Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Robotla kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma firmaları arasında en çok tercih edilen firması olan Boğaziçi tesisat size bir telefon kadar yakın yaygın servis ağımızla İstanbul genelinde hizmetinizdeyiz.

Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Boğaziçi Tesisat 8 yıldır İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Size en yakın servislerimiz için bizi arayın.

0212 703 16 74 0850 255 0212

Tıkla Ara :    0532 359 0212 

WhatsApp : 0532 359 0212

Gider tıkanıklığı sorunlarına kameralı robot makineler ile profesyonel çözüm sunuyoruz. Gider tıkandı ne yapacağım diye düşünmeyin tıkalı giderleri robot cihazlarla açmak mümkün. Garantili hizmet

Günlük hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri olan ve en sık kullandığımız alanların başında gelen mutfak, banyo, lavabo tuvalet ve klozet gibi alanların sorun çıkarmasını asla istemeyiz. Alanında uzman olan ekibimizin sizlere hizmet verdiği bazı alanlar şu şekildedir;gider açma servisi

 • Tuvalet Tıkanıklığı Açmaklozet açma
 • Klozet Tıkanıklığı Açma
 • Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Tuvalet Açma
 • Gider Borusu Açma
 • Banyo Gideri Açma
 • Pimaş Açma
 • Apartman Gideri açma

Apartman Gideri Açma Servisi

Apartman giderleri neden tıkanır bina giderleri genellikle apartman dairelerinden tuvalete atılan peçete ve yanlışlıkla düşürülen bez ve benzeri yabancı maddelerden dolayı tıkanmaktadır.

Apartman gideri tıkanması en çok zemin kattaki dairede tuvaletten su çıkması olarak kendini göstermektedir bu durum alt katta oturan kişiler için oldukça can sıkıcı olmaktadır bu gibi tatsız bir gün yaşamamak için bina gideri tıkanmadan önceki belirtilerin ortaya çıkması durumunda acilen profesyonel firmalardan destek almanızı tavsiye ederiz.

Tıkla Ara :    0532 359 0212 

WhatsApp : 0532 359 0212

Boğaziçi tesisat bu gibi durumlarda Kameralı robotlarla olası bina gideri tıkanmasını önceden tespit edip gerekli müdahaleyi yaparak olası tıkanıklıkların önüne geçmektedir. Peki apartman borusu tıkanmadan önce tıkanacağını nasıl anlarsınız bunun en belirgin belirtisi en alt katta ki daireden su yavaş gitmesidir zemin katta oturuyorsanız ve tuvalette veya banyo mutfak giderlerinde su çekişi yavaşsa muhtemel bir bina gideri tıkanıklığı çok yakın zamanda meydana gelecektir lavabo banyo veya tuvaletten su yavaş gidiyorsa mutlaka kameralı robotlarla kontrol ettiriniz

Makine İle Tıkalı Boru Açan Firma

Makine İle Tıkalı Boru Açan Firma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

En sorunlu tıkanıklık çeşitlerinden biri olarak görülen tuvalet tıkanıklığı aslına bakılırsa uzman eller ile kısa süre içinde çözümlenmektedir.

Tıkalı tuvalet nasıl açılır sorusu herkesin merak ettiği bir konu. Öncelikle tıkanıklığın meydana geldiği boruların belirlenmesi gereklidir. Bu, insanların herhangi bir alet kullanarak tespit edebileceği bir sorun değildir.

Bu yüzden Boğaziçi Tesisat olarak Avrupa’dan özel olarak getirdiğimiz robotlar ile tıkalı alanı tespit ediyor ve sorununuzu anında çözüyoruz. Peki, tuvalet tikanikliği açma fiyatları nedir? Bu tıkanıklığın çeşitlerine göre değişmektedir. Ekibimiz bazı durumlarda eskimiş boruların ya da çatlamış boruların değişimini yaptığı için sorunu görmeden bir fiyat veremiyoruz. Ama tıkanıklığı kısa sürede açma garantisini veriyoruz.

