Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

İkinci El Su Kaçağı Tespit Cihazı Alırken Dikkat

Su Kaçağı Tespit Cihazı

Suyun hayatımızda önemli bir yer kapladığı bilinen bir gerçektir. Su uzun yıllardan beri geniş borular aracılığıyla bulunduğumuz ortamlara taşınmaktadır. Ancak yer altına sağlam boruların inşa edilmesi su kaçağı problemini engellemeye yetmiyor. Aksine kaçak tespiti yapmak eskisinden daha fazla bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Bu noktada iş teknolojileri cihazlarından faydalanmak işimizi kolaylaştıracaktır.Su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında kırmadan ve iş masrafını en aza indiren firmalar daha fazla tercih edilmiştir. Ancak ekonomik yöntemlerle kaçak tespiti yapmak için teknolojiden faydalanmak adeta bir zorunluluk haline gelmiştir. Bunun için mühendislik harikası olan su kaçağı tespit cihazı kullanılmaktadır. Ancak su kaçağı bulan cihazlar profesyonel firmalardan faydalanarak alınmalı ve kullanılmalıdır.

Su Kaçağı Bulma Cihazı 

Günümüz teknolojisinde su kaçağı bulma noktasında işçiliği en aza indirmek hedeflenmiştir. Bu noktada su kaçak bulan cihaz makineleri profesyonel firmaların ilk tercihleri arasındaki yerini almıştır. Bu makineler sayesinde kaçağın hangi noktada yer aldığını ve sebebini tespit etmek mümkündür. Bunun için farklı çeşitlerde kaçak cihazları imal edilmektedir. Bu cihazların markası, kalitesi ve kullanışlılığı ilk dikkat edilmesi gereken mevzular arasındadır.

Herhangi bir dairede meydana gelen kaçağı tespit etmek için kırma zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. Bununla birlikte su kaçak arama makinesi tasarruf etme konusunda destek sağlamaktadır. Uzun zaman kaçak tespiti yapamamak arızanın geç giderilmesine sebep olmaktadır. Bu ise kaçağın yüksek miktarda su israfına yol açtığı bilinen bir gerçektir. Kaliteli ve profesyonel makinelerden faydalanan tesisat firmaları kısa sürede tespit yaparak arızayı gidermektedir.

Su Kaçağı Tespit Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Su kaçağı tespiti yapan cihazlar her geçen yaygınlaşmaktadır. Hatta sayısı çok arttığı için firmaların  neredeyse hepsi tespit cihazı ile çalışmayı tercih eder. Ancak her firma müşteri memnuniyetini elde edememektedir. Bunun en önemli sebebi kaliteli su kaçağı tespit cihazı yardımıyla çalışmaktan geçmektedir.

Tespit cihazı alırken öncelikle kaçak sese duyarlı akustik cihazlardan faydalanmak gerekmektedir. Cihazın fiyatından önce kalitesi ve özellikleri dikkate alınmalıdır. Ayrıca su kaçağı tespit cihazı alırken satış yapan firmanın servis ağına dikkat edilmelidir. Çünkü teknolojik nitelikte olan ve sık kullanılan aletlerin arıza yapma ihtimali oldukça yüksektir. Bu arızaları giderilmesi adına servis ağından destek almak gerekmektedir. Kaliteli, profesyonel ve nitelikli su kaçak bulan cihaz işinizi kolaylaştırmaktadır.

İkinci El Su Kaçağı Cihazları Nasıl Alınır? 

Trotec su kaçağı bulma cihazı

Trotec su kaçağı bulma

Su kaçağı cihazları oldukça pahalı olan ürünlerdir. Birçok ürün ise yurt dışından ithal edilmektedir. Bu sebeple maliyeti kur üzerinden hesaplanmaktadır. Bu duruma bağlı olarak da fiyatlar artış gösterir. Ancak ikinci el su kaçağı cihazı bu konuda firmalar için önemli destek sağlayabilir. Ancak bu noktada aracı olan firmanın güvenilir olması gerekmektedir.

Su kaçağı makineleri iş yapan cihazlardır. Birçok kişi veya firma bu cihazları iş yapmak amacıyla satın almaktadır. İş yapan bir cihazın ikinci elden satışı da kolay kolay yapılmaz. Ancak ürün satılıyorsa altında bir sebep aranmalı ve temkinli yaklaşılmalıdır. Satın alırken mutlaka uzman bir ustaya sorulmalıdır. Ayrıca bu noktada kendini tamamlamış markalardan destek alınmalıdır.
1. Severin Aquafon a100
2. Fisher LD 17 su kaçağı arama cihazı
3. Rothanger su kaçak cihazı
4. Trotec LD6000

fisher su kaçağı bulma

Fisher su kaçağı bulma cihazı

Bu noktada ikinci el su kaçağı cihazı satışı yapan markalardır. Doğru ve detaylı araştırmalardan sonra alındığı taktirde ekonomik yollardan cihaz sahibi olmak mümkündür. Su kaçağı cihazları dinleme cihazları, termal kamere, pis su kamerası, nem ölçer olmak üzere farklı çeşitlerden oluşur. Ayrıca ihtiyaca göre hangi çeşidin satın alınacağına önceden karar verilmelidir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...