Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması


Su kaçağının tespiti iki farklı şekilde ayrılır. Bunlar ise, temiz su hattındaki su kaçağı ya da sızıntısı ve pis su hattındaki su kaçağı ya da sızıntısıdır. Temiz su tesisatında meydana gelen sızıntı da kendi arasında ikiye ayrılır.

Bunlar ise; sıcak su hattındaki sızıntı ya da kaçak ve soğuk su hattında meydana gelen sızıntı ya da kaçaktır. Tüm bu ayrımların kendince teknik bazı nedenleri de vardır. Hepsi için ayrı ekipman ve cihaz kullanılıyor. Su kaçağı tespiti fiyatları


Pis Su Giderlerinin Tespiti

Pis Su Giderlerinin ÇözümleriPis su kaçağı giderlerinde meydana gelen sızıntı ya da kaçak gider borularında ortaya çıkan herhangi bir çatlak ya da yarılmadan kaynaklanıyor. Bu çatlaklar ya da yarılmalar kullanılan malzemeden sıcaklık değişimlerine kadar pek çok farklı nedenden dolayı olabilir.

Bu nedenle de tesisatlarda kullanılan olduğumuz malzemenin kalitesi çok önemidir. Aksi takdirde daha sonra daha çok masraf çıkarabilir. Pis su giderlerinde meydana gelen bir sızıntının tespiti, temiz su hattında oluşan sızıntının tespiti kadar kolay ve net olmaz.

Kullanılan cihazlarda ve yöntemlerde de bazı farklılıklar bulunur. Temiz su kaçağında olduğu gibi akustik dinleme cihazı, termal kamera gibi aletler yerine pimaş içi görüntüleme robotu kullanılır. Bazı sorunlar ise, dinleme cihazı ile tespit edilse de genellikle pimaş içi görüntüleme robotu kullanılır. Kullanılacak cihaz ve yöntem, sıkıntının olduğu bölgeye ve gider borusunun çapına bağlı olarak da değişir.


Pis Su Kaçağı Tamiri

Günümüzde pek çok kişi, pis su kaçağı tespiti ve onarımı nasıl yapılır? merak ediyor. Yüzde yüz garantili verilemese de su sızıntısı genellikle noktasal olarak tespit edilebilir. Sorunun olduğu bölgede ortaya çıkan bir fayanslık alan kırılarak sızıntının olduğu nokta kesilerek, yerine de sağlam bir parça ile değiştirilerek kaynaklanır.

Tüm işler kısa zaman içinde tamamlanabilir. Boğaziçi Tesisat, Pis su giderlerinde bir sızıntı olması durumunda en kısa zaman içinde işinde uzman kurumsal bir firmadan destek almak gerekir. Daha fazla bilgi almak ve teknik destek talebinde bulunmak için bizi günün herhangi bir saatinde müşteri hizmetleri numarasından arayabilirsiniz. Teknik destek talebi alabilmek için randevu almak gerekir.


Kaliteli Hizmet Anlayışı

 

Pis su tesislerinin onarımı için işinde uzman ve tecrübesi ile görev yapan firmamız, tüm sorunların kısa zaman içinde tespit edilerek onarılmasını sağlıyor. Bu nedenle de kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkan Boğaziçi Tesisat, tüm tesisat ile ilgili yaşanan sorunların çözümünde yanınızda olmak için çalışıyor.

Müşterilerimiz için en uygun ve en kısa zaman içinde tesisattan kaynaklanan soruna müdahale edilir. Tüm onarım işlemlerimiz firmamızın güvencesi altında yapılır. Pis su giderlerinin tam zamanında ve gereken malzemelerle onarılması ile birlikte yaşanabilecek daha büyük sorunların da önüne geçilmiş olur. Bu sayede daha az maliyetle sorunların giderilmesi sağlanıyor.

Ustaya Sor

Nasıl Yapılır Video

su-kacagi
su kacagi

Referanslar

evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri, tıkalı lavabo açma yöntemleri, tıkalı boru açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, tıkalı gider açma yöntemleri, gider açma yöntemleri, tıkalı tuvalet açma yöntemleri, tıkanan lavaboyu açma yöntemleri,

Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

Son Yorumlar

Müşteri Yorumları

Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları

Merve S.
Kadıköy / İstanbul

Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

Ahmet T.
Bakırköy / İstanbul

Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.

Hemen Ara 0532 359 0 212