Buda asla sizi üzmeyecek fiyatlar dahilinde oluyor. Tuvalet borusu tıkandı ya da giderden su akışı zayıfladıysa hemen bizi arayarak uzman ekiplerimiz ile görüşebilirsiniz. Robotla tıkanıklık açma işlemi sayesinde hiç bir kırma dökme işlemi yapmadan sizlere kusursuz hizmetler sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Klozet Tıkanıklığı Açma

Müşterilerimiz bize en çok tuvalet tıkandı veya klozet tıkandı sorunlarıyla gelmekteler. Burada bizim ilk

Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma Bulma

Tuvalet Tıkanıklığı Açan

ilettiğimiz bilgi onlara herhangi bir müdahalede bulunmamaları yönündedir. Amatörce yapılan müdahaleler sonucunda ciddi maddi zararlar meydana gelebiliyor. Apartman gibi yaşam alanlarında gider borularının dağılımı oldukça karmaşıktır. Siz 2.3. katlarda oturuyorsanız 1. katın gideri tıkanmış olabilir. Dirsek borularda birikme olmuş olabilir. Bunları robotlarımız ile anında tespit edip yok ediyoruz. Bu yüzden profesyonel desteği uygun fiyatlar dahilinde almak için mutlaka bizi aramanız gerekiyor.

Tıkla Ara :    0532 359 0212 

WhatsApp : 0532 359 0212

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanmış tuvalet (klozet) nasıl açılır sorusuna verdiğimiz cevap aslında lavabo ve mutfak gibi giderler içinde geçerlidir. Hanelerde giderler belli yerde birleşerek büyük ve geniş borular ile bir yerden aktarılır. Gider tıkanıklığı açan firmalar bu konuda oldukça özenli çalışırlar ama Boğaziçi Tesisat olarak biz konuya farklı yaklaşıyoruz. Araştırma ve yerinde tespit ile sorunu robotlarımız ve uzman ekibimiz ile belirliyoruz. Nokta atışı tespit ile tam olarak tıkalı alanın tespiti ile gideri açıyoruz. Tüm bunları en uygun fiyat politikamız dahilinde sizlere sunuyoruz.

Tuvalet,Lavabo,Klozet Gideri Açma Fiyatları

Robotla tuvalet gideri açma fiyatları bir çok firmada değişiklik göstermektedir bunun sebebi hizmet kalitesinden kaynaklanmaktadır örnek lavabo tıkanıklığı açma fiyatı diye bir arama yaptınız önünüze gelen en ucuz tuvalet açan firmayı arayıp servis çağırdınız ve adamlar gelip gideri açtı gittiler ve aradan birkaç saat geçmeden gider tekrar tıkandı yani sorun devam ediyor bu sefer tekrar ucuz lavabo açan firmayı ararsınız ama onlar tekrar bir servis göndermezler. Yani ucuz gider açma firması ararken en pahalı olanının tercih etmiş olursunuz. Lavabo,tuvalet,klozet veya apartman gideri açma fiyatları kurumsal firmalarda aynıdır, on yirmi TL ucuza iş yaptıracağım derken daha fazla para ödememek için kurumsal firmaları tercih edin olası servis tekrarları için ekstra para ödemeyin.

TIKALI GİDER AÇMA FİYATLARI TUTAR / BİRİM
Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları 150 TL
Logar Temizleme Fiyatları 250 TL
Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları 130 TL
Klozet Tıkanıklığı Açma Fiyatları 150 TL
Küvet Gideri Açma Fiyatı 130 TL
Otopark Gideri Açma Fiyat 200 TL
Yemekhane Gideri Açma Fiyatı 200

Robotla gider açma fiyatları yukarıdaki tabloda verilmiştir bölgenize özel %15 indirimli fiyatlar için bizimle iletişime geçin

Banyo Gider Pimaş Tıkanıklığı Açma

Genellikle saç kılları ve benzeri materyaller ile tıkanan banyo giderleri oldukça sinir bozucudur. Gider girişinde topaklanan bu pislikler bir müddet sonra boruları daraltıp ve su akışını yavaşlatır. Suyun küvet ve duşa kabinlerinizde birikmesi ya da yavaş akması banyo giderinizin tıkandığının işaretidir.

Pimaş tıkanması güçlü bir vakum ile açılması muhtemel olan bir sorun olsa da sorun daha büyük ise mutlaka özel robotlar kullanılmalıdır. Gider ve pimaş açmada kullandığımız robotların mekanizması çelik ve dönerli bir borunun gidere sokulması ve döndürülerek ilerlemesi şeklindedir. Banyo tıkanıklığı açma işlemimiz ortalama olarak maksimum 20 dakika sürmektedir.

