Kategoriler
Tıkanıklık Açma

Pimaş Yıkama Fiyatları – Gider Borusu Yıkama

Pimaş İçi Yıkama Neden Yapılmalı ?

Pimaş içi yıkama gider tıkanmaları, sıklıkla rastlanan önemli sorunlar arasındadır. Tıkanıklığın genel nedenleri; dikkat edilmeden tuvalet ya da lavaboya atılan cisimlerdir. Özellikle mutfakta sürekli yiyecek ve içecek atıklarının lavaboya dökülmesi pimaş tıkanıklığında çok sık görülen bir durumdur. Yine tuvaletlere atılan peçeteler, yabancı cisimler pimaş tıkanıklıklarının ilk nedenleri arasında yer alır. Yağ tutmuş lavabo borusu, kirli suyun borudan geçmesini engeller ve suyun tekrar geri dönmesine neden olur. Bu durum istenmeyen sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Çoğu kişi istenmeyen sağlık sorunlarının ortaya çıkmasını engelleyebilmek için lavabo açıcı veya el pompaları kullanır. Bu çözüm işe yarıyor gibi görünse de pimaş borularına zarar vererek, zamanla hasarın büyümesine yol açabilir. Pimaş tıkanıklığını giderebilmek için profesyonel ekiple çalışmak daha doğru olacaktır. Yağ tutmuş lavabo borusu yıkama yağ tutmuş lavabo borularının temizlenmesi yağ tutmuş lavabo borusu temizleyen firmalar arasında en iyi makineleri kullanmaktayız ve kesin sonuç almaktayız.

Pimaş Tıkanıklıklarına Çözüm

Pimaş boruların tıkanması sürekli hale geldiğinde, kronikleşir. Bu durum geçici çözümlerin artık işe yaramayacağını, profesyonel bir firmaya başvurulması gerektiğini gösterir. Firmamız, pimaş içi yıkama konusunda alanında deneyimli bir ekip ve donanımlı ekipmanların tamamına sahiptir. Tuvalet tıkanmalarını, mutfakta meydana gelen tıkanmaları, pimaş yıkama cihazı sayesinde kalıcı şekilde çözümleyebilmektedir.
Firmamızı tercih etmeniz halinde, atık su boru yıkama makinesi, şiddetli basınç suyuyla tıkanıklıkların tamamını gidererek, kontrol altında tutar. Mutfak giderindeki basınçlı suyla pimaş temizleme dönen başlıklı uçlarla sağlanabilmektedir. Firmamız, gider borusu yıkama konusunda eğitimli ve deneyimli ekibiyle istediğiniz zaman sizlere hizmet vermeye hazırdır. Son teknolojiyi kullanarak, inatçı tıkanmaların önüne geçebiliyoruz.

Pimaş Tıkanıklıklarını Nasıl Gideriyoruz?

Boğaziçi Tesisat firmamızı tercih etmeniz halinde, uzman ekiplerimiz dilediğiniz adrese kısa süre içinde ulaşıyorlar. Kameralı robotlarımız sayesinde, tıkanıklığı baştan aşağı tespit çalışması yapıyoruz. Bu çalışma sonucunda, tıkanıklığa neyin sebep olduğunu, nerede meydana geldiği konularında analizlerimizi yapıyoruz. Profesyonel ekibimiz analiz çalışmalarını tamamladıktan sonra, gider tıkanıklığını kesin olarak çözüme kavuşturmak için planlı bir yol haritası çizilir. Daha sonrasında pimaş yıkama makinesi ile boru içerisindeki kalıntılar, basınçlı suyla giderilir.
Uygulanan bu tazyikli suyun amacı, boru içerisindeki yabancı cisimleri kesin olarak ortadan kaldırmaktır. Bu çalışmadan sonra gider borularına iyi bakmanız halinde, tıkanmalar meydana gelmemektedir. Kalıcı çözümlü gider borusu yıkama çalışmamız, kısa bir süre içerisinde net çözüm sunularak yapılmaktadır.

Neden Pimaş Yıkama Makinesini Tercih Ediyoruz?


