Kalite Tesadüf Değil Bir Tecrübedir.

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti

Tamiri Hizmeti Almak istiyorsanız. Duvardaki su sızıntısını bulmak Boğaziçi 7/24 En yakın Tesisat Firması olarak, su kaçağı olan yeri tespit etmek, Boru çatlakları ve kırıklarını buluyor ve garantili tamir ediyoruz.

               Duvarda Su Sızıntısı Tespiti tesisat firması arıyorsanız 7/24 Hızlı ve güvenilir Tesisat hizmeti veren Boğaziçi Tesisat firmasını aramaktan lütfen çekinmeyin.

Duvardaki Su sızıntısı bulma adına yaptığımız işlerle artık su tesisatı sıkıntılarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Su kaçağı olan yerler, evinizde veya işyerlerinizde kendini hemen belli etmeyebilir. Zaman içerisinde sızıntıdan kaynaklanan bir takım problemler ortaya çıkabilir. Duvarlarınızda kararma, duvarlarda nemlenme ve nemlenmeye bağlı kabarıp dökülmeler, alt katta da bu gibi problemlerin yaşanması su kaçaklarından kaynaklanıyor. Yurt dışından getirtilen gelişmiş cihazlar sayesinde su kaçaklarının olduğu noktaları kısa sürede tespit etmekteyiz. Gerekli işlemleri de doğru yöntemlerle hiçbir hasar meydana getirmeden uygulamaktayız. Eski tip onarım aletleri, hem uzun zaman alan hem de evinizde risk arttıran yöntemlerle kullanılmaktaydı. Oysa firmamızda bulunan yeni cihazlar tamamen kısa süre odaklı çalışmalar için özel getirtilmiştir.

Duvarda Su Sızıntısı Tespiti Onarım ve Garantisi

Onarımlarda müşterilerden gelen en büyük şikâyetler, gürültü olması, uzun zaman alan, pis tadilatların yapılması yönünde olmaktadır. Artık su sızıntısı tamiri ekipleri, tamamen gürültüsüz ve en kısa zamanda işi bitirecek şekilde çalışma sürdürmektedirler. Kaliteli ve işinde uzman ekibimiz duvarlardaki su sızıntılarını sızıntı dinleme cihazlarıyla ortaya çıkarmaktadır. Duvarlardaki sızıntıların ne kadar yerde meydana geldiği ve tam olarak yerleri doğru yöntemlerle belirlenmektedir. Yıkma, kırma, dökme ve dekorasyona zarar verme gibi bir yöntem olmaksızın tamamen temiz çalışmalarla tamirat yapılmaktadır. Çünkü en büyük korku dekorasyondaki döşemelere zarar gelmesiyle ortaya çıkacak olan maddi hasar olma durumudur.

Su sızıntı sorunu çözen firma

  Su kaçağı dışında Boğaziçi Tesisat firma olarak, borulardaki çatlak ve kırıkları, boru tıkanıklıklarını, gider tıkanıklıklarını, küvet ve klozet tıkanıklıklarını, mutfak ve lavabolardaki tıkanıklıkları uzman kadromuz sayesinde, titizlikle halletmekteyiz. Sizinde evinizde veya iş yerlerinizde bu gibi sorunlar varsa,  iletişim yoluyla bizlere ulaşarak desteğimizi alabilirsiniz. Ustaların başında bekleyip acaba işini iyi ve doğru yapıyor mu? Diye sorguladığınız günler sona erdi. Çünkü firmamızdaki elemanlar özenli ve temiz çalışmalarla en doğru şekilde işlerinizi halletmektedirler. Burada elde edeceğiniz en büyük avantaj, uzman kadrolu ekibimizin eğitimini aldıkları özel cihazları kullanmalarıdır. Su sızıntı sorunu çözen firmamıza 7/24 ulaşabilir ve doğru hizmetin farkına bizimle varabilirsiniz. Aksi takdirde seçtiğiniz sıradan tamiratçılar size fazla masraf yaptırmaktan daha ileriye gidemeyeceklerdir.

FAYDALI BİLGİLER

Evinizde yada işyerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında hazırladığımız rehberi inceleyin.
Roma Döneminde Su Tesisatı

Roma Döneminde Su TesisatıArkeologlar, İtalya’daki Pompeii yakınlarında bulunan Stabiae’deki kazılar

Kombi Filtre Temizleme

Kombi Filtre Temizleme Kombi filtre temizleme nasıl ve ne zaman yapılır?  Kombi filtre temizliği

Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Tıkalı Lavabo Açma YöntemleriTıkalı Lavabo Açma Yöntemleri, Tıkalı Lavabo nasıl açılır? En etkili lavabo

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Pis Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri Pis Su Kaçağının Tespiti ve  Onarılması Su kaçağının

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları

Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı | Yenileme Fiyatları Boğaziçi Tesisat Banyo Mutfak Tuvalet Tadilatı Fiyatlar kullanılan

İstanbul Sıhhi Tesisat

İstanbul Sıhhi TesisatSıhhi tesisat, hepimizin hayatında önemli bir yere sahip olan olmazsa olmaz unsurlardan

 • USTAYA SOR

 • Nasıl Yapılır Video

  su-kacagi

  su kacagi

 • REFERANSLAR

  referanslar
 • Sizden Gelen Soru ve Yorumlar

 • ariston kombi filtresi ariston kombi filtresi nerede ariston kombi filtre temizliği Banyo Gideri Banyo Gideri Nasıl Açılır Banyo tıkanıklığı Banyo Tıkanıklığı Açma bağcılar su kaçağı tespiti en iyi tesisatçı usta ferroli kombi filtre temizleme Gider açıcı usta Gider borularında oluşan su kaçakları Kameralı lavabo gideri açma kanal açma robotu Kanal Görüntüleme kombi baca filtresi temizleme kombi bakımı kombi bakımı filtre temizliği Kombi Bar Düşmesi kombi filtre bakımı kombi filtresi Lavabo Açma Lavabo Kokusu Lavabo Tıkanıklığı Mutfak Gideri Mutfak Gideri Açma patlayan bir su borusu Petek temizliği Prizlerden su gelmesi radyatör temizliği su kaçağı Su kaçağı bulma cihazı Su Kaçağı Tamiri su kaçağı tespiti Tavandan Su Akması temiz su kaçağı Tuvalet Kokusu Tuvalet Kokusu Giderme Tıkalı Boru tıkalı boru açma Tıkalı Boru Açma Yöntemleri Tıkalı Gider Açma Yöntemleri Tıkalı tuvaletleri açmak tıkanan lavaboyu açma yöntemleri Tıkanıklık Açma

 • HIZLI İLETİŞİM FORMU

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Bizimle çalışan müşterilerimizin yorumları
  yorum

  Ahmet T. Bakırköy / İstanbul

  Su kaçağı tespit ve tamiri için hızlı ve sorunsuz şekilde yardımcı oldular. Çok memnun kaldık. Her zaman tavsiye ederiz.
  yorum

  Merve S. Kadıköy / İstanbul

  Kurumsal olarak kombi temizlik hizmeti alıyoruz. Sorunsuz ve detaylı işlem için teşekkürler.