15 Haziran 2014

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Robotla Klozet Banyo Tuvalet Lavabo Gider Tıkanıklığı Açma İşlemi

Gider tıkanıklığı açma işlemleri  100 TL den başlayan fiyatlarla

Acil servis: 0538 955 59 74

Gider tıkanıklık sorunlarına kameralı robot makineler ile profesyonel çözüm sunuyoruz. Gider tıkandı ne yapacağım diye düşünmeyin tıkalı giderleri robot cihazlarla açmak mümkün. Garantili hizmet

Günlük hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri olan ve en sık kullandığımız alanların başında gelen mutfak, banyo, lavabo tuvalet ve klozet gibi alanların sorun çıkarmasını asla istemeyiz. Alanında uzman olan ekibimizin sizlere hizmet verdiği bazı alanlar şu şekildedir;

TIKALI GİDER AÇMA FİYATLARI TUTAR / BİRİM
Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları 150 TL
Logar Temzileme Fiyatları 250 TL
Lavabo Tıkanıklığı Açma Fiyatları 130 TL
Klozet Tıakanıklığı Açma Fiyatları 150 TL
Küvet Gideri Açma Fiyatı 150 TL
Otopark Gideri Açma Fiyat 200 TL
Yemekhane Gideri Açma Fiyatı 250
 • tıkanıklık-açmaTuvalet Tıkanıklığı Açmaklozet açma 
 • KlozetTıkanıklığ Açma
 • Lavabo TıkanıklığıAçma
 • Tuvalet Açma
 • Gider Borusu Açma
 • Banyo Gideri Açma
 • Pimaş Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır video izele

En sorunlu tıkanıklık çeşitlerinden biri olarak görülen tuvalet tıkanıklığı aslına bakılırsa uzman eller ile kısa süre içinde çözümlenmektedir. Tıkalı tuvalet nasıl açılır sorusu herkesin merak ettiği bir konu. Öncelikle tıkanıklığın meydana geldiği boruların belirlenmesi gereklidir. Bu, insanların herhangi bir alet kullanarak tespit edebileceği bir sorun değildir. Bu yüzden Boğaziçi Tesisat olarak Avrupa’dan özel olarak getirdiğimiz robotlar ile tıkalı alanı tespit ediyor ve sorununuzu anında çözüyoruz. Peki, tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları nedir? Bu tıkanıklığın çeşitlerine göre değişmektedir. Ekibimiz bazı durumlarda eskimiş boruların ya da çatlamış boruların değişimini yaptığı için sorunu görmeden bir fiyat veremiyoruz. Ama tıkanıklığı kısa sürede açma garantisini veriyoruz. Buda asla sizi üzmeyecek fiyatlar dahilinde oluyor. Tuvalet borusu tıkandı ya da giderden su akışı zayıfladıysa hemen bizi arayarak uzman ekiplerimiz ile görüşebilirsiniz. Robotla tıkanıklık açma işlemi sayesinde hiç bir kırma dökme işlemi yapmadan sizlere kusursuz hizmetler sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Klozet Tıkanıklığı Açma

Müşterilerimiz bize en çok tuvalet tıkandı veya klozet tıkandı sorunlarıyla gelmekteler. Burada bizim ilk ilettiğimiz bilgi onlara herhangi bir müdahalede bulunmamaları yönündedir. Amatörce yapılan müdahaleler sonucunda ciddi maddi zararlar meydana gelebiliyor. Apartman gibi yaşam alanlarında gider borularının dağılımı oldukça karmaşıktır. Siz 2.3. katlarda oturuyorsanız 1. katın gideri tıkanmış olabilir. Dirsek borularda birikme olmuş olabilir. Bunları robotlarımız ile anında tespit edip yok ediyoruz. Bu yüzden profesyonel desteği uygun fiyatlar dahilinde almak için mutlaka bizi aramanız gerekiyor.

Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanmış tuvalet (klozet) nasıl açılır sorusuna verdiğimiz cevap aslında lavabo ve mutfak gibi giderler içinde geçerlidir. Hanelerde giderler belli yerde birleşerek büyük ve geniş borular ile bir yerden aktarılır. Gider tıkanıklığı açan firmalar bu konuda oldukça özenli çalışırlar ama Boğaziçi Tesisat olarak biz konuya farklı yaklaşıyoruz. Araştırma ve yerinde tespit ile sorunu robotlarımız ve uzman ekibimiz ile belirliyoruz. Nokta atışı tespit ile tam olarak tıkalı alanın tespiti ile gideri açıyoruz. Tüm bunları en uygun fiyat politikamız dahilinde sizlere sunuyoruz.

Banyo Gider Pimaş Tıkanıklığı Açma

Genellikle saç kılları ve benzeri materyaller ile tıkanan banyo giderleri oldukça sinir bozucudur. Gider girişinde topaklanan bu pislikler bir müddet sonra boruları daraltıp ve su akışını yavaşlatır. Suyun küvet ve duşa kabinlerinizde birikmesi ya da yavaş akması banyo giderinizin tıkandığının işaretidir. Pimaş tıkanması güçlü bir vakum ile açılması muhtemel olan bir sorun olsa da sorun daha büyük ise mutlaka özel robotlar kullanılmalıdır. Gider ve pimaş açmada kullandığımız robotların mekanizması çelik ve dönerli bir borunun gidere sokulması ve döndürülerek ilerlemesi şeklindedir. Banyo tıkanıklığı açma işlemimiz ortalama olarak maksimum 20 dakika sürmektedir. Ekibimiz profesyonel olarak sizlere hizmet için görevdedir. Peki, banyoların tıkanmaması için nelere özen göstermelisiniz;

 • Saç, kıl ve benzeri atıkların giderde toplandığını engellemelisiniz.
 • Banyo giderlerine atık maddeler atmamalısınız.
 • Şampuan, duş jeli ve sabun gibi gereçlerin atıkları giderde kalmamalı.
 • Banyo kullanıldıktan sonra su yardımıyla atık kalmayacak şekilde temizlenmeli.

Tuvalet tıkanıklığı açma,Robotla  Lavabo, Klozet, Pimaş açma,  Kanal açma modern cihazlarla bir defaya mahsus kalıcı çözüm. Aynı problem için defalarca tesisatçıya para ödemek, tarihe geçmiş sistemlerle çalışan tesisatçılara aittir. Son teknoloji robotla tıkalı tuvalet açma işleminde GARANTİLİ çözüm 

Tuvalet Tıkanıklığı gerçekten de zorlu durumlara yol açan bir problemdir. Üstelik tuvalet tıkanıklığını açmaya çalışırken yapılan hatalar, giderinizin ek yerlerinden oynamasına ve ya delinmesine, bu sebeple SU KAÇAĞI gibi daha büyük sorunların çıkmasına neden olmaktadır.

Robotla-tıkanıklık-açma-tuvalet-lavabo-kanal

Evde tıkalı gider nasıl açılır ? Pratik çözümler için sayfanın sonunda  yer alan bilgilere göz atın 

Tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı tesisatın, gider borularınızın düzgün döşenmemiş olması ve yanlış kullanımlardan dolayı oluşmaktadır. Tesisatın döşenme esnasında fazla dirsek kullanılması ve yatay döşenmiş boruların gereğinden uzun olması tıkanıklığa sebebiyet verebilmektedir. Fazla dirsek kullanılan tesisatlarda, tıkanıklığı açma çalışmalarınız sırasında ek yerlerinin oynaması ve su sızıntısı gibi daha büyük sorunlara yol açması olasıdır. Bu yüzdendir ki, bu tür problemlerde yapmanız gereken ilk iş kurumsal bir firmaya başvurmaktır. İstanbul’da hizmet veren Boğaziçi Tesisat firmamızın aramanız gereken ilk firma olmasının nedeni basittir.

Tıkalı Tuvalet açma kaliteli teknoloji ile 

Kalitesinden asla ödün vermeyen firmamız ,her zaman olduğu gibi teknolojik ekipmanları ve konusunda uzman personeli ile sizlere en hızlı ve en kaliteli çözümü sunmaktadır. Arayın servisimiz hemen gelsin.
Tuvaletlere atılan sert cisimler, suda eriyemeyen maddelerin ve tuvalet kağıtlarının giderinizi doldurması ile tuvalet tıkanıklığı ortaya çıkmaktadır. Tuvalet ve klozet tıkanıklığını açmak için atılan, asit vb kimyasal maddeler gider borularınızın yapısına zarar verebilmekte ve solunması halinde sizlere de zarar vermektedir. Tuvalet tıkandıktan sonra kimyasal ile açmaya çalışmak boşa zaman kaybıdır. Bu tarz işlemleri tuvalet tıkanmadan önce çok az dozlarda yapmak giderlerinizi rahatlatabilir. Fakat bu işlemde gider borularınıza zarar verip, daha hızlı bir şekilde yıpratabilir ve bu da SU SIZINTISINA , SU TESİSATI KAÇAĞINA yol açabilir.
Bir günlük problemi daha da büyük sorunlara dönüştürmeyin, bizi arayın. Kanal içi görüntüleme cihazları ile giderinizdeki tıkanıklığın yerini ve sebeplerini bularak uygun işlemler uzman ekibimiz tarafından yapılarak kısa sürede çözülmektedir.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?

Çocuk oyuncağı gibi, bulaşık süngeri gibi bazı maddelerin tuvalete düşmesi, suda erimeyen tuvalet kağıtlarının tuvaletinizin giderindeki dirseklerde takılıp, suyu emerek şişmesi sonucunda veya inşaat sırasında, çimento ve kumun gidere dökülerek, giderin dönüş noktasında birikerek, zamanla burada betonlaşması ile  tıkalı tuvalet  sorunu ortaya çıkabilmektedir. Tuvalet tıkandığında gidere asit vb. kimyasallar ile çözüm aramak, tuvalet giderinizin aşınmasına ve pimaş borularınıza zarar vermektedir. Gelen tesisatçının teknolojik ekipmanlardan yoksun olması dolayısıyla, tuvalet gideri tıkanıklığının çözümünde alt tesisatta oluşan tıkanıklığa ulaşabilmek için, fayansları ve duvarlarınızı kırması olasıdır. Bu yüzden cihaz ile tıkanıklık açma yöntemlerini kullanan firmalardan yardım almak en doğru karar olacaktır. Kameralı tıkanıklık açma ve robotla tuvalet tıkanıklığı açma ekipmanları ve tekniklerini kullanan firmamızın adresinize göndereceğimiz tıkanıklık açma servisi ile tuvalet gideri tıkanıklığınızı en kısa sürede duvarlarına ve fayanslarınıza zarar vermeden çözülecektir.

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatı – ücreti

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo ve banyo giderleri tıkanıklıklarında uzman ekibimiz tarafından kullanılan, alman mühendisliği ürünü cihazlarla en kısa sürede çözülmektedir. Kısalan iş süresi ve fayansların duvarların kırılmasından dolayı çıkan tadilat masrafının önüne geçilmesi nedeniyle fiyatlar minumum seviyelere inmektedir. Uygun fiyatlı kaliteli çözümler için bizleri arayın. Tıkanıklık açma servisimiz ile en kısa zamanda mağduriyetinize son verelim.tıkalı tuvalet açma fiyatları

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA VİDEO İZLE

Pratik çözümler hakkında detaylı bilgi için uzmanımıza sorun 0538 955 59 74

Makine ile banyo tıkanıklığı açma?

klozet tuvalet tıkanıklığıTuvalet ve banyo tıkanıklığı açma, eski yöntemlerle yapıldığı zaman daha büyük sorunlara yol açabilmekteydi. Tuvalet giderlerinin tıkanıklığa neden olan maddeyi daha küçük parçalara ayırmadan, basınçlı sulara maruz bırakılması ile gider boruların ek yerlerinden oynamasına ve su sızıntısına yol açabilmekteydi. Özellikle tıkanıklığın tam olarak temizlenip temizlenmediği görüntülenemediği için tuvaletinizin tekrar tekrar tıkanması durumu mevcuttu. Makina ile tıkanıklık açma işlemleri yapılmadığı içinde, tıkanıklığa ulaşmak için fayanslarınızın kırılması ile mümkün olmaktaydı.İstanbul’da hizmet veren firmamız, en son teknoloji ürünü cihazlarla tuvalet tıkanıklığı, tuvalet gideri tıkanıklığı sorunlarınızda hasara yer vermeden çözüm sunmaktadır. Aramanız ile servisimiz en kısa sürede adresinize ulaşacaktır.

Tıkalı tuvalet açma tıkalı lavabo açma tıkalı balkon gideri açma tıkalı banyo süzgeç açma tıkalı klozet açma

Boğaziçi Tesisat 
Pratik çözümler Mutfak lavabo tıkanıklığı açma bilgileri için linke tıklayın

Tuvalet Tıkanıklığı Açma” üzerine 10 yorum

 • İstanbul da birçok özel okulun hizmet satın alma bölümindeyim okullarda çokca rastlanan sıkıntılardan biri tuvalet lavabo tıkanıklığı bu sorun biz yöneticileri çok yormakda ustanın başına usta ayarlamak zorunda kalıyorduk şimdi boğaziçi tesisatla sözleşme yaptık bu gibi sorunlarda bir telefon açıyoruz yeterli oluyor. Ustanın başına usta bulmamıza gerek kalmıyor ne yapacaklarını iyi biliyorlar profesyonel hizmet bize daha ekonomik geliyor

 • klozet tıkandı tesisatçı çağırdık lavabo aç boru aç pompa derken bayağı uğraştı sonrasında robotla açıyorlarmış sizde robot var mı dedim yok dedi klozetler robotla açılmaz dedi ne yapacağız dedim klozet sökülecek olmadı bir fayans kıralacak dedi maliyet ne olur dedim 350 Tl ye yaparız abi dedi tamam sen git dedim 70 Tl verdim gitti sonra biraz araştırdım Boğaziçi Tesisat Halleder dediler aradım Kayıt bıraktım bir süre sonra bir baktım geldiler arabadan ekiplerindeki makineleri gördüm tamam dedim ustalar çıktı robotu bağladı 15 dakika sonra işlem tamam ne klozet söktüler ne bir damla pislik bulaştırdılar tertemiz yaptı gittiler tesisatçının istediği paranın yarısı bile değil bazı arkadaşlar pahalı yazmış ama değil bence hizmet alıyorsanız profesyonel firmalarla çalışın bir seferde çözüp gidiyorlar helal olsun verdiğimiz para

 • Yok böyle sistem süper bu robot işi en temizi bizim dükkanın tuvaleti sürekli tıkandığından denemediğimiz kalmamıştır en iyi bu

 • Büyük sıkıntıdan kurtardılar sagolun restoran müşteri dolu kanal timandı ortalık batmadan yetişter sagolun kuyu cafe restoran

 • Çatalca klozet tıkandı hangi firmayı aradılar uzak diye gelmediler boğaziçi tesisat teşekkürler hizmet anlayışı budur verdikleri saatte geldiler sağolun

 • tıkanıklık sorunu sürekli çıkmadığı için mutlaka hazırlıksız yakalanıyorsunuz ve birde o gün yoğun bir gün ofise bir müşteri gelip diğeri gidiyor yanı en kısa sürede çözülmesi gereken bir sorun ne yapacağız derken internetten böyle bir servis hizmeti veren firmaların olduğunu gördüm hiç bilmiyordum tıkanıklık açma servisi olduğunu Boğaziçi Tesisatı tercih ettim ve iyikide öyle yapmışım gayet profesyonel ekip ve ekipmanlar la geldiler ve sorunun sorunsuz çözdüler sorunsuz diyorum çünki Robot sistemi yardımı ile hiç bir yere zarar vermeden kırmadan robotla tıkanıklığı açtılar.Teşekkürler tavsiye ederim

 • Tuvalet gideri tıkandı makine ile arkadaşlar kırmadan boruyu açtılar.kısa surede açtılar isin ehli olduklari belliydi.saolun kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.