Ekibimiz profesyonel olarak sizlere hizmet için görevdedir. Peki, banyoların tıkanmaması için nelere özen göstermelisiniz;

 • Saç, kıl ve benzeri atıkların giderde toplandığını engellemelisiniz.
 • Banyo giderlerine atık maddeler atmamalısınız.
 • Şampuan, duş jeli ve sabun gibi gereçlerin atıkları giderde kalmamalı.
 • Banyo kullanıldıktan sonra su yardımıyla atık kalmayacak şekilde temizlenmeli.

Tuvalet tıkanıklığı açma,Robotla Lavabo, Klozet, Pimaş açma, Kanal açma modern cihazlarla bir defaya mahsus kalıcı çözüm. Aynı problem için defalarca tesisatçıya para ödemek, tarihe geçmiş sistemlerle çalışan tesisatçılara aittir. Son teknoloji robotla tıkalı tuvalet açma işleminde GARANTİLİ çözüm

Tuvalet Tıkanıklığı gerçekten de zorlu durumlara yol açan bir problemdir. Üstelik tuvalet tıkanıklığını açmaya çalışırken yapılan hatalar, giderinizin ek yerlerinden oynamasına ve ya delinmesine, bu sebeple SU KAÇAĞI gibi daha büyük sorunların çıkmasına neden olmaktadır.

Robotla-tıkanıklık-açma-tuvalet-lavabo-kanal

Evde tıkalı gider nasıl açılır ? Pratik çözümler için sayfanın sonunda yer alan bilgilere göz atın

Tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı tesisatın, gider borularınızın düzgün döşenmemiş olması ve yanlış kullanımlardan dolayı oluşmaktadır. Tesisatın döşenme esnasında fazla dirsek kullanılması ve yatay döşenmiş boruların gereğinden uzun olması tıkanıklığa sebebiyet verebilmektedir. Fazla dirsek kullanılan tesisatlarda, tıkanıklığı açma çalışmalarınız sırasında ek yerlerinin oynaması ve su sızıntısı gibi daha büyük sorunlara yol açması olasıdır. Bu yüzdendir ki, bu tür problemlerde yapmanız gereken ilk iş kurumsal bir firmaya başvurmaktır. İstanbul’da hizmet veren Boğaziçi Tesisat firmamızın aramanız gereken ilk firma olmasının nedeni basittir.

Tıkalı Tuvalet açma kaliteli teknoloji ile

Kalitesinden asla ödün vermeyen firmamız ,her zaman olduğu gibi teknolojik ekipmanları ve konusunda uzman personeli ile sizlere en hızlı ve en kaliteli çözümü sunmaktadır. Arayın servisimiz hemen gelsin.
Tuvaletlere atılan sert cisimler, suda eriyemeyen maddelerin ve tuvalet kağıtlarının giderinizi doldurması ile tuvalet tıkanıklığı ortaya çıkmaktadır. Tuvalet ve klozet tıkanıklığını açmak için atılan, asit vb kimyasal maddeler gider borularınızın yapısına zarar verebilmekte ve solunması halinde sizlere de zarar vermektedir. Tuvalet tıkandıktan sonra kimyasal ile açmaya çalışmak boşa zaman kaybıdır. Bu tarz işlemleri tuvalet tıkanmadan önce çok az dozlarda yapmak giderlerinizi rahatlatabilir. Fakat bu işlemde gider borularınıza zarar verip, daha hızlı bir şekilde yıpratabilir ve bu da SU SIZINTISINA , SU TESİSATI KAÇAĞINA yol açabilir.
Bir günlük problemi daha da büyük sorunlara dönüştürmeyin, bizi arayın. Kanal içi görüntüleme cihazları ile giderinizdeki tıkanıklığın yerini ve sebeplerini bularak uygun işlemler uzman ekibimiz tarafından yapılarak kısa sürede çözülmektedir.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?

Çocuk oyuncağı gibi, bulaşık süngeri gibi bazı maddelerin tuvalete düşmesi, suda erimeyen tuvalet kağıtlarının tuvaletinizin giderindeki dirseklerde takılıp, suyu emerek şişmesi sonucunda veya inşaat sırasında, çimento ve kumun gidere dökülerek, giderin dönüş noktasında birikerek, zamanla burada betonlaşması ile tıkalı tuvalet sorunu ortaya çıkabilmektedir. Tuvalet tıkandığında gidere asit vb. kimyasallar ile çözüm aramak, tuvalet giderinizin aşınmasına ve pimaş borularınıza zarar vermektedir. Gelen tesisatçının teknolojik ekipmanlardan yoksun olması dolayısıyla, tuvalet gideri tıkanıklığının çözümünde alt tesisatta oluşan tıkanıklığa ulaşabilmek için, fayansları ve duvarlarınızı kırması olasıdır. Bu yüzden cihaz ile tıkanıklık açma yöntemlerini kullanan firmalardan yardım almak en doğru karar olacaktır. Kameralı tıkanıklık açma ve robotla tuvalet tıkanıklığı açma ekipmanları ve tekniklerini kullanan firmamızın adresinize göndereceğimiz tıkanıklık açma servisi ile tuvalet gideri tıkanıklığınızı en kısa sürede duvarlarına ve fayanslarınıza zarar vermeden çözülecektir.Gider Açma Servisi için bizi arayın

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatı – ücreti

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo ve banyo giderleri tıkanıklıklarında uzman ekibimiz tarafından kullanılan, alman mühendisliği ürünü cihazlarla en kısa sürede çözülmektedir. Kısalan iş süresi ve fayansların duvarların kırılmasından dolayı çıkan tadilat masrafının önüne geçilmesi nedeniyle fiyatlar minumum seviyelere inmektedir. Uygun fiyatlı kaliteli çözümler için bizleri arayın. Tıkanıklık açma servisimiz ile en kısa zamanda mağduriyetinize son verelim.tıkalı tuvalet açma fiyatları

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA VİDEO İZLE

Pratik çözümler hakkında detaylı bilgi için uzmanımıza sorun 0538 955 59 74

Makine ile banyo tıkanıklığı açma?

Tuvalet ve banyo tıkanıklığı açma, eski yöntemlerle yapıldığı zaman daha büyük sorunlara yol açabilmekteydi. Tuvalet giderlerinin tıkanıklığa neden olan maddeyi daha küçük parçalara ayırmadan, basınçlı sulara maruz bırakılması ile gider boruların ek yerlerinden oynamasına ve su sızıntısına yol açabilmekteydi. Özellikle tıkanıklığın tam olarak temizlenip temizlenmediği görüntülenemediği için tuvaletinizin tekrar tekrar tıkanması durumu mevcuttu. Makina ile tıkanıklık açma işlemleri yapılmadığı içinde, tıkanıklığa ulaşmak için fayanslarınızın kırılması ile mümkün olmaktaydı.İstanbul’da hizmet veren firmamız, en son teknoloji ürünü cihazlarla tuvalet tıkanıklığı, tuvalet gideri tıkanıklığı sorunlarınızda hasara yer vermeden çözüm sunmaktadır. Aramanız ile servisimiz en kısa sürede adresinize ulaşacaktır.

Tıkalı tuvalet açma tıkalı lavabo açma tıkalı balkon gideri açma tıkalı banyo süzgeç açma tıkalı klozet açma

Pratik çözümler Mutfak lavabo tıkanıklığı açma bilgileri için linke tıklayın

Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır

  • İhtiyaç duyacağınız ilk alet tuvalet pompasıdır. Tuvalet pompasını kullanmadan önce klozetin içinde su olup olmadığını kontrol edin. Tuvalet pompası çalışması için tuvalette su olması gereklidir.
  • Pompa ile açılmadıysa tıkanıklık daha ileride olabilir tıkanıklık daha ileri bir mesafede ise, ince tel elbise askısını düğüm yerinden çözerek ucuna fazla kalın olmayan bir bez bağlayın. Daha sonra askıyı klozetin içine sokarak ileriye ve geriye doğru hareket ettirin ve tıkanıklığın olduğu yeri bulup açın.
  • Doğal yöntemlerle açmayı tercih ediyorsanız, bir çay bardağı karbonat, 1 su bardağı sirke ve sıcak suyu klozetin içine dökün. Bu karışımı yaklaşık 2 ya da 3 saat kadar bekletin. Bu işlemde bilmeniz gereken bir husus, sirke ve karbonat karışımının sadece organik cisimlerin erimesini sağlayacağıdır.
  • Kimyasal açıcı denemek istiyorsanız, Domestos Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu gibi yoğun kıvamlı bir ürün deneyebilirsiniz. Bu yöntem tuvalet kağıdı, hijyenik ped, saç ve izmarit kalıntılarını eritmekte etkili olacaktır. Daha sonra tuvalet açıcıyı birkaç saat ya da bir gece boyunca klozetin içinde bekletmelisiniz. Bu süre boyunca tuvalet kullanılmamalı, tuvalet açıcının çıkardığı koku solunulmamalıdır.

Tıkalı Gider Açma

Gider tıkanıklığı sorunlarına kameralı robot makineler ile profesyonel çözüm sunuyoruz. Son teknoloji cihazlarımız ile tıkalı giderler 20 dakikada açılıyor ve firmamız bu hizmeti garanti kapsamı içinde sunuyor.

Evde Gider Açma İşlemi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Tuvalet temizliği ve tıkanıklık açma sırasında her zaman eldiven giyin ve kollarınızı kapalı tutun
  • Sert cisimlerin oluşturduğu tıkanıklık durumlarında doğal veya kimyasal tuvalet açıcıları işe yaramayacaktır. Tuvalet pompasının da etkili olmadığı alanlarda profesyonel tesisatçı çağırmanız gerekli olacaktır.
  • Tuvalet ve diğer giderlerdeki tıkanmaları önlemek için klozete temizlik bezleri, hijyenik pedler ve çocuk bezleri gibi cisimler atmamalısınız
  • Çocukların klozete oyuncak atmasını engellemek için tuvalet kapağını kapalı tutmalısınız
  • Tuvalet gider tıkanıklığını açma sırasında zorlamak, tesisat borularına zarar verip daha büyük hasara yol açabilir
  • Tuvalet açıcılarını her zaman talimatlarına uygun kullanmalısınız ve gereğinden fazla solumayınız ciddi sağlık sorunları yaşamamak için dikkat ediniz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

Aklınıza takılan soruları aşağıdaki yorum bölümünden bize sorabilirsiniz...

Adnan18 Ağustos 2014

Saoluın tam aradıgım bilgiydi

yavuz26 Ocak 2015

Tuvalet gideri tıkandı makine ile arkadaşlar kırmadan boruyu açtılar.kısa surede açtılar isin ehli olduklari belliydi.saolun kolay gelsin.

Fikret09 Mart 2015

tıkanıklık sorunu sürekli çıkmadığı için mutlaka hazırlıksız yakalanıyorsunuz ve birde o gün yoğun bir gün ofise bir müşteri gelip diğeri gidiyor yanı en kısa sürede çözülmesi gereken bir sorun ne yapacağız derken internetten böyle bir servis hizmeti veren firmaların olduğunu gördüm hiç bilmiyordum tıkanıklık açma servisi olduğunu Boğaziçi Tesisatı tercih ettim ve iyikide öyle yapmışım gayet profesyonel ekip ve ekipmanlar la geldiler ve sorunun sorunsuz çözdüler sorunsuz diyorum çünki Robot sistemi yardımı ile hiç bir yere zarar vermeden kırmadan robotla tıkanıklığı açtılar.Teşekkürler tavsiye ederim

sevim19 Mart 2015

Çatalca klozet tıkandı hangi firmayı aradılar uzak diye gelmediler boğaziçi tesisat teşekkürler hizmet anlayışı budur verdikleri saatte geldiler sağolun

irfan27 Mart 2015

Büyük sıkıntıdan kurtardılar sagolun restoran müşteri dolu kanal timandı ortalık batmadan yetişter sagolun kuyu cafe restoran

Hakan05 Mayıs 2015

Kırma dökme yok teşekkürler bu sorundan kurtardınız bizi

gökhan23 Mayıs 2015

Yok böyle sistem süper bu robot işi en temizi bizim dükkanın tuvaleti sürekli tıkandığından denemediğimiz kalmamıştır en iyi bu

Cevdet23 Mayıs 2015

Biraz pahalı gibi ama hizmet iyi profesyonel arkadaşlar

erdal26 Mayıs 2015

klozet tıkandı tesisatçı çağırdık lavabo aç boru aç pompa derken bayağı uğraştı sonrasında robotla açıyorlarmış sizde robot var mı dedim yok dedi klozetler robotla açılmaz dedi ne yapacağız dedim klozet sökülecek olmadı bir fayans kıralacak dedi maliyet ne olur dedim 350 Tl ye yaparız abi dedi tamam sen git dedim 70 Tl verdim gitti sonra biraz araştırdım Boğaziçi Tesisat Halleder dediler aradım Kayıt bıraktım bir süre sonra bir baktım geldiler arabadan ekiplerindeki makineleri gördüm tamam dedim ustalar çıktı robotu bağladı 15 dakika sonra işlem tamam ne klozet söktüler ne bir damla pislik bulaştırdılar tertemiz yaptı gittiler tesisatçının istediği paranın yarısı bile değil bazı arkadaşlar pahalı yazmış ama değil bence hizmet alıyorsanız profesyonel firmalarla çalışın bir seferde çözüp gidiyorlar helal olsun verdiğimiz para

Ercan30 Ocak 2017

İstanbul da birçok özel okulun hizmet satın alma bölümindeyim okullarda çokca rastlanan sıkıntılardan biri tuvalet lavabo tıkanıklığı bu sorun biz yöneticileri çok yormakda ustanın başına usta ayarlamak zorunda kalıyorduk şimdi boğaziçi tesisatla sözleşme yaptık bu gibi sorunlarda bir telefon açıyoruz yeterli oluyor. Ustanın başına usta bulmamıza gerek kalmıyor ne yapacaklarını iyi biliyorlar profesyonel hizmet bize daha ekonomik geliyor

Ahmet Şentürk23 Eylül 2018

Boğaziçi tesisat çağırmadan önce tanıdık bir tesisatçı çağırdık tıkalı olan lavaboyu açması için elinde lavabo açma teliyle geldi bir saat uğraştı açılmayınca duvarı kırmak gerektiğini söyledi ve başka çaresi yok dedi tanıdık olduğundan düşünmeden tamam dedik öyle yaptı böyle yaptı olmadı yarın geleceğini söyledi ve akşam vakti evden ayrıldı o gittikten sonra internette lavabo nasıl açılır diye araştırma yaparken boğaziçi tesisatı buldum aradık durumu anlattık 150 TL ye Robotla açabileceklerini söylediler ne zaman gelirsiniz sorumuza en geç 2 saat içinde diye cevap alınca tamam dedim servis çağırdım umutsuz bekleyişin ardından servis geldi 15 dakika gibi kısa sürede robot makineyle lavaboyu açtılar şaşırdık kaldık tanıdık tesisatçı felan hikaye işinizi bu şekilde profesyonel hizmet veren firma ile yapın kafanız rahat olsun paranız cebinizde kalsın

Su Tesisatı Ustası23 Eylül 2018

Ahmet bey Gelişen teknoloji tesisat sektörü icinde bir çok kolaylık getirmektedir ve Boğaziçi Tesisat olarak en yeni teknoloji kullanmaktayız ekip ve ekipmanlarımızı sürekli geliştirip en iyi hizmeti sunmaktayız

İbrahim10 Eylül 2019

Tuvalet değil de küvetimizden su çok az gidiyor. Denemediğim yöntem kalmadı. Sanırım inşaat kalıntıları tıkamış. Bu konuda da hizmetiniz bulunuyor mu?

Samet11 Eylül 2019

Banyodaki tıkanık lavaboyu açtırmak için Boğaziçi tesisat ile anlaştım. Çok kısa bir sürede sorunu giderdiler ve o zamandan beri lavabom asla tıkanmıyor. Müthiş bir ekipsiniz.

Doğan12 Eylül 2019

Tuvalet bizimde ayda 1 ya da 2 kez tıkanıyor. Bunun nedeni ne olabilir? Gider borularına eğim verilmemişse acaba fayansları kırarak mı işlem yapmak gerekiyor?

Arda13 Eylül 2019

Bizdeki banyoda tam bir tıkanıklık yok ama su çok az gidiyor. Banyo yaparken de su birikintisinin oluşması haliyle hoş olmuyor. Bahçeşehir tarafına ne zaman servisiniz bulunuyor?

İsminaz14 Eylül 2019

Bizim küçük tuvaletteki tuvalet sürekli olarak tıkanıyordu. Sizin sayenizde artık bu sorundan kurtuldum. O zamandan beri herhangi bir tıkanıklık durumu olmuyor. Sağolun varolun

Sonay15 Eylül 2019

Tuvalet tıkanıklığını açmak için zemini kırıyor musunuz? Tuvalet tıkanıklığı açma yönteminizle ilgili sizden bilgi rica edeceğim. Geri dönüşünüzü büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum. İyi akşamlar

Tülay16 Eylül 2019

Evimizdeki her 2 tuvalette de tıkanma problemi yaşıyoruz. Sizden randevu alsak Üsküdar tarafına en erken ne zaman gelebilirsiniz? Haftasonu mevlüdümüz olacak ve biraz aciliyet söz konusu

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212