebilen bir firmayla çalışmak su kaçağı tespiti ve çözümü için konusunda son derece uzman olan firmalarla çalışmak gerekir.

Evinizde Su Kaçağı Mı Var?

İnsan vücudunda da herhangi bir yerde aksama olduğunda, vücut hemen
sinyal verir ve hastanelerden profesyonel yardım alınması ve iyi doktorlara muayene olmadan sorun çözülmez.Su kaçağında da yapılması gereken, konusunda uzman kişiler tarafından evinizin muayenesinin yapılmasıdır. Eğer evinizde bir su kaçağı olduğunu bir şekilde fark ettiyseniz, bunun canınızı sıkmasına izin vermeyin.Çünkü artık eskisi gibi kırıp dökerek, tadilatlı işlemler geride kaldı.

Su Kaçağı Kırmadan Nasıl Bulunur?

Kırmadan Su kaçağı tespiti, eskiden oldukça zor bir şekilde yapılırdı.Ancak teknolojinin ilerlemesi ile beraber su kaçağı tespiti oldukça kolaylaştı. Kırmadan su kaçağı tespiti yapmak artık güvenilir firmaların elektromanyetik aygıtlarıyla çok kolay.Ancak öncelikle su kaçağı olduğunu nasıl anlarsınız? Bunu anlamanın en iyi yollarından biri, su faturalarınızın normalden fazla gelip gelmediğini kontrol etmektir. Su faturanız fazla geliyorsa büyük ihtimalle su kaçağınız vardır. Bir diğer gösterge de; banyodaki rutubetin belli bir alana yoğunlaşması, bir diğeri de komşulardan aldığınız “tavanım damlatıyor” şikayetidir. Böyle durumlarda hemen garantili ve uzman firmalara başvurmanız gerekir.

Hemen bizi arayın GSM 0538 955 59 74

Su Kaçağı Bulma 

Gelişen teknoloji ile birlikte artık kırmadan  su kaçağı bulma yapılması mümkün.Sizde evinizde, iş yerinizde  kırmadan su kaçağı bulma işlerinizi Boğaziçi Tesisat ‘a verin kafanız rahat olsun.Son sistem makinalar ile kırmadan dökmeden su kaçağı bulma işlemini garantili bir şekilde yapıyoruz ve su k
açağını onarıyoruz. Boğaziçi Tesisat ‘ tan aldığınız kırmadan su kaçağı bulma hizmeti ,garantili şekilde onarılıp teslim edilir . Onarım yaptığımız  su

kaçağı bulunan su tesisat borusu, garanti kapsamında olup aynı yerden tekrardan su kaçırması durumunda, ücretsiz olarak onarımını yapmaktayız. Kırmadan su kaçağı bulma işlemi süresi,  genellikle su kaçağının büyüklüğüne bağlı olarak ,ortalama 20 dakika içersinde su kaçağı bulma   işlemi tamamlanır ve onarıma başlanır. Sizde evinizdeki su kaçak arızalarını kırmadan, su kaçağı bulma konusunda uzmanlaşmış Boğaziçi Tesisat ustalarına teslim edin kafanız rahat olsun.

su kaçağı tespiti nasıl anlaşılır?

Normal su kaçağı durumun

 

da mümkün olabilecek şeyler, eğer :
akan su sesi duyuyorsanız,
ıslak alanda suyun akışını görüyorsanız,
özellikle kuru havalarda , boru hattı yakınlarında büyüyen bitkileri görüyorsanız,
evinizdeki su basıncı düşüyorsa, su sızıntısı sorununuz var demektir.
Peki, tespit sorumlusu kim olacak ? Tabi ki Beşiktaş su kaçağı tespiti ekibimiz. Paranızın ziyan olmasını istemiyorsanız, hemen tespit için Beşiktaş ekibimizin hizmetlerinden faydalanmalısınız. Bizlere bir telefon açmanız yeterli.

Genelde çoğunlukla su metresinin getirdiği fatura ilk işarettir.Su kaçağı tespiti yapılıp ,tamir edilmediği sürece masrafıda oldukça yüklü olacaktır.

Ufak bir su kaçağı dahi bazı ufak teknik bilgilerle ,sular idaresinin getireceği faturanın sürprizinden sizi kurtarabilir. Eğer bakım yapılmışsa , su tesisatçısını çağırmadan evvel yapacağınız birkaç şey sudur. (Daha sık ve çok yaptığınızda uzun zaman için sizi oldukça büyük masraftan kurtaracaktır!

Sıcak su kazanı (eğer varsa)

Sıcak su tankındaki, basınç tahliye valfini kontrol edin. Bazen bu vanalar doğrudan borulanmış olup, siz farkında olmadan sızıntısı olabilir. Eğer drenaj borusunu kaldıramıyorsanız, tıslama sesini dinleyerek bir su kaçağı olup olmadığını anlayabilirsiniz.su tesisat tamiri

Ekiplerimiz su kaçağı bakımı, petek temizliği, tıkanıklık arızaları giderme, konusunda uzman kişilerden oluşmakta ve yüksek tecrübeye sahiptir. Bir su metresi üzerinde, su için ödenen faturanın yüksek olduğundan şüpheleniyorsanız, bu bir su kaçağı olduğunun habercisi olabilir. Boşa gidip, su için ekstra para ödeyip ,paranızı ziyan etmeyin. Eğer bir su kaçağı veya başka olasılıklardan şüpheleniyorsanız, su kaçağı ve tesisatı hizmetlerinden faydalanmanız kaçınılmazdır. Uzun vadeli düşünün ve paranız sular idaresinde değil cebinizde kalsın. Ve suyun israf edilmesini önleyip, çevre güzelliğine katkıda bulunun. Su sızıntıları her evde ansızın çıkabilmekte. Bu gibi durumlarda su kaçağı bakımı yapıp, bulma işlemleri sırasında eviniz kırılıp dökülür. Fakat Boğaziçi Tesisat olarak gelişmiş ekipmanlarla, donatılmış ekiplerimiz Su kaçağı bakımı tespiti yapıp, kırmadan, dökmeden, nokta tespiti yaparak anında onarım yapacaktır. Firmamız tüm İstanbul’da hizmet vermektedir. İstanbul’da mobil servis ekiplerimiz, en kısa sürede sorunlarınızı çözüp ,yapılan işlemi garanti kapsamına alarak teslim etmektedir.

Su Kaçağı Bulma” üzerine 2 yorum

  • merhaba

    biz halı yıkama şirketiyiz, gider borularının yan tarafında su sızıntısı duvarlarda su izi var yazın küf yapıyor bu sorun için nasıl yardımcı olursunuz, istanbul ataşehir deyiz buraya servisiniz varmıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.