Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti ve Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su sızıntısını bulmak Boğaziçi 7/24 En yakın Tesisat Firması olarak, su kaçağı olan yeri tespit etmek, Boru çatlakları ve kırıklarını buluyor ve garantili tamir ediyoruz.

               Duvarda Su Sızıntısı Tespiti tesisat firması arıyorsanız 7/24 Hızlı ve güvenilir Tesisat hizmeti veren Boğaziçi Tesisat firmasını aramaktan lütfen çekinmeyin.

Duvardaki Su sızıntısı bulma adına yaptığımız işlerle artık su tesisatı sıkıntılarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Su kaçağı olan yerler, evinizde veya işyerlerinizde kendini hemen belli etmeyebilir. Zaman içerisinde sızıntıdan kaynaklanan bir takım problemler ortaya çıkabilir. Duvarlarınızda kararma, duvarlarda nemlenme ve nemlenmeye bağlı kabarıp dökülmeler, alt katta da bu gibi problemlerin yaşanması su kaçaklarından kaynaklanıyor. Yurt dışından getirtilen gelişmiş cihazlar sayesinde su kaçaklarının olduğu noktaları kısa sürede tespit etmekteyiz. Gerekli işlemleri de doğru yöntemlerle hiçbir hasar meydana getirmeden uygulamaktayız. Eski tip onarım aletleri, hem uzun zaman alan hem de evinizde risk arttıran yöntemlerle kullanılmaktaydı. Oysa firmamızda bulunan yeni cihazlar tamamen kısa süre odaklı çalışmalar için özel getirtilmiştir.

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti Onarım ve Garantisi

Onarımlarda müşterilerden gelen en büyük şikâyetler, gürültü olması, uzun zaman alan, pis tadilatların yapılması yönünde olmaktadır. Artık su sızıntısı tamiri ekipleri, tamamen gürültüsüz ve en kısa zamanda işi bitirecek şekilde çalışma sürdürmektedirler. Kaliteli ve işinde uzman ekibimiz duvarlardaki su sızıntılarını sızıntı dinleme cihazlarıyla ortaya çıkarmaktadır. Duvarlardaki sızıntıların ne kadar yerde meydana geldiği ve tam olarak yerleri doğru yöntemlerle belirlenmektedir. Yıkma, kırma, dökme ve dekorasyona zarar verme gibi bir yöntem olmaksızın tamamen temiz çalışmalarla tamirat yapılmaktadır. Çünkü en büyük korku dekorasyondaki döşemelere zarar gelmesiyle ortaya çıkacak olan maddi hasar olma durumudur.

Su sızıntı sorunu çözen firma

  Su kaçağı dışında Boğaziçi Tesisat firma olarak, borulardaki çatlak ve kırıkları, boru tıkanıklıklarını, gider tıkanıklıklarını, küvet ve klozet tıkanıklıklarını, mutfak ve lavabolardaki tıkanıklıkları uzman kadromuz sayesinde, titizlikle halletmekteyiz. Sizinde evinizde veya iş yerlerinizde bu gibi sorunlar varsa,  iletişim yoluyla bizlere ulaşarak desteğimizi alabilirsiniz. Ustaların başında bekleyip acaba işini iyi ve doğru yapıyor mu? Diye sorguladığınız günler sona erdi. Çünkü firmamızdaki elemanlar özenli ve temiz çalışmalarla en doğru şekilde işlerinizi halletmektedirler. Burada elde edeceğiniz en büyük avantaj, uzman kadrolu ekibimizin eğitimini aldıkları özel cihazları kullanmalarıdır. Su sızıntı sorunu çözen firmamıza 7/24 ulaşabilir ve doğru hizmetin farkına bizimle varabilirsiniz. Aksi takdirde seçtiğiniz sıradan tamiratçılar size fazla masraf yaptırmaktan daha ileriye gidemeyeceklerdir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi Filtre Temizleme Nasıl ve ne zaman yapılır? Filtesi nasıl temizlenir?

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

Köy Evlerinde Isıtma Sistemleri

Köy Evlerinde Isıtma SistemleriŞehirde yaşayan pek çok kişinin hayallerinden birisi de köy evlerinde yaşamaktır. Şehrin

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • Apartmanda Tuvalet Tıkanması ariston kombi filtresi nerede Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bosch kombi filtresi buderus kombi filtresi buderus kombi filtresi nerede demirdöküm kombi filtre temizleme demirdöküm neva kombi filtre temizliği demirdöküm nitromix kombi filtre temizliği eca kombi filtresi nerede eca proteus kombi filtre temizleme evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri fatih bank kombi filtre temizliği ferroli kombi filtre temizliği Kalorifer peteği temizleme fiyatı klozet tıkanıklığı açma klozet tıkanıklığı açma yöntemleri kombi bakımı filtre temizliği kombi boru filtresi temizleme kombide filtre temizliği kombi filtre bakımı kombinin filtresi kombi petek filtresi temizleme kombi süzgeç temizliği lambert kombi filtre temizleme Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma petek temizleme filtresi Petek temizliği su kaçağı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti tuvalet tıkandı Tuvalet Tıkanması tıkalı boru açma tıkalı klozet açma tıkalı mutfak gideri açma Tıkalı Tuvalet Açma tıkanan tuvaleti açma yöntemleri Tıkanıklık Açma vaillant kombi filtresi vaillant kombi filtresi nerede

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.