Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Su Kaçağına Bakan Tesisatçı Bulma

Su Kaçağına Bakan Tesisatçı Bulma

Boğaziçi tesisat firması olarak sizlerin binalarınız da güvenle yaşamanız adına cihazla su kaçağı bulan firmalar arasında çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Firma genelinde sahip olduğumuz tüm ekipmanlar göz önünde bulundurulduğunda cihazla su kaçağı bulan firma kategorisinde yer almaktayız. Sahip olduğumuz makine ve cihazların tamamı kırmadan kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti yapan firma olabilmek içindir. 

Cihazla Su Kaçağı Bulan Firma Nasıl Olur?

Yaşam alanlarımız yeni bina ya da eski bina olarak ayrılır. Yeni bina tesisat sisteminde oluşan sorunlar oldukça farklıdır. Eski ve zamanı dolmuş olan binaların tesisat sisteminde karşılaşılan sorunlar ile bambaşkadır. Bu nedenle yaşanılan herhangi bir sorun karşılığında cihazlı tesisat firması ile çalışılması sonucunda ortaya çıkacak olan sorun tespiti bizlere farklı çözüm yolları ve farklı bakım teknikleri sunacaktır.

Alt kata sızan tuvalet suyu, duvarlar üzerinde gezinen ve gittikçe büyüyen su katmanları gibi tesisat sorunları bulunabilmektedir. Su kaçak tespiti yapan firmalar oldukça kapsamlı bir şekilde çalışmaktadır. Temiz su tesisatlarında su kaçağı bulan firma kullanmış olduğu alet ile gider suyunda kullanılan alet birbirinden farklıdır.

Firmamız da bütün bu tesisat problemlerinde yer alan sorunları ortadan kaldırmak için kırmadan cihazla su kaçağı yapan firma arasında yer almaktadır. Yapılan çalışmalarda sıklıkla dinleme yaparak su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Bu sayede hiçbir şekilde gerekmedikçe kırma ve dökme işlemleri ile binalara zarar verilmez.

Cihazlı Tesisat Firması Çalışma Prensibi

Cihaz ile su kaçağı tespit çalışması nasıl yapılır? konusundaki görüşlerinizi yanıtlamak amacı ile kısa bir bilgilendirme yapmaktayız. 

Toplu yaşam alanlarında ne yazık ki temiz su tesisatında kaçak ya da gider suyunda kaçak olduğu zaman kendimiz bu işin üstesinden gelemeyiz. Bu gibi sorunlar eski binalarda daha sık karşılaşılan problemlerdir. Özellikle ömrü dolmuş ve tesisatın kimyasallar ile yorulduğu borular zaman içerisinde çatlama veya kırılma gösterirdir. Bazen de borular birbirinden ayrılır.

Genellikle boruların birbirinden ayrılma durumu yeni binalarda ortaya çıkan durumdur. Tesisatçıların hatası nedeni ile tam takılmayan ve tam döşeme yapılmayan borular suyun tazyikiyle yerinden çıkabilmektedir. İşte böyle bir durumda yapılması gereken işlem hemen cihazla su sızıntısı bulan tesisatçı firması çağırmak olacaktır. 

Cihazlı tesisat firmalarının çalışma prensibinde hiçbir şekilde kırıp dökme yer almaz. Bazen el göz koordinasyonu ile kaçak tespit edilmeye çalışılmaktadır. Bu durum da oldukça yanlıştır. Cihazlı tesisat firmaları sadece cihazlarından yararlanır. Her durum için kullanılacak farklı cihazlar bulunur. Kameralı sistemi, robot, akustik dinleme cihazı, termal kamera vs. her duruma özgü olarak kullanılan cihazlardır.

Bu cihazların çalışma prensibi olarak nokta atışı yaparak kaçağın hangi boruda ve hangi mesafede olduğunu bizlere net bir şekilde göstermesidir. Ayrıca tıkanan lavabo ve tuvalet giderlerinde de bir numara olarak bu araçlardan gene yararlanılmaktadır. Cihazla su sızıntısını kırmadan bulan firma olarak her zaman daha farklı alternatif çözümler üretilmesi gerekmektedir. 

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçağı bulma fiyatı daireye göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyat uygulaması yapılan işin artışına göre bir miktar artış gösterebilmektedir. Bu nedenle firmamızdan fiyat teklifi alabilmek için öncelikli olarak bizimle iletişime geçmeniz ve tesisat sorununuz hakkında bilgilendirme yapmanız gerekmektedir. 

 • Normal daire: 150 TL
 • Dubleks daire: 200 TL
 • 2 katlı villa ( müstakil): 250 TL 
 • 2 katlı villa ( müstakil): 350 TL 
 • 2 katlı villa ( müstakil): 450 TL

İş yeri ve fabrikalar: WC sayısına göre fiyat tarifesi uygulanmaktadır. 

Acil su kaçağına bakan servis arayışı içindeyseniz, kameralı cihazlar ile su kaçağına bakan firma arayışı içindeyseniz sizler de anında bizlere ulaşabilirsiniz. 

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı TespitiDuvarda Su Sızıntısı Tespiti Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Balkon Su Kaçağı Tespiti

Balkon Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Balkon Su Kaçağı Tespiti  Balkonda Su kaçağı

Su Tesisat Kaçakları Tespiti

Su Tesisat Kaçakları Tespiti Su Tesisat Kaçak Bulma Evler ya da binalar inşa edilirken sadece dört

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme klozet tıkanıklığı açma kombi bakımı Kombi Bar Düşmesi kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tuvalet Tıkanması Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...