Mutfak Gideri Açma Hizmeti

Yemek yapmayı seven kişiler için mutfakta vakit geçirmek adeta bir terapi niteliğindedir. Mutfakta yemek yapmayı hobi olarak görenler mutfakta kendilerini bulduklarını, dinlendiklerini dile getirir. Ancak mutfağa severek ya da zorunlu olarak giren kişilerin ortak bir sorunu tıkanan mutfak giderleridir.

Bunun için tıkalı mutfak gideri açma yöntemleri ve bu işi yapan firmalar hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir.

Mutfak Gideri Neden Tıkanır?

Mutfak lavaboları ne yazık ki zaman zaman tıkanmaktadır. Mutfak lavabolarının tıkanması için farklı sebepler vardır. İlk olarak en çok rastlanan neden ise lavabo deliğine tıkanan yemek atıkları ve kahve telvesi, çay posası mutfak giderinin tıkanmasına neden olur. Yemek atıkları, çay posası ve kahve telvesi zamanla lavabonun giderinde birikir ve lavaboyu tıkar. Başka bir neden ise bulaşık yıkamak için kullanılan bulaşık deterjanı, sabun vb… oluşan tortular da zamanla mutfak giderinin tıkanmasına neden olur.Mutfak Gideri Açma Hizmeti

Tıkanan Mutfak Giderini Açmak İçin Doğal Yöntemler

Mutfak giderleri tıkandığında ilk olarak akla gelen yöntem doğal yollar ile mutfak giderini açmaktır. Bu doğal yollardan en çok tercih edilen ise mutfak giderine karbonat, sirke ve sıcak su üçlüsünü uygulamaktır. Ancak bu doğal yöntem zamanla boruların aşınmasına neden olabilir ve her zamanda çözüm olmaz. Bundan dolayı mutfak giderinde tıkanıklık meydana geldiyse işi ehline teslim etmek gerekir.

https://www.bogazicitesisat.com/mutfak-bina-gider-borusu-acma/

Mutfak Giderlerinde Tıkanıklığa Son

Mutfakta hiç karşılaşmak istemediğimiz bir sorun mutfak giderlerindeki tıkanıklıktır. Ancak gelişen teknoloji ile işi alanında uzman, son teknolojiyi sektöre uyarlayan Boğaziçi Tesisata bırakmaktır. Firmamızın merkezi İstanbul’dur. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında farklı şubelerimizle hizmet vermekteyiz.

Firma olarak mutfak giderleriniz tıkandığı zaman uzman personelimiz ile mutfağınızda herhangi bir yeri kırmadan, nokta atışlar yaparak makinelerimizle mutfak giderlerinizdeki tıkanıklığın ve pis kokunun önüne geçmekteyiz. Mutfak gideri tıkanan lavaboların boruları başlangıçtan sona kadar dezenfekte edilmektedir. Boğaziçi Tesisat olarak müşterilerimiz iletişime geçtiğinde bizler kendi ekipmanlarımızla adrese gidip, adreste tıkanıklığa en uygun fiyatlarla son vermekteyiz. Değişecek malzemeleri ise sıfır ürün olarak belirli bir fiyat ile garantili olarak vermekteyiz.

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212