Pimaş yıkama makinesi, belediyelerden tarafından tercih edilen rögar yıkama makinelerinin daha küçük boyutlu olanıdır. Bizler robotla pimaş açma için ilk olarak kameralı çalışma yapıyor, daha sonra bu etkili makineyle tıkanıklığı gideriyoruz. Pimaş içini yıkama çalışmamızdan sonra gerekli bakımlar yeterli olarak yapılırsa, tıkanmalar yaşanması imkansızlaşır.Çözüm İçin Bizi Arayın. Mutfak ve banyo hatlarında yıkama gerektiğini düşünüyorsanız, tuvaletiniz tıkanmış ve sağlığınızdan endişeliyseniz, ilkel çözümlerle uğraşmaya gerek kalmadan, bizi arayabilirsiniz. Boğaziçi Tesisat firmamız, istediğiniz pimaş boru yıkama işlemlerinizi kısa sürede uzman bir kadroyla çözüme kavuşturabilir. Dilediğiniz anda bizleri arayıp, yer bildirimi yapabilir tıkanan giderlerinizi kalıcı şekilde temizleyebilirsiniz.

Firmamız Neden Tercih Ediliyor?

Boğaziçi Tesisat firmamız, vermiş olduğu kaliteli hizmeti üstün teknolojiyle birleştiriyor. Bunların yanında güveninizi boşa çıkarmamak adına kendini geliştirme vizyonuyla yola çıkıp, çalışmalarını yürütüyor. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde, değerli müşterilerimizin bizi tercih etme nedeni ortaya çıkıyor. İnancımız.

Boğaziçi Tesisat olarak, gider tıkanıklığının çalışma, emek, plan ve profesyonellik istediğiniz farkındayız. Bizler tüm bunları bir araya getirerek, yola çıktığımız andan itibaren faaliyetlerimize başlıyoruz. Adresinize ulaştıktan sonra, emek vererek çalışmalarımızı yürütüyor, sorunlara temelli çözüm üretme gayesini hedefleyerek işlemlerimizi bitiriyoruz. Yaptığımız işlemlerden sonra, tıkanan pimaş borularınız kalıcı olarak açıyoruz.

  • Pimaş içi yıkama
  • Mutfak borusu temizleme
  • Yağ tutmuş boru içi yıkama
  • Yağ tutmuş lavabo borusu yıkama

“Pimaş Yıkama Fiyatları – Gider Borusu Yıkama” için 8 yanıt

Pimaş boru değişimi yapıyor musunuz? Sanırım pimaş giderler çok dar ve ondan dolayı sıkıntı oluyor. Çünkü hemen hemen her daire de aynı sorun var. Bu yüzden sorunun borulardan kaynaklandığını düşünüyorum.

Pimaş tıkanıklığı için sizden randevu almak istiyorum. Bağcılar’da oturuyoruz ve eski bir bina olduğu için pimaşlarda tıkanıklık olduğunu düşünüyoruz. Hafta içi herhangi bir gün gelebilir misiniz?

Bina giderlerinin temizliği için Boğaziçi tesisat ile anlaştık. Tek kelimeyle işlerini kusursuz ve mükemmel bir şekilde tamamladılar. Kendilerinden oldukça memnun kaldık ve herkese tavsiye ediyoruz.

Pimaş borularla ilgili bir şey sormak istiyorum. Yeni bir ev aldık ve ev yaklaşık 15 yaşında… Acaba pimaş boru temizliği yaptırmamız gerekiyor mu? Şimdilik herhangi bir sorun yok.

Çatalca’daki çiftlik evimiz sanıyorum ki genel giderlerinde bir sıkıntı var. Evin tüm lavabolarından su çok az gidiyor ve çoğu zamanda tıkanıyor. Bu tarafa servisiniz varsa gelebilir misiniz?

2 gün önce pimaş tıkanıklığı için telefon açtım ve dün Boğaziçi Tesisat ekibi eve gelerek, 20 dakika da tertemiz bir şekilde tıkanıklığı açtılar. Gerçekten süpersiniz…

Yıllardır pimaşlar tıkalıydı. Gelen tesisatçılar hiçbir çözüm yolu bulamadılar. Arkadaşın vasıtası ile Boğaziçi Tesisat ile tanıştım. İnanır mısınız 10 dakika da giderleri açtılar. Gerçekten müthişsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.