Boğaziçi Tesisat - İstanbul'un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Yaşamın sürdüğü her iç mekânın su tesisatı için gereken adımların atılması gerekir. Kırmadan su kaçağı tespitinde firma olarak elimizden gelen tüm desteği sunmaktayız. Tüm apartman, bina ve tek katlı evlerde yaşanan tıkanıklıktan dolayı taşan su hijyenik ortamların daha kötü görünmesine sebep olmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için seçeceğiniz firma önem sağlar. Bu konuda firma olarak elimizden gelen tüm desteği vermekteyiz. Kırmadan su kaçağı bulma için ekibimize her zaman güvenebilirsiniz.

Su Kaçağında Doğru Alternatifler

Su kaçaklarının bulunması için kırmaya gerek kalmadan sadece özel cihazlarımız ile müdahale ederek yanınızda olmaya çalışmaktayız. Her zaman uygun fiyatlar ve kolay ödemelerle maddi açıdan da destek vermekteyiz. Oluşan tıkanıklığı bularak anında müdahale etmekteyiz. Farklı kamera sistemlerimiz ile tıkanıklığı ortaya çıkararak açılması için gerekenleri sistemler doğrultusunda uyguluyoruz. Tesisat borularının kırılmasına gerek bırakmadan tecrübeli ekibimiz doğru adımları atarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Teknolojinin son cihazlarıyla birlikte çıktığımız yolda deneyimlerimizle her zaman yanınızda olmayı planlıyoruz.kırmadan su kaçağı tespiti

Cazip Fiyatlarla Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespitinde uygun fiyatlarımız ve kolay ödeme fırsatlarımız ile su kaçaklarını en iyi şekilde tespit ederek garantili hizmet vermeye çalışmaktayız. Bize istediğiniz gün ve saatte sorunsuz bir şekilde ulaşarak tüm isteklerinizi bildirebilirsiniz. Kameralı robotlarla ve gelişmiş cihazlarımız ile tek bir telefon ile verilen adrese gelerek su kaçaklarını bularak yardımlarımızı sunmaktayız. Robot sistemlerimiz her zaman aktif olduğundan bize ulaşmak için irtibat numaralarımızı not edin.

Robot Sistemleriyle Tıkanıkların Açılması

Tıkanan giderler en doğru şekilde açılarak tekrar sizlere sunuyoruz. Son teknolojik cihazlarla yaptığımız çalışmalar her zaman sizden tam destek almaktadır. Robotla tıkalı giderler artık daha profesyonel şekilde açılmaktadır. 7/24 sınırsız hizmetimizle her zaman bizler buradayız. Su tesisatınız ile ilgili yaşadığınız sorunu bildirebilirsiniz. Kırmadan su kaçağı bulma için bizi tercih ederek en doğru kararı vermiş olursunuz. Robotla tıkalı giderleri açmanın en doğru ismi biziz. Farkımızı, kalitemizi ve tüm sistemimizi yakından tanımak için resmi internet sitemize erişim sağlayabilirsiniz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Bina Temelinden Su Çıkması

Bina Temelinden Su ÇıkmasıDaha çok yeni yapılan binalarda temelden su çıkma sorununa sıkça rastlanır.

Su Kaçağını Sigorta Şirketi Karşılıyor Mu?

Su Kaçağını Sigorta Şirketi Karşılıyor Mu?Su kaçağı tuvaletlerdeki, banyolardaki ve lavabolardaki borularda veya vanalarda

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapılır?

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapılır?Su kaçağı ev veya bina içerisinde çeşitli alanlarda olabilir. Su kaçağının

Su Borusu Delindi Ne Yapmak Gerekir?

Su Borusu Delindi Ne Yapmak Gerekir?Bazen hiç hesapta bulunmayan durumlarda su borusunun delinmesi gibi can sıkıcı

Pis Su Giderlerinin Çözümleri

Pis Su Giderlerinin ÇözümleriEv, işyeri, müstakil yaşam alanlarında ya da kurumlarda yaşanan pis su gideri

Duşakabin Altından Su Sızıyor

Duşakabin Altından Su SızıyorBanyolarımız için bayanların özenerek, çeşitli araştırmalarla seçmiş olduğu,

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • Tıkla Ara

  0532 359 0212

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul'un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212