Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Pimaş Yıkama Fiyatları – Gider Borusu Yıkama

Pimaş içi yıkama fiyatları hattın uzunluğuna göre ve yağlanma oranına göre değişmektedir. Pimaş yıkama fiyatları bilgisi için bizi  arayın.

Pimaş içi yıkama nedir? Pimaş içi yıkama, yoğun kullanılan ve sürekli yağlanmaya maruz kalan tesisat giderinde oluşan yağ tabakasının yüksek basınçlı yıkama makinesi ile yıkanmasıdır.

Pimaş yıkama neden yapılmalı? Aşırı yağlanma oluşan gider tesisatı ansızın tıkanabilir. Ani tıkanmaların önüne geçmek için periyodik olarak yıkma yapılması önerilir.

Tıkla Ara : 0532 359 0212

Pimaş İçi Yıkama

 Gider tıkanmaları, sıklıkla rastlanan önemli sorunlar arasındadır. Tıkanıklığın genel nedenleri; dikkat edilmeden tuvaletpimaş içi ya da lavaboya atılan cisimlerdir. Özellikle mutfakta sürekli yiyecek ve içecek atıklarının lavaboya dökülmesi pimaş tıkanıklığında çok sık görülen bir durumdur.
 
Yine tuvaletlere atılan peçeteler, yabancı cisimler pimaş tıkanıklıklarının ilk nedenleri arasında yer alır. Yağlanan lavabo borusu, kirli suyun borudan geçmesini engeller ve suyun tekrar geri dönmesine neden olur.
 
Evde misafir varken veya gece yarısı ansızın tıkanan lavabo can sıkıcı olmaktadır. Çoğu kişi istenmeyen sorunlarının ortaya çıkmasını engelleyebilmek için lavabo açıcı veya el pompaları kullanır. Bu çözüm işe yarıyor gibi görünse de pimaş borularına zarar vererek, zamanla hasarın büyümesine yol açabilir. Pimaş tıkanıklığını giderebilmek için profesyonel ekiple çalışmak daha doğru olacaktır.

Pimaş Tıkanıklıklarına Çözüm

Pimaş boruların tıkanması sürekli hale geldiğinde, kronikleşir. Bu durum geçici çözümlerin artık işe yaramayacağını, profesyonel bir firmaya başvurulması gerektiğini gösterir. Firmamız, pimaş içi yıkama konusunda alanında deneyimli bir ekip ve donanımlı ekipmanların tamamına sahiptir. Tuvalet ve lavabo tıkanmalarına pimaş yıkama cihazı sayesinde kalıcı şekilde çözümleyebilmektedir. Mutfak giderindeki basınçlı suyla pimaş temizleme dönen başlıklı uçlarla sağlanabilmektedir.
 
Firmamız, gider borusu yıkama konusunda eğitimli ve deneyimli elamanlarımız sizlere hizmet vermeye hazırdır. Son teknolojiyi kullanarak, inatçı tıkanmaların önüne geçebiliyoruz.


Pimaş Tıkanıklıklarını Nasıl Gideriyoruz?

Boğaziçi Tesisat firmamızı tercih etmeniz halinde, uzman ekiplerimiz dilediğiniz adrese kısa süre içinde ulaşıyorlar. Kameralı robotlarımız sayesinde, tıkanıklığı baştan aşağı tespit çalışması yapıyoruz. Bu çalışma sonucunda, tıkanıklığa neyin sebep olduğunu, nerede meydana geldiği konularında analizlerimizi yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz analiz çalışmalarını tamamladıktan sonra, gider tıkanıklığını kesin olarak çözüm için yol haritası çizilir.
 
Daha sonrasında pimaş yıkama makinesi ile boru içerisindeki kalıntılar, basınçlı suyla giderilir. Uygulanan tazyikli su boru içerisindeki yabancı cisimleri kesin olarak ortadan kaldırmaktır. Bu çalışmadan sonra gider borularına iyi bakmanız halinde, tıkanmalar meydana gelmemektedir. Kalıcı çözümlü gider borusu yıkama çalışmamız, kısa bir süre içerisinde net çözüm sunularak yapılmaktadır.
 

Neden Pimaş Yıkama Makinesini Tercih Ediyoruz?

Pimaş yıkama makinesi, belediyeler tarafından tercih edilen rögar yıkama makinelerinin daha küçük boyutlu olanıdır. Bizler robotla pimaş açma için ilk olarak kameralı çalışma yapıyor, daha sonra bu etkili makineyle tıkanıklığı gideriyoruz. Pimaş içini yıkama çalışmamızdan sonra gerekli bakımlar yeterli olarak yapılırsa, tıkanmalar yaşanması imkansızlaşır.Çözüm İçin bizi arayın.
Boğaziçi tesisat, istediğiniz pimaş boru içi yıkama işlemlerinizi kısa sürede uzman bir kadroyla çözüme kavuşturabilir. Dilediğiniz anda bizi arayıp, yer bildirimi yapabilir tıkanan giderlerinizi kalıcı şekilde çözüm sunmaktayız.

Firmamız Neden Tercih Ediliyor?

Boğaziçi Tesisat firmamız, vermiş olduğu kaliteli hizmeti üstün teknolojiyle birleştiriyor. Bunların yanında güveninizi boşa çıkarmamak adına kendini geliştirme vizyonuyla yola çıkıp, çalışmalarını yürütüyor. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde, değerli müşterilerimizin bizi tercih etme nedeni ortaya çıkıyor. İnancımız.
 
Boğaziçi Tesisat olarak, gider tıkanıklığının çalışma, emek, plan ve profesyonellik istediğiniz farkındayız. Bizler tüm bunları bir araya getirerek, yola çıktığımız andan itibaren faaliyetlerimize başlıyoruz. Adresinize ulaştıktan sonra, emek vererek çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sorunlara temelli çözüm üretme gayesini hedefleyerek işlemlerimizi bitiriyoruz. Yaptığımız işlemlerden sonra, artık pimaş hattı ilk yapıldığı gibi olmaktadır.
 
 • Pimaş içi yıkama
 • Bina boru yıkama
 • Mutfak borusu temizleme
 • Yağ tutmuş boru içi yıkama
 • Yağ tutmuş lavabo borusu yıkama
 • Yağ tutmuş lavabo borusu temizleyen firmalar
 • Yağ tutmuş lavabo borusu yıkama
 • Yağ tutmuş lavabo borularının temizlenmesi

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Tuvalet Tıkanıklığı Açmak

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır? Alaturka, Alafranga tuvalet tıkanıklığı,

Tıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır

Tıkanmış Tuvalet Nasıl AçılırTıkanmış Tuvalet Nasıl Açılır? Tıkanmış gider açma hakkında pratik bilgiler

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul

Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon – Kanal Açma İstanbul Kanalizasyon açma İstanbul, belirli

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma

Arnavutköy Kameralı Tuvalet Açma Arnavutköy kameralı tuvalet açma Tuvalet tıkanıklığı her

Balkon Gideri Açma

Balkon Gideri Açma Kış aylarına neredeyse hiç kullanılmayan balkonlar yaz aylarında vazgeçilmez

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • ariston kombi filtresi ariston kombi filtresi nerede ariston kombi filtre temizliği Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta ferroli kombi filtre temizleme Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme kombi baca filtresi temizleme kombi bakımı kombi bakımı filtre temizliği Kombi Bar Düşmesi kombi filtre bakımı kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.