Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Mutfak Gideri Açma Hizmeti

Yemek yapmayı seven kişiler için mutfakta vakit geçirmek adeta bir terapi niteliğindedir. Mutfakta yemek yapmayı hobi olarak görenler mutfakta kendilerini bulduklarını, dinlendiklerini dile getirir. Ancak mutfağa severek ya da zorunlu olarak giren kişilerin ortak bir sorunu tıkanan mutfak giderleridir.

Bunun için tıkalı mutfak gideri açma yöntemleri ve bu işi yapan firmalar hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir.

Mutfak Gideri Neden Tıkanır?

Mutfak lavaboları ne yazık ki zaman zaman tıkanmaktadır. Mutfak lavabolarının tıkanması için farklı sebepler vardır. İlk olarak en çok rastlanan neden ise lavabo deliğine tıkanan yemek atıkları ve kahve telvesi, çay posası mutfak giderinin tıkanmasına neden olur. Yemek atıkları, çay posası ve kahve telvesi zamanla lavabonun giderinde birikir ve lavaboyu tıkar. Başka bir neden ise bulaşık yıkamak için kullanılan bulaşık deterjanı, sabun vb… oluşan tortular da zamanla mutfak giderinin tıkanmasına neden olur.Mutfak Gideri Açma Hizmeti

Tıkanan Mutfak Giderini Açmak İçin Doğal Yöntemler

Mutfak giderleri tıkandığında ilk olarak akla gelen yöntem doğal yollar ile mutfak giderini açmaktır. Bu doğal yollardan en çok tercih edilen ise mutfak giderine karbonat, sirke ve sıcak su üçlüsünü uygulamaktır. Ancak bu doğal yöntem zamanla boruların aşınmasına neden olabilir ve her zamanda çözüm olmaz. Bundan dolayı mutfak giderinde tıkanıklık meydana geldiyse işi ehline teslim etmek gerekir.

https://www.bogazicitesisat.com/mutfak-bina-gider-borusu-acma/

Mutfak Giderlerinde Tıkanıklığa Son

Mutfakta hiç karşılaşmak istemediğimiz bir sorun mutfak giderlerindeki tıkanıklıktır. Ancak gelişen teknoloji ile işi alanında uzman, son teknolojiyi sektöre uyarlayan Boğaziçi Tesisata bırakmaktır. Firmamızın merkezi İstanbul’dur. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında farklı şubelerimizle hizmet vermekteyiz.

Firma olarak mutfak giderleriniz tıkandığı zaman uzman personelimiz ile mutfağınızda herhangi bir yeri kırmadan, nokta atışlar yaparak makinelerimizle mutfak giderlerinizdeki tıkanıklığın ve pis kokunun önüne geçmekteyiz. Mutfak gideri tıkanan lavaboların boruları başlangıçtan sona kadar dezenfekte edilmektedir. Boğaziçi Tesisat olarak müşterilerimiz iletişime geçtiğinde bizler kendi ekipmanlarımızla adrese gidip, adreste tıkanıklığa en uygun fiyatlarla son vermekteyiz. Değişecek malzemeleri ise sıfır ürün olarak belirli bir fiyat ile garantili olarak vermekteyiz.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul, belirli dönemlerde karşılaşılan

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...