Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması


Su kaçağının tespiti iki farklı şekilde ayrılır. Bunlar ise, temiz su hattındaki su kaçağı ya da sızıntısı ve pis su hattındaki su kaçağı ya da sızıntısıdır. Temiz su tesisatında meydana gelen sızıntı da kendi arasında ikiye ayrılır.

Bunlar ise; sıcak su hattındaki sızıntı ya da kaçak ve soğuk su hattında meydana gelen sızıntı ya da kaçaktır. Tüm bu ayrımların kendince teknik bazı nedenleri de vardır. Hepsi için ayrı ekipman ve cihaz kullanılıyor. Su kaçağı tespiti fiyatları


Pis Su Giderlerinin Tespiti

Pis Su Giderlerinin ÇözümleriPis su kaçağı giderlerinde meydana gelen sızıntı ya da kaçak gider borularında ortaya çıkan herhangi bir çatlak ya da yarılmadan kaynaklanıyor. Bu çatlaklar ya da yarılmalar kullanılan malzemeden sıcaklık değişimlerine kadar pek çok farklı nedenden dolayı olabilir.

Bu nedenle de tesisatlarda kullanılan olduğumuz malzemenin kalitesi çok önemidir. Aksi takdirde daha sonra daha çok masraf çıkarabilir. Pis su giderlerinde meydana gelen bir sızıntının tespiti, temiz su hattında oluşan sızıntının tespiti kadar kolay ve net olmaz.

Kullanılan cihazlarda ve yöntemlerde de bazı farklılıklar bulunur. Temiz su kaçağında olduğu gibi akustik dinleme cihazı, termal kamera gibi aletler yerine pimaş içi görüntüleme robotu kullanılır. Bazı sorunlar ise, dinleme cihazı ile tespit edilse de genellikle pimaş içi görüntüleme robotu kullanılır. Kullanılacak cihaz ve yöntem, sıkıntının olduğu bölgeye ve gider borusunun çapına bağlı olarak da değişir.


Pis Su Kaçağı Tamiri

Günümüzde pek çok kişi, pis su kaçağı tespiti ve onarımı nasıl yapılır? merak ediyor. Yüzde yüz garantili verilemese de su sızıntısı genellikle noktasal olarak tespit edilebilir. Sorunun olduğu bölgede ortaya çıkan bir fayanslık alan kırılarak sızıntının olduğu nokta kesilerek, yerine de sağlam bir parça ile değiştirilerek kaynaklanır.

Tüm işler kısa zaman içinde tamamlanabilir. Boğaziçi Tesisat, Pis su giderlerinde bir sızıntı olması durumunda en kısa zaman içinde işinde uzman kurumsal bir firmadan destek almak gerekir. Daha fazla bilgi almak ve teknik destek talebinde bulunmak için bizi günün herhangi bir saatinde müşteri hizmetleri numarasından arayabilirsiniz. Teknik destek talebi alabilmek için randevu almak gerekir.


Kaliteli Hizmet Anlayışı

 

Pis su tesislerinin onarımı için işinde uzman ve tecrübesi ile görev yapan firmamız, tüm sorunların kısa zaman içinde tespit edilerek onarılmasını sağlıyor. Bu nedenle de kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan Boğaziçi Tesisat, tüm tesisat ile ilgili yaşanan sorunların çözümünde yanınızda olmak için çalışıyor.

Müşterilerimiz için en uygun ve en kısa zaman içinde tesisattan kaynaklanan soruna müdahale edilir. Tüm onarım işlemlerimiz firmamızın güvencesi altında yapılır. Pis su giderlerinin tam zamanında ve gereken malzemelerle onarılması ile birlikte yaşanabilecek daha büyük sorunların da önüne geçilmiş olur. Bu sayede daha az maliyetle sorunların giderilmesi sağlanıyor.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...