Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

Zeytinburnu Su Kaçak Tespiti

Zeytinburnu Su Kaçak Tespiti

Zeytinburnu su kaçak tespiti işlemlerinde kırmadan ve cihazla yapılan su kaçağı tespiti çalışmalarında son derece verimli, kaliteli ve garantili işlemler yapılmaktadır. Su kaçağı işlemlerinde cihaz sistemleri kullanılarak yapılan çalışmalar hem iş garantisi açısından hem de işlemlerin maliyeti açısından oldukça avantajlı durumlar oluşturmaktadır. Fakat cihazlı sistemler ile su kaçağı tespiti sunan tesisat firmaları bulunduğu gibi cihaz sistemleri kullanmadan eski çalışma yöntemleri ile su kaçağı bulma işlemleri sunan tesisat firmaları da bulunmaktadır. teknolojik alt yapıları farklı olan bu tesisat firmalarının su tesisat kaçak tespiti işlemleri de farklılık göstermektedir. Yapıların en büyük tesisat arızalarından olan su kaçakları sorununda alt kat dairenin banyodan su damlıyor şikayetleri ile karşılaşabilir veya üst kattan sızan su alt kat dairenin mutfak tavanında ortaya çıkabilir. Bu belirtilerin dışında su tesisatı kaçağı olan yapılarda duvarda su sızıntısı veya duvarlarda nemlenme sorunları ile de karşılaşılmaktadır. Bu gibi durumlarda hemen su kaçağının tespiti ve onarımı işlemleri için profesyonel tesisat firmalarından yardım istenmelidir.

Cihaz sistemleri İle Yapılan Su Kaçak Bulma Çalışmaları

 • Su tesisatında kaçak var nasıl bulunur sorusu üzerine işlem uygulayacak olan tesisat firması öncelikle akustik dinleme cihazları ile su saatlerinden başlayarak yapının içindeki tüm su borularının geçtiği duvarlarda dinleme yapacaktır.
 • Bu dinlemeler sırasında temiz su tesisatı kaçak tespiti ve pis su tesisatı su kaçağı bulma işlemlerinde tüm sistemler ayrı ayrı olarak dinlenecektir.
 • Zeytinburnu su kaçak tespiti işlemleri sırasında yapılacak olan bu dinlemeler sonucunda da tüm su kaçak alanları noktasal olarak bulunacaktır. Su kaçağı alanlarında santimlik bir şaşma bile olmayacak ve eksik alan kesinlikle bulunmayacaktır.
 • Akustik dinleme cihazları ile yapılan tesisatta kaçak su tespiti işlemlerinden sonra ise borularda oluşan hasarların nedenlerini görmek ve yapılacak işlemleri belirlemek için de kameralı görüntüleme sistemleri ile boruların tüm problemleri net bir şekilde görüntülenecektir.

Cihaz sistemleri Sayesinde Hızlı, Garantili Ve Maliyetsiz İşlemler Alabilirsiniz

Su tesisatı kaçağının bulunması işlemlerinde kullanılan bu cihaz sistemleri sayesinde işlemler çok çabuk sürelerde son bulacak ve evlerde yaşamsal düzenler asla bozulmayacaktır. Üstelik bu işlemlerin garantisi % 100 olacak ve yapıdaki tüm su kaçakları bulunmuş ve onarılmış olacaktır. Kırma dökme işlemlerinin olmaması ise hem fiyat yönünden hem de zamansal yönden büyük avantajlar sağlayacaktır. İş yerlerinde ise cihazlı sistemler ile yapılacak olan su sızıntısı tespiti işlemlerinde işletmelerin hizmet akışlarını kesmesine gerek kalmayacak ve işlemler son derece hızlı bir şekilde bitirilerek maddi kayıpların önüne geçilmiş olacaktır.

Teknolojik İmkanları Olan Tesisat Firmaları Her Açıdan Bir Adım Öndedir

Fakat cihaz sistemleri kullanmayan ve eski yöntemler ile çalışmalarını yürüten bir tesisat firmasına duvarda su sızıntısı nasıl bulunur sorusu sorularak yardım istendiğine bu firmaları öncelikle kırma dökme işlemleri ile soruna yaklaşacaktır. Bu tesisat firmalarının su tesisatı kaçakları üzerine yapacakları çalışmalar ise hem maddi yönden çok pahalı olacaktır hem de zaman açısından oldukça fazla zaman dilimlerini kapsayacaktır.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

Antalya Tadilat Mutfak Banyo Yenileme Fiyatları

Antalya Tadilat Mutfak Banyo Yenileme Fiyatları10 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet veren firmamız yoğun talep

Plastik Su Borusu Neden Patlar?

Plastik Su Borusu Neden Patlar?Plastik su borusu evlere suyun ulaşmasını sağlayan sisteme denir. Bu su boruları

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.

  Boğaziçi Tesisat - İstanbul’un tüm ilçelerinde mobil servislerimizle hizmetinizdeyiz...

  TIKLA ARA 0532 359 